Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#48182
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak nech to vsetko dobre dopadne, najlepsie ako moze a ma pre kazdeho prajem.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48227
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
ahoj, hezký den, mockrát děkuji. přítel chodí do áček, pravidelně, an terapii, z mého pohledu velký posun k lepšímu. i to, že přišel na tento chat jsme zvládli (. první reakce sice byla nevalná...upřímně mě mrzí, že o toto psaní přijdu, protože jste jediní, s kým se o tom všem můžu bavit. držím vám pěsti, užívejte si jara a střízlivosti, všichni za to stojíme!!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48753
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok  
ahoj, všechny zdravím,dovolím si napsat, jak nám to funguje.
nenapadlo by mě, kolik se toho abstinencí změní . pro přítele vše k lepšímu. je skvělé vidět každý den člověka, kterého jsem v něm viděla celou dobu, když pil. najednou je to skutečné...ALE.
když jsem si tady v jednom příspěvku přečetla "další samaritánka", fíha, kolik v tom bylo pravdy. jak je pro mě těžké opustit trpitelku,mučednici v sobě, pustit hořkost a zlobu, těšit se a podporovat. nic jiného si nezaslouží, ale já v tom lítám.
snažím se soustředit na každý den. jak fungují pravidla AA pro alkoholiky, stejně se dají praktikovat pro všechny. no, to jsem napsala něco převratného . zbavit se neustálého hlídání a myšlenek na něj, jednoduše věřit a mít rád. pokud vedle sebe uvidí utrápence, tím mu rozhodně nepomůžu. díky jeho dnu a schopnosti se odrazit, tím se i ze mě stává lepší člověk, sebevědomí, schopný se narovnat. jak je za sebe zodpovědný on, jsem i já. děkuji vám všem, nikdo tady nemaže med kolem pusy, to pomáhá.
a´t se vám daří!!!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48916
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
ahoj, prosím, mohla bych si s svámi popovídat, psát, poradit se??
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48917
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Tak piš, proč se ptáš?
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48918
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
přítel si vede skvěle. jsme za něj moc ráda, jen si to vůbec neužívám . asi to nedokážu pořádně ocenit . je to zvláštní, on do všeho naskočil naplno, a já bych si přála ze všeho nejvíc jen spát, nechodit mezi lidi. jeho to popuzuje, že se chovám jako puťka...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48921
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Tak to nevím Káji, možná zkus psycholožku. Něco tu nehraje Možná bys potřebovala slabé antidepresiva. Psala jsi tady minule, že si vůbec nedokážeš užít přítelovu abstinenci. A víš co? Já mám taky pořád strach. Kamkoliv se hne, já už se bojím. Ale on bere antabus, takže vím aspoň teď, že se nenapije. Ale i tak se trošku bojím, že to zkusí přepít nebo že ho vynechá( i když je to nesmysl). Pořád mám strach, že ta idylka je jen na chvilku a je to jen čekání, kdy to znovu přijde. Tak to bohužel je. Co radí na al- anon, že dopředu nemá cenu se stresovat. Ale je to těžké. Já tedy k psycholožce chodím, ale ona mi taky jen řekne, že nikdo neví co bude. A opravdu nemá cenu se tím ničit teď. Má se žít každý hezký den.
Stejně nevím přesně tvůj problém. Byla jsi taková i před tím? Nebo je to teď poslední dobou, že chceš být doma a spát? Třeba se k sobě nehodíte a až teď to vyplulo a povrch. Ne to kecám, neznám váš život, vaší situaci.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48922
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
mockrát děkuji!! já se snažím na všechno zapomenout, úplně to vytlačit z hlavy, ze vzpomínek. nejspíš to není nejlepší postup. strach mám. věřím mu, vím, že se rozhodl abstinovat, už nebude chtít podlehnout. na mě asi padla únava. nechuť chodit mezi lidi. chvíli nic nemuset (to zní hloupě, ale snad mi rozumíš).
ty s přítelem mluvíš o všem, co bylo dřív, začne o tom o no sám??
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48925
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Omlouvám se káji přišli mi povinnosti. Určitě máš právo nic nedělat když se ti nechce.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48929
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Drahu, mockrát děkuji. Asi to bude náročné pro oba, jen se občas leknu toho, jak dokonale umím použít sarkasmus. a to mě i samotná ironie vytáčí
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter