Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Rada
#27385
Re: Rada Před 9 rok  
Liba neurazam, ale preco nenapises nieco aj jej a reagujes len na nas ostatnych? Ved ona tu pourazala rad radom vsetkych a vulgarne..A ty si napisala, ze je dobra a nepochopena...tak sa necuduj, ze to cele vyznie velmi divne...

Anicko, nedaj sa otravit. Si dobra a svoje dieta urcite milujes a dobre sa on staras..Je mi tak luto, ze sa tu toto povolilo..Ludom vulgarne nadavat a urazat ich a ten, kto to tu ma kontrolovat, dotycnu este za to aj pochvali...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27386
Re: Rada Před 9 rok  
Kiro,máš pravdu.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27387
Re: Rada Před 9 rok  
Jo to mě asi štve nejvíc.nikdy jsem se nemotala s dítětem po ulici,nevysedávala s ním po hospodách,nikdy jsem mu neublížila,vždycky se postarala.proto říkám,že ono jde chvíli vydržet že ti někdo nesmyslně nadává,ale čeho je moc....já si neumím nechat s..t na hlavu,ještě nějaká hrdost mi zbyla.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter