Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jde to bez souhlasu?
#28397
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28406
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 10 měsíce  
andrea píše:
...frčím na tom svým endofirmu

...vyskúšaj *exo-firmu, s.r.o.* s endorFínmi.
(...ale fachčí to aj bez Fínov!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28520
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30028
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 7 měsíce  
Dobry den,moje dcera je tezce zavisla na alkoholu. Pije kazdy den,uz rano jsem ji zastihla u lednicky,pije rovnou z lahve! Pres den to "prolozi"verejne pivem a vino upiji tajne! Pred 2.lety totalne zkolabovala,slinivka,ledviny..pry jeji telo poziralo samo sebe. Vubec neji, nepije vodu..davali ji lekari 10% na preziti! Chvili se drzela,ale uz zase pokracuje! Je strasne zla a v zadnem pripade neprizna, ze ma problem! To my ostatni! Je z ni chodici,klepajici kostra! Zadne domluvy ani vyhruzky na ni neplati, odnasi to nejen jeji manzel,ale i 12.lety syn! Jsem z toho strasne nestastna,ale vubec nevim co s tim?! Prosim i vyhrozuju,at si uvedomi,ze je alkoholicka,ze nici vsechny okolo i sebe,ale nic platne! Ona je v poradku a zadne leceni nepotrebuje!
Dáša
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter