Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Přítel alkoholik a začarovaný kruh
#41781
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 4 měsíce  
Manuela napsal:
Hezký večer, chtěla bych touto cestou všem přítelkyním alkoholiků sdělit, že pokud Váš partner nechce sám vyhledat pomoc, není jiná cesta, než ho opustit. Velmi jsem se trápila 5 let, dokonce šel na ambulantní léčbu. Měla jsem velkou radost, jenže to trvalo asi půl roku. Zas do toho spadl, velmi jsem se trápila. Chtěl abych popíjela s ním, jenže jeho představa o pití je trochu jinde... Pokud nechce sám je to marny marny... Ten vztah mi akorát pochroumal psychiku a ještě dnes, když už spolu nejsme 6 měsíců na něho stále myslím, protože jsem ho velmi milovala, ale zničilo by to i mne. M

Ono je těžké odejít od někoho, koho milujete.
Dita Smrková
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41785
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 4 měsíce  
Veď aj Manuela píše, že ho milovala. Len nechcela, aby alkoholom zničil aj ju. Až prídu do vzťahu deti, potom už je ten únik oveľa ťažší.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41788
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 4 měsíce  
Ano, pokud jsou děti, je to mnohem těžší, naštěstí to nebyl náš případ. I tak je to velmi těžké opustit člověka na kterém vám záleží. Byla jsem dlouho trpělivá a on nejspíš nevěřil, že odejdu. Nikdy jsem nedělala scény a nikdy jsem nevyhrožovala, ale každá trampota má svou mez!! Měli jsme mnoho společného, kromě pití. Nebylo jiného východiska.
Manuela
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46304
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 6 rok, 4 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Včera jsem svého přítele nachytala s jeho kamarádem v posteli. Tvrdil mi, že není gay, ale začínám se bát, jestli nepije právě kvůli problému s utajenou homosexualitou.

Vypadá to, že jsi gayomilka a proto jsi do toho svého gaye tak moc zamilovaná. Pamatuj si ale, že všechny gayomilky nakonec končí nešťastné. A když k tomu ještě přičteš jeho alkoholismus, musí to zákonitě skončit jedině katastrofou.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46308
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 6 rok, 4 měsíce  
Manuelo jsi velmi silná. Obdivuju. Jinak máš naprostou pravdu. Bohužel. Navíc spousta alkoholiků jsou skvělý lidi, ale vztah tě zničí...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter