Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Pritelkyne alkoholicka
#29153
Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Zdravim, jdu si sem tak trosku pro radu, protoze uz nevim kudy kam.Moje pritelkyne je alkoholicka, ale sama si to neprizna. Mela hodne tezke detstvi a zalibu v popijeni svadi prave na toto, ze ji to pomaha apod. Ja jsem jineho nazoru, myslim, ze ji to naopak ublizuje a stahuje zpet do minulosti. Pres tyden nepije vubec, ale jakmile prijde patek hned saha po flasce, jde spat v sobotu nad ranem a hned po probuzeni ,,snida,, svou obvyklou vikendovou snidani az do nedelniho rana. Hodne mluvi o sve minulosti, kdyz je pod vlivem, ale taky dost osklive o me,ze ji nerozumim a podobne. Nevim, jak dal, strasne mi to ublizuje ji takhle videt, neji, kdyz je pod vlivem, zanedbava osobni hygienu, je to naprosto jiny clovek. Myslim, ze profesionalni pomoc je tady nemozna, vzhledem k tomu, ze ona v nicem problem nevidi. Kdyz prijde patek sama rika, ze se chce ,,zrusit,, prosim o jakoukoliv radu...
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29154
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak asi je to jasné, chce pít ať si pije. Zkus to ještě s ní zastřízlava probrat, třeba si dá říct a vyhledá pomoc. Pokud ne, odejdi nebo ji vyhoď dokud je čas. Řekni jí to. Jestli máte děti tak to bude tragédie. Jinak časem najdeš jinou střízlivou. Nenič si život.
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29155
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Lojzička píše:
...Nenič si život.

"Láska vraj hory prenáša."(...ale alkohol neznáša!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29156
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Ono se může stát, že brzy jí nebudou stačit jen chlastací víkendy, začne pít i ve všední dny a pak to bude nonstop.Sebelitování je typické pro alkoholika. Dětství si vyřeší u psychologa, s alkoholem jistě ne.Když se napije, uráží i tebe, takže zlé je vše, jen ona je ta chudinka, a fňuká, popíjí.A má dobrou výmluvu.Se střízlivou si vážně promluv, mysli na rozchod.Nelituj ji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29157
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Jmenuji se Vladimir
Zavisly na alkoholu 20let
17 se ucim byt strizlivy.
Ze sve 20.lete zkusenosti z alkoholem vim,ze jsem si jako zavisly neuvedomoval ,co se semnou deje.To neni vvymluva,ani omluva,proste to tak bylo.
Az muj pad na dno a byl velice osklivy,kdy jsem si sahl na zivot,mne umoznil zacit zit NOVY zivot.
Nelze na techto strankach Vam odpovedet tak,aby jsem Vam mohl pomoci.Kazdy jsme jiny clovek a potrebujeme individuelni pristup.To je muj nazor.
Jestli chcete si promluvit o cemkoli,co by Vam melo pomoci ,jsem Vam k dispozici.
Napiste mne na e/mail-poslu Vam na sebe Skype.
Preji Vam silu jit dal,protoze jsem presvedceny ,ze mate svoji pritelkyni rad a neni vsem dnum konec.
Kazdy kdo chce prejit na druhy breh ,je vitan.
Cesta z alkoholicke ,drogove,geamblerske zavislosti existuje-je nas velice mnoho ,co jsme to zvladli .
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29158
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Vladimir napsal:
Jmenuji se Vladimir
Zavisly na alkoholu 20let
17 se ucim byt strizlivy.
Ze sve 20.lete zkusenosti z alkoholem vim,ze jsem si jako zavisly neuvedomoval ,co se semnou deje.To neni vvymluva,ani omluva,proste to tak bylo.
Az muj pad na dno a byl velice osklivy,kdy jsem si sahl na zivot,mne umoznil zacit zit NOVY zivot.
Nelze na techto strankach Vam odpovedet tak,aby jsem Vam mohl pomoci.Kazdy jsme jiny clovek a potrebujeme individuelni pristup.To je muj nazor.
Jestli chcete si promluvit o cemkoli,co by Vam melo pomoci ,jsem Vam k dispozici.
Napiste mne na e/mail-poslu Vam na sebe Skype.
Preji Vam silu jit dal,protoze jsem presvedceny ,ze mate svoji pritelkyni rad a neni vsem dnum konec.
Kazdy kdo chce prejit na druhy breh ,je vitan.
Cesta z alkoholicke ,drogove,geamblerske zavislosti existuje-je nas velice mnoho ,co jsme to zvladli .

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29162
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Vladimire,predpokladam,ze nemas nic spolecneho s www.5tibet.net...nebo ano??
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29163
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Třeba je to ten spamer co tu věčně opruzuje, akorát změnil taktiku. Anebo další týpek co zneužije zoufalé lidi k vlastnímu obohacení. Takto bych to kdysi asi neřešila a to sem byla hódně zoufalá.

Nedávno mi chodily smsky, pridte se podívat na motorku. Nereagovala sem. Pak mi začal volat. řekla sem mu, že je to omyl. A volal znovu a tahal ze mně informace, kde žiju a tak. To víííš že jó
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29165
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  
Utíkej co ti síly stačí......dokud je čas....to je začátek konce. A jednou se na to dno propije...a já se ptám : "Chceš u toho být?"...
Léčba je u nás dobrovolná a ona k ní předpokládám postrádá jakoukoli motivaci.
Takhle jsem taky pil---"jenom" o víkendech...pak víkendy přestali stačit a šlo to dál...pondělky..pak i úterky...pak celý týden...celá dovolená a celé vánoce....
a doporučuji si k tomu pustit AC-DC : Higway to HELL... aby to bylo úplně jasné kam se to vlastně jede

závislákovi, pokud postrádá motivaci k léčbě a potom k CELOŽIVOTNÍ ABSTINENCI, proti jeho vůli - NEPOMŮŽEŠ !!! droga vždy zvítězí...
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29170
Re: Pritelkyne alkoholicka Před 8 rok, 10 měsíce  

Vazeni
nemam nic spolecneho s 5tibet.net
Jsem rad,za Vasi reakci,uz dlouho jsem se tak nezasmal.
Ale nyni troche vazne.
Nerozumim Vasi reakci ,ale asi mate duvod takto reagovat.
Jiz predtim jsem napsal ,ze jsem zil 20 let zivotem alkoholika.Az pad na same dno,mne primel k tomu ,si rici o pomoc,aniz jsem si vubec dokazal predstavit co bude dal.Na leceni jsem sel jako clovek,ktery se chtel na okamzik zastavit.Nerozumel jsem tomu,ze jsem nemocny a mam problem s alkoholem.Miloval jsem zivot uplne stejne jako dnes,miloval jsem rodinu stejne jako dnes tech 20let co jsem se opijel do nemoty,kdyz jsem pil alcohol.Nerozumel jsem svoji rodine,ze moje opijeni stale kritizuje.Alkohol byl mocnym ,tahnul mne ke dnu.Je to dlouhe vypraveni a my ,co piseme na tyto stranky,jsme na jedne lodi.Mame stejny cil.Budto se nechat zabit alkoholem,prijit o rodinu,pratel,domov a svuj rozum,o zivot.
Nebo chceme spolecne najit cestu a byt strizlivy,jednou pro vzdy.
17 let se mne dari byt strizlivy.Prozil jsem jine pohromy,ale diky strizlivosti jsem je zvladl.
Komu jsem vdecny za lepsi zivot?
Za prve -memu padu na hubu
Dale doktorum,zdr.personalu,AA,lidem s AA .Moji cele rodine a je pekne velika.
Ziji uz 10 let v Londyne.
Myslim ssi,ze jsem si spnil sen a cil.
Nyni chci pomahat Vam.
Je na kazdym z Vas ,jakou zvolite pomoc.
Urcite doporucuji tu odbornou,protoze je nekdy nutne,aby jsme byli na zacatku nepiti alkoholu pod dohledem odborniku,protoze telo nekdy zlobi ,telo si pamatuje co mu delalo dobre a chce to zpatky.Nejaky cas to trva,nez nad tim ziskame kontrolu.
Takze ,jestli nekdo potrebujete si semnou promluvit,jsem tady pro Vas,
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter