Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: kvartální alkoholik
#35137
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Včelař napsal:
Nože má taky každý v kredenci a jen vyšinutej, nebo magor ho píchne do jinýho člověka. Zakázala bys snad kvůli tomu nože? Podle mě by se měl jen měl změnit úhel pohledu na alkohol. Koukat na něj jako na drogy. Jenže v alkoholu má stát tvrdej bakšiš a obávám se, že mít přiožralej národ zajímající se o to, kde se nasosat je i pro stát prospěšnější, než aby lidé začali fylosofovat o tom jak se těch zmrdů nahoře zbavit...

Zkus mu to tu dát přečíst. Třeba si uvědomí, že ne celej svět je proti němu, ale, že za všechny problémy, které má, nebo si namlouvá, že má může jen ten chlast.

Ano,asi máš pravdu...

určitě mu to přečíst dám,ale až bude ok..
čeká mě teď hledání nějaké dobré AA..Už chodil,měl i antabus,ale dr na nic...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35138
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
bohužel pár dní ne,pouze pár hodin-máme psa,nemůžu ho vzít s sebou a on se o něj nepostará...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35139
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Na absťák klasika: draslík, horčík, silný Bčka vitamíny, Prolejvat se Magnesií a mnou silně doporučovaný med. V tomto případě tmavý lesní, protože obsahuje minerály a žádné vitamíny, zatímco květový obsahuje vitamíny a žádné minerály. Med mu zastaví problémy se zažíváním - zbaví ho sračky. Též kyselé zelí. Pochybuju, že bude mít chuť na cokoli jiného.

Pocení, nespavost - já nespal i týden a celkový strach o život to by ho mohlo nakopnout.
Hodně štěstí Ti přeji...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35140
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Včelař napsal:
Na absťák klasika: draslík, horčík, silný Bčka vitamíny, Prolejvat se Magnesií a mnou silně doporučovaný med. V tomto případě tmavý lesní, protože obsahuje minerály a žádné vitamíny, zatímco květový obsahuje vitamíny a žádné minerály. Med mu zastaví problémy se zažíváním - zbaví ho sračky. Též kyselé zelí. Pochybuju, že bude mít chuť na cokoli jiného.

Pocení, nespavost - já nespal i týden a celkový strach o život to by ho mohlo nakopnout.
Hodně štěstí Ti přeji...

Díky moc..tak k pivům mu připravím ještě vitamíny a magnesku a je na něm co si vybere..Ten med-skvělý nápad,také zkusím
Díky moc.Jdu spát dokud je klid
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35141
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Navíc, pokud byla vyhlášená prohibice, moc dobře to nedopadalo-příklad USA, kde se stejně pilo a navíc ohromnej rozvoj mafií, gangů, známe z filmů, literatury. Mj. smutná postava úžasného spisovatele Jacka Londona, věnoval obrovskou energii boji za volební práva žen, věřil, že budou hlasovat pro prohibici, nakonec se povedlo: pro něj pozdě. Tak bojoval se svým alkoholismem, že ve 40 umřel na předávkování morfiem s alkokombinací. Anebo pokus Gorbačeva o prohibici v Sovětským svazu, Minerálník-odsouzeno k nezdaru.
Nejvíc mně to zaujalo ve Skandinávii, omezený prodej, jen někdy a někde, bombardování informacemi všude i v hospodách až do otravna, vím, ale jak na mě působily třeba nápisy všude v sámoškách o děsech vznikajících z pití, poutače na Anonymous Alcoholics všude možně-vlastně tam jsem poprvé o AA nějakou povědomost získal.
Ve skandinávských zemích, kde mj. válčej s depresema z šera, je co se týče alkoholu obrovská informovanost a prevence, zřejmě nikdo, kdo se propije, si na to, že je jaksi-zaskočenej či překvapenej-co je to za hnus a za sílu-stěžovat nemůže-ne, že by se tam nechlastalo. Ale existuje záchranná síť a být ožralej, což je v Čechách, často bráno jako úsměvné, pokud ne přímo třeba hrdinské-je považováno za ostudu.
Zakladatelce vlákna přeju pevný nervy a sílu, třeba Tě potěší, že před půlrokem jsem se taky budil v třasu a v kocovinnový hrůza-ale sek jsem s tím, povedlo se, zatím se daří a denně jsem šťastnej, že nepiju.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35142
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Děkuji
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35143
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Tak před chvilkou nnucený rozhovor,vypadá líp,prý že ráno bude ok..věřte nebo ne,ale já mu nevěřím.Uvěřím až uvidím hodil do sebe pivo a opět vyhodil...Mohlo by mu docvaknout že to tělo odmítá...Tak dobrou lidičky,děkuji všem a dám vědět jak na tom jsme...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35144
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Nevšímej si ho. Je zvyklý, že se o něj staráš, strachuješ. Až uvidí, že mu je úplně jedno co dělá, pak začne přemýšlet. Na téma abstinence se s ním bav až bude pár dní čistej.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35168
Re: kvartální alkoholik Před 7 rok, 9 měsíce  
Človek, ktorý si myslí, že by mohol zvládnuť závislosť niekoho druhého, by si mal uvedomiť,
že sa preceňuje…je to vlastná skúsenosť.

Ja som to po 9 rokoch boja (alebo snahe pomôcť manželovi),,konečne" vzdala. Tri liečenia
v priebehu 6 rokov, ambulantné liečby, návštevy psychiatra, AA kluby, dochádzanie na anta-
bus, dokonca antabusový čip (implantát)…prepil už aj ten. 2-krát podaná žiadosť o rozvod.
Nič nepomohlo, kvartálny alkoholik, ktorý sa k svojmu pitiu vždy znova a znova vráti.Vďaka
tým ,,prestávkam" v pití ešte stále celkom dobre funguje a likviduje svojich blízkych. Kolotoč
sa krúti, intervaly sa skracujú a jeho alkoholické ťahy predlžujú - zostala už iba jedna možnosť
ako sa zachrániť - vystúpiť, odísť, nechať ho padnúť na dno.

Lucia, možno na to budeš musieť prísť sama tak ako ja…ani ja by som asi neverila tomu, že
niekedy sa alkoholikovi jednoducho pomôcť nedá, aj keď veľmi chceme, alebo ako to tu bolo
mnohokrát napísané - pomožeš mu keď mu nepomôžeš.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter