Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Mamka alkoholička
#27572
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
Zabanovat samozřejmě. Jenže to máte doma pevnou linku, pak třeba v práci nebo škole a mobil internet u jiného operátora a máte několik adres.

sara jane xxx je jedna osoba a ty jane2 sary2 xyz se tam cpe někdo jiný ublížený ale my to nezjistime. Čekaji že to odezni samo. Sem říkala, nendu tady a ne, ale tohle! já to už tady taky kašlu!
Ariel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27573
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
A poslední slovo. Točí se to kolem matek alkoholiček a dětí. Ted máme Maru a Jane se něhou rozplývá a ostatní ty matky to tvrdě od ní zchytaly! Hnus! Za celý roky co zde čtu sem něco podobnýho nezažila!
Ariel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27574
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
Výborně, takže sem přijde pro radu zoufalý, traumatizovany dítě, které má chudák matku jako jste vy. Vy ani v tyhle chvíli neumíte držet ty nevymachany držky na uzdě. Místo toho abyste pochopily, co prožívají vaše děti a zamackly slzu,tak zase jen bránite vaše alkoholem zadupany ego. já nepotřebuji, aby se tady se mnou někdo bavil.bavila jsem se celý den na výletě s úžasnými lidmi a dětmi, o které se jejich matky nestaraji,protoze radši chlastaji a smiruji celý den na netu, s kým by se mohly pohadat.Takže smůla, opět vedle, jak ta jedle
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27575
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
Výborně, takže sem přijde pro radu zoufalý, traumatizovany dítě, které má chudák matku jako jste vy. Vy ani v tyhle chvíli neumíte držet ty nevymachany držky na uzdě. Místo toho abyste pochopily, co prožívají vaše děti a zamackly slzu,tak zase jen bránite vaše alkoholem zadupany ego. já nepotřebuji, aby se tady se mnou někdo bavil.bavila jsem se celý den na výletě s úžasnými lidmi a dětmi, o které se jejich matky nestaraji,protoze radši chlastaji a smiruji celý den na netu, s kým by se mohly pohadat.Takže smůla, opět vedle, jak ta jedle
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27587
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
Maru, ozvi se, těch zlých paní si nevšímej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27589
Re: Mamka alkoholička Před 8 rok, 12 měsíce  
Liba napsal:
Maru, ozvi se, těch zlých paní si nevšímej.

Maru,

..."si duchovne omnoho vyspelejšia ako tie rozvadené fúrie/štěkny!"

"Nedaj sa odradiť!"... Liba Ti poradí, nasmeruje Ťa, aj pomôže!

(Chceš konať - TO je devíza!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter