Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Moje matka je alkoholik
#29762
Moje matka je alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den, prosím o pomoc.
Moje matka je už cca 13 náct let závislá na alkoholu. Pije každý druhý den kromě víkendů protože v pátek, sobotu a v neděli nechodí do práce celý víkend propije. Je mi 17 náct let a poslední 4 roky se jí s tím snažím jakým koliv způsobem pomoct. Ale jak mile jí o tom začnu mluvit tak mi začne nadávat sprostě. Prostě o tom nechce slyšet, když je opilá je zákeřná dělá neschvály atd... Jelikož otec není přes týden doma jsem na to sama s mladším bratrem. Už jsem na ní volala i policajty ale ani ti neví co s tím jak jí pomoct. Babička (její matka) se z prvku taky snažila ale v poslední době to s ní vzdává. Mladší bratr má trochu výhodu že ho má matka tak moc ráda že mu naschvály nedělá a on jí vlezprdelkuje.. Prosím moc o radu
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29771
Re: Moje matka je alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tohle musí řešit táta, ty kočko ne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29776
Re: Moje matka je alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Táta si taky neví rady. Hledáme oba pomoc. Ale jak si se nám nedaří..
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29780
Re: Moje matka je alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Táta se může obrátit na Al-Anon, společenství pro příbuzné alkoholiků,Brno-Jana-776397751,pak jsou ještě v Ostravě a v Praze, ty zkus DDA-dospělé děti alkoholiků, Hela-602621117
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter