Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Potřeboval bych poradit jak přestat pít
#14549
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 8 měsíce  
Dá se korigovat, abstinující alkoholici jsou toho důkazem
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14552
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 8 měsíce  
Abstinující alkoholici si řeknou, pro mě toto není. A já osobně jsem bez alkoholu spokojená. Pryč jsou ty dny, kdy mě to ovládalo. Ale jak říkám, aspoň prozatím. Umění je, vyrovnat se s tím, když přijde bažení, recidiva - umět si poradit.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18373
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok  
Kup si KUDZU, to pomáha.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18474
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok  
Jsem alkoholik, přiznala jsem si to teprve nedávno, ale asi je to vážnější než jsem si myslela, původně jsem to přikládala depresím. Před 6 týdny jsem v alkoholické depce požádala svého partnera o pomoc. Domluvil mi sezení u psychiatra i psychologa. U psychiatra jsem byla jednou, předepsal mi Tiapru a Selinkro. Kecy s psychologem nějak nezabírají. Tiapru beru pravidelně, Selinkro jsem si vzala jednou a už je mi z něj 2 dny blbě. Abstinovat jsem vydržela právě jen těch 6 týdnů, pak začaly problémy v práci, s nemocnými dětmi, s nemocným partnerem a zase v tom jedu. Vypiju cca flašku vodky denně. Nevím co s tím. Máte někdo takovou zkušenost? J
podjana
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18477
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok  
Jo, to už je zle.Zkus ještě AA, pak léčebnu.Myslím to vážně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19010
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,
Mám problém s alkoholem. Vydržím nepít třeba měsíc, pak jdu do hospody s kamarády a vypiju si a nevím kdy přestat a jsem schopný utratit půlku výplaty, i když vím, že nebudu mít co do pusy. Druhý den mám depresi a musím jít pít znovu. Když mám vypito a pijeme s přítelkyní, tak jsem agresivní a jsem schopen odejít, poslat jí do háje a přijít druhý den a všechno jí včítat a z toho mám depku, co jsem to zase dělal. Bojím se, aby to s přítelkyní neskončilo, aby mě kvůli tomu neposlala do háje. Má paranoia k tomu moc nepřispívá. Všechno ve vztahu funguje, do té doby, než začnu pít. Na léčení se necítím. Můžete někdo poradit, jak se zbavit uplně alkoholu? Vydržím to klidně i 2 měsíce nepít. Ale pak se utrhnu z řetězu a je průser. Díky všem za rady.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19011
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Hm..tipický kvartální pití, nic zvláštního má to hodně lidí.Počítej, že o přítelkyni nakonec stejně přijdeš a pak to bude jenom horší..Zkusil bych ambulantní léčbu, vůlí to zřejmě už nedáš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19013
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Tome,je fajn že si to přiznáváš.Jinak souhasím s Petrem.Vyhledej pomoc odborníka nebo začni s pomocí Anonymních alkoholiků.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19014
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Přesně tak, než jsem stačila zareagovat, tak už máš správné rady, nenechávej nic na vůli, sám nic nezmůžeš, jednej dřív než ztratíš přítelkyni apod...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19015
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Nechci se nikde lecit. Zkousel jsem si pomoct sam a to nejak nevychazi. K psychologovi chodit taky nechci, nevim co bych mu tam rikal a co bych s nim resil. Stavy se stupnuji a zhorsuji. Nemyslel jsem si ze tohle budu nekdy resit. S prytrlkyni to resit nechci, nechci aby vedela ze se nejak lecim. Jsem z toho trosku psychycky znicenej. A nejhorsi je, ze mi je 21. Co budu delat v 25. Ale urcite to chci nejak resit, jinak budu na psichyatra.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter