Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: kvartální alkoholik
#35126
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Ale dát mu možnost výběru...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35127
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Máš možnost někam s dětma vypadnout?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35128
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Potřebuje hodně silný stimul. Teď zřejmě pije, protože se bojí přestat, protože moc dobře ví co přijde jakmile přestane. I já to tak měl. Nechtěl jsem pít, ale pil, protože jsem měl strach z abstinenčních příznaků a všech těch psychoz, které jdou ruku v ruce s tím.

Nemysli si, že mozek alkoholika je zatemněnej. On svým způsobem je, ale běží pořád a to na dost vysoký obrátky. V jiných sférách a ta schopnost reálnýho uvažování je pozměněná, ale není to tak, že nedokáže přemýšlet. Až dostane příležitost začít přemejšlet o tom, že o všechno díky chlastu přišel, možná si uvědomí, že už s tím musí něco dělat.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35129
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
OK,díky...Nás(tchyně,jeho bratr) už to dříve napadlo,nechat ho v tom vyrochnit..Pokud nedopadne dobře rozhovor tak mu zbalim věci a půjde..Vím že by bylo lepší abych odešla já,ale nemám s dcerkou kam jít a byt je psaný na mě..Díky moc za rady a držte nám palce Alkohol by se měl zakázat,neprodávat,kvalifikovat jako tvrdá droga...Strašně to ničí lidi
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35131
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Držím palec....není co závidět...ale je to ve tvém zájmu a toho děcka
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35132
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Včelař napsal:
Potřebuje hodně silný stimul. Teď zřejmě pije, protože se bojí přestat, protože moc dobře ví co přijde jakmile přestane. I já to tak měl. Nechtěl jsem pít, ale pil, protože jsem měl strach z abstinenčních příznaků a všech těch psychoz, které jdou ruku v ruce s tím.

Nemysli si, že mozek alkoholika je zatemněnej. On svým způsobem je, ale běží pořád a to na dost vysoký obrátky. V jiných sférách a ta schopnost reálnýho uvažování je pozměněná, ale není to tak, že nedokáže přemýšlet. Až dostane příležitost začít přemejšlet o tom, že o všechno díky chlastu přišel, možná si uvědomí, že už s tím musí něco dělat.


Ano,on se bojí...Nenávidí absťák a vše co k tomu patří.Jak jsem již psala,měl kdysi delirko..
Když chlastá,je úplně jiný člověk..Pak při absťáku nespí třeba i 3 noci a přemýšlí,brečí atd...Jakmile se začne z toho ,,vyklepávat,, přestane pít..jenže kdy to bude.Jsem psychicky totálně vyčerpaná
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35133
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
zítra ho nechávám samotného doma..Jeho mamka odjela na dovolenou,takže mám klíče,pojedu ji zalít kytky,tak tam s malou nějakou dobu pobudeme...Jinak nemáme kam jít.asi je to nejlepší a jediná příležitost aby procitnul..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35134
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Je tu ještě jedna věc....možná, když bude v úzkých ...bude slibovat hory doly...možná i nějaký čas vydrží..nedokáže teď myslet do budoucna..slíbí cokoliv...ale, musí vědět, že je to napořád
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35135
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Nože má taky každý v kredenci a jen vyšinutej, nebo magor ho píchne do jinýho člověka. Zakázala bys snad kvůli tomu nože? Podle mě by se měl jen měl změnit úhel pohledu na alkohol. Koukat na něj jako na drogy. Jenže v alkoholu má stát tvrdej bakšiš a obávám se, že mít přiožralej národ zajímající se o to, kde se nasosat je i pro stát prospěšnější, než aby lidé začali fylosofovat o tom jak se těch zmrdů nahoře zbavit...

Zkus mu to tu dát přečíst. Třeba si uvědomí, že ne celej svět je proti němu, ale, že za všechny problémy, které má, nebo si namlouvá, že má může jen ten chlast.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35136
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Jestli máš možnost tam pár dní zůstat, tak tam zůstaň. Nic mu neříkej. Možná bych mu na stole nechal vzkaz a flašku. Na vzkazu by stálo něco v tom smyslu, že měl možnost volby mezi flaškou a Vámi.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter