Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Náhražka místo alkoholu
#7290
Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 4 měsíce  
Přítel měl problémy s alkoholem, ted abstinuje, myslíte, že by mu pomohly sladkosti nebo něco, aby si to mohl dát, kyby měl chuť se napít?
Lea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7291
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka M

Poslední úprava: 09/12/2011 19:15 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7850
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Leo. Nevím jaký je tvůj přítel. Já v současné době abstinuji a přijde mi že si alkohol kompenzuji posilováním.... Tedy jestli se to dá nazvat kompenzací. Měl by si najít nějaký koníček pro trávení volného času, nejlépe, aby jste měli nějaký společný koníček... Hodně štěstí
Tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7851
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
Leo-je to dobrý nápad.Převážná většina lidí,kteří přestali pít přešli na sladkosti.Jen je třeba vyloučit ty s alkoholickou trestí.Já sama jsem nikdy dřív neznala chut´na sladké.Když jsem přestala s pitím-tak už toto o sobě tvrdit nemůžu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7882
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
Môj priateľ,keď tvrdil,že prestal po šnúre piť a naozaj nepil,tak to kompenzoval Alpou a Paralenom,to mu pomohlo preklenúť obdobia medzi alkoholickými excesmi.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7883
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
tak v alpě je alkohol, myslím 60% takže to nemusel tu alpu, a paralen s alkoholem jedovatá kombinace pro játra, po nějak extra dlouhém pití je asi nejlepší pomalu snížit dávky alkoholu, pak vitamíny, začíst trochu jíst a hodně vody na propláchnutí a pak doktor...
kamil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7884
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
FUJ!!! Jedovatá kombinace...
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7885
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
URČITĚ MU DEJTE SLADKOSTI TO BUDE POTŘEBOVAT
Marie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7886
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
MŮJ MANŽEL JE ALKOHOLIK UŽ ASI 4 ROKY PIJE A PARADOX JE ŽE PIJE I JEHO SESTRA VŮBEC NEVÍM CO MÁM DĚLAT VŽDYCKY KDYŽ MU NAJDU NĚJAKOU PRÁCI TAK TAM CHVÍLI VYDRŽÍ, ALE PŘEVÁŽNĚ HO KVŮLI ALKOHOLU PAK STEJNĚ PROPUSTÍ, ŽIVOT Z ALKOHOLIKEM JE PROSTĚ PEKLO,O LÉČENÍ NECHCE ANI SLYŠET,POŘÁD MI TVRDÍ ŽE TO NEPOTŘEBUJE A PAK JDE A PO TAJÍ PIJE,ZAČNE RÁNO A DO VEČERA UŽ JE ÚPLNĚ MIMO A MĚ TO ÚPLNĚ VYSÁVÁ CHUT DO ŽIVOTA PROTO PROSÍM JESTLI MÁ NĚKDO S TÍM PITÍM ZKUŠENOSTI AT MI PORADÍ CO DÁL,DĚKUJÍ.
JANA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7887
Re: Náhražka místo alkoholu Před 12 rok, 2 měsíce  
Jano, musíš na něj přitvrdit, vážně, ať si vybere-léčení a Tebe, nebo chlast bez Tebe.Bude jen horší, nebude mít na alkohol, začne Ti krást peníze,nastoupí agrese, alkohol už ho ovládá.....každý z nás si myslel, že nemusí na léčení, že má vše pod kontrolou, je těžké si to připustit, ale je to nutné, pro záchranu rodiny, sebe sama.Je to tvrdá rada, jediná možná.Utrápí Tě!Chraň se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter