Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat
#52329
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris
No víš co, mamčin otec byl alkoholik a možná je to v genech. Nevím. Každopádně mi to hodně připomíná film "Útěk ze Severní Koreje", kdy člověk, který odtam utekl, tak stejně neskončil moc dobře, protože s tou svobodou vůbec nevěděl jak naložit. Mamka nemá ani žádné přátele, protože de facto jsme žili v izolaci, protože otec nás nechtěl moc pouštět ven, mohli jsme jen do kostela a sáňkovat za dům na kopec. Nás děti asi zachránila povinná školní docházka, kde jsme se nějak naučili normálně komunikovat. Možná to zní neuvěřitelně, ale za zdmi domků se i dnes v moderní době, dějí věci podobné středověku.
Bernie
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/11/2018 14:16 Provedl: Bernie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52330
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Jo tak to mi nemusíš vyprávět. Taky jsem si tím prošla, když byla matka s nevlastním otcem (od mých 2let). Ze školy rovnou domů, žádní kamarádi, občas nás pustil na 5-10 minut ven. Když se zpozdíš o minutu, dostaneš mega facku - já tehdy střízlík, jsem se zastavila až o zeď. Já samé jedničky -jsi totálně blbá, nula, nic z tebe nebude! Brášini skoro propadali, jsou taky blbí, s těma teda ještě poměřoval v opilosti síly! Brácha tehdy 40kg aj s botama, nevl. otec cca. 120kg. Zkuste do ní mluvit, hučet, ať se jde léčit, už jste dospělí, tak se nemusí ohlížet, co by bylo doma. Může být super babička, jednou..
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52331
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Ty jo. To je jak přes kopírák. No jo, co už. Já bych neublížila ani kuřeti, natož dítěti.
Bernie
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52332
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Tak jistě,do domovů člověk nevidí.A až se něco vážného stane tak pak teprve se dozvíme co jsme měli třeba za souseda.Každopádně se svým životem můžeš naložit lépe než Tvá matka.Nevím jestli za to můžou geny, já se stala taky alkoholičkou.Můj otec jeho otec a dědův otec co vím byli alkoholici.Můj bratr se alkoholikem nestal.Já ano.A řešila jsem to ,protože jsem nechtěla být alkoholičkou.Může se stát,že přes všechno Vaše úsilí matka pít nepřestane,protože nechce.Je jí v tom dobře.A pak Vám radím zaměřte se na sebe,na svůj život.Aby jste někoho pořád nezachraňovali ,kdo o to nestojí a svůj život měli druhý v pořadí.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52333
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris
Máš pravdu. Držím ti pěsti abys vydržela a máš můj velký obdiv, že jsi s tím dokázala bojovat.
Bernie
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52334
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Jak píšeš Maris, já si prožila v dětství peklo a stejně jsem do toho taky spadla. A už v dětství jsem se zapřísahala, že "nikdy" pít nebudu. Haha, z matčiny strany co vím - děda byl těžký alkoholik, matka taky, babička měla ty své zdravotní slivovičky - ale zvládla přepít leckterého chlapa - po půl litru slivovice chlapi pomalu pod stolem a babička juchala, jak je krásný život..
Její sestra měla těžkého alkoholika, otec od dědy taktéž, nevlastní otec - ten už na to taky umřel.
Hmm od matky všichni partneři, které si našla v protialkoholním, začali chlastat a stáhli ji. Krom jednoho - ten pak ujížděl na cukru - tomu jsem říkala Šamšulka , bylo mi asi 12let a měla jsem v hlavě krom všech hrůz nějaký pořad - možná Vega - šamšulka chce cukříček . Ale vím, že když někdo nepil, tak je matka od sebe nevím ani proč zapudila. Teď už je dlooouho sama a nikdo ji nestahuje.
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52335
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
A teď jsi na tom.jak,daří se Ti nepít Karafiátek? A bernie ty nepiješ?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52336
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
Já nepiji přes 4 měsíce. Příští týden to bude 5 měsíců. Je to někdy boj, ale jde to.
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52337
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
A Bernie ,děkuji.Bylo to těžké a dlouhé období,ale teď je mi fakt dobře.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52338
Re: Maminka je alkoholit, ohrožuje výchovu vnoučat Před 5 rok, 4 měsíce  
No tak to je super,viď že to za to stojí.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter