Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: 2019 rok abstinence
#53008
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Ja jsem mel po peti letech denniho piti 10piv a vice jen lehce zvysene jaterni testy.
Cimz chci jen rici, ze je-li mu pod 30 let a nebo lehce pres 30 let, tak to mozne je.
Taktez si vzpominam na ex, ktera dlouho jela v lecich na spani a AD a jeste to umocnovala alkoholem, tak byla dlouhodobe schopan fungovat (bylo ji pod 30 let).
Jestli si Notor dela nebo nedela srandu je mi tak nejak jedno. Rakovych lidi, co to delaji stejne jako on, je mraky a “fungujicich” (zatim).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53009
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
MichalB,to jakože po tom co píše ,kolik vypije a do toho plno benzáků,je možné v krvi nepoznat,že je alkoholik?Vím,že v krvi se dá přesně poznat když pije denně. Jo může mi to být jedno.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53010
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
JJ do třiceti má tělo ohromnou schopnost regenerace, hlavně játra, ty jsou mega továrna, ale hlavně taky tvoří všeljaké látky pro fungování těla jako celku od srážení krve , metabolismu látek apod. jenže po té třicítce přstanou tenhle záhul dávat. velmi se unaví a stávají se nefunkční cirhotizují. A pak to začne, nejdou játka, nejdou ledviny, nejdou ledviny, strašná zátěž na srdce vzledem k zadržování škodlivých látek a nadbytku tekutin a to je v podstatě šlus. Amen. Ono to nejde ani moc postupně tímhle tempem, prostě játra drží drží, ale jak to nevydrží tak to jde pak hrozným tempem.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53011
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Maris jasně že to jde, jaterky( jaterní enzymy už musí mít zvýšené, ale třeba ještě ne tolik, jatýrka se fakt hodně snaží regenerovat, obzvlášť fakt do těch třiceti, nejvíce je GMT zvýšené a to hlavně těsně po požití, jeden den vynechá, tak to zase klesne, ne úplně do normálu, ale klesne. No ale od určité fáze už to neklesne.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53012
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Drahuš díky za vysvětlení.
No mi to to nešlo na rozum a myslím,že Notor je starší než 30,nevim už hledat to nebudu.

A jak se jinak máš? Jsi na tom líp?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53013
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
No můj mažel pil dost, hlavně pivo, tak 10 denně, někdy míň, víkendy zas víc + třeba tvrdé, x let, řekněme od 18 let, ve 35 letech jaterky zvýšené ALT 3,0( norma 0,5), AST 2,0( norma 0,4), GMT 2,65( norma 0,6). Doktor mu řekl prý v pohodě. Dokud je AST menší než ALT, je ještě šance na záchranu jater. Když se to obrátí a začne navyšovat AST, tak je poškození uvnitř buněk a prakticky známka, že už odumírají, ne že jsou poškozené, ale mrtvé. nefunkční. Jinak Marisko vypadá to, že manžel trpí, protože chce barák, který budoval a taky děti a domov, jen mu v tom bohužel zavazí má maličkost. Vyhýbá se mi. Celý víkend byl někde.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53014
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Drahuš,to je mi líto,vím ,že Tě to bolí. Příšerná situace.
Takže se Ti vyhýbá, kde může.
A kde byl Ti neřekne, jako bys najednou neexistovala?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53020
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Doplním informace. Chlastám každej den, je mi 30 a tělo zatím funguje. Ty játra mám asi ze železa, protože už se mnou prožili tolik... Chlastání do ztráty vědomí se odehrálo už tolikrát. Ale to vem čert. Včera jsem se zase předvedl. Poblil jsem koberec, umyvadlo a nablil jsem do koše. A když jsem ho vylejval do hajzlu, tak jsem půlku nalil okolo, jak jsem byl vožralej. V práci samozřejmě horor, na to nějakej ten prášek a doma už jen ty piva. Ale vězte, že jsem z toho nejhoršího venku, teď už se jenom dochlastám. Uvědomuji si, že nejsem schopnej vnímat realitu, taková jaká je a musím jí korigovat chlastem. Proč mě to tak děsí? A proto děti nepijte to, nebo dopadnete jako já!
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53021
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Neboj to přijde, tricitka mine a pak to bude jízda.ale to uz budeš tak vymazanej od těch prášků a chlastu, ze ti to bude uz jedno nebo út bude stejně pozdě.znám jich pár co nedozili 40. Jeden sebevražda, druhý epileptak, další umrel na úraz a další se udusil zvratkama.No ale každý ma svůj život notore, zij jak chceš.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53024
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Notor, píšeš:
Doplním informace. Chlastám každej den, je mi 30 a tělo zatím funguje. Ty játra mám asi ze železa, protože už se mnou prožili tolik... Chlastání do ztráty vědomí se odehrálo už tolikrát. Ale to vem čert. Včera jsem se zase předvedl. Poblil jsem koberec, umyvadlo a nablil jsem do koše. A "když jsem ho vylejval do hajzlu, tak jsem půlku nalil okolo, jak jsem byl vožralej. V práci samozřejmě horor", na to nějakej ten prášek a doma už jen ty piva. Ale vězte, že jsem z toho nejhoršího venku, teď už se jenom dochlastám.
...
..."A proto děti nepijte to, nebo dopadnete jako já!"

Notor,

... "kto, ako a kde šabľuje/(blije) za Teba v práci?"

"Všetci sú slepí, hluchí/(hluší) aj bez čuchu?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter