Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: chci pomoci alkoholikovi
#25158
chci pomoci alkoholikovi Před 9 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
mohu poprosit o radu ohledně nějakého dobrého zařízení pro alkoholiky? Kontaktů na různé organizace je tu spousta, ale nevím, který vybrat. Spíše nějakou poradnu nebo psychologa atp. Můj tatínek pije celý život (letos mu bude 50), ale teprve nedávno začal sám o sobě mluvit jako o alkoholikovi a zdá se mi, že ho jeho pití konečně začíná trápit. Hned bych chtěla tedy využít situace a zkusit ho někam vzít. Vím, že do žádné léčebny by nešel, ale poprvé v životě mám pocit, že by s tím chtěl něco dělat. Na rozmluvu s nějakým odborníkem si myslím, že by přistoupil.

Děkuji
dcera

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25159
Re: chci pomoci alkoholikovi Před 9 rok, 2 měsíce  
Zajdi sama na nejbližší skupinu Anonymní Alkoholici, jistě ti tam poradí odborníka v tvém okolí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25160
Re: chci pomoci alkoholikovi Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25161
Re: chci pomoci alkoholikovi Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter