Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jak pomoci otci a kam se můžu já obrátit?
#34961
Jak pomoci otci a kam se můžu já obrátit? Před 7 rok, 9 měsíce  
Dobrý den,
nebudu tu zbytečně rozepisovat, o co jde, výsledek je stejný. Táta je kvartální piják v kombinaci s bipolární poruchou. Všechny nás využívá a ničí a odmítá postoupit jakoukoliv léčbu. Teď už ale nesnesitelnost jeho chování opět vrcholí a je to skutečně k nevydržení. Je mi jasné, že my s tím mnoho neuděláme, ráda bych ale s mámou a sestrou zašla alespoň na nějakou skupinu či individuální poradenství pro rodiny alkoholiků, kde by snad mámě otevřeli oči a přiměli ji jednat. Od nás to bohužel neslyší a my se sestrou samy nic nezmůžeme.
Ať hledám, jak hledám, narážím na skupina pro rodiče narkomanů, ale pro rodinu alkoholiků nic. Mohli byste mi prosím poradit? Praha prosím .


Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte kontakt na nějakého kvalitního psychiatra, který se zabývá závislostmi. Předala jsem kontakt na MUDr. Randáka z Apolináře, ale termín je až 28 a já se trochu děsím, co bude dalších 14 dní probíhat.

Mockrát děkuji a přeji krásný den
Veronika
Veronika Lososová
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34965
Re: Jak pomoci otci a kam se můžu já obrátit? Před 7 rok, 9 měsíce  
Skúste prehliadač Google "Al anon Praha". Malo by Vám to niečo vyhodiť. Veľa šťastia prajem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter