Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Potřeboval bych poradit jak přestat pít
#19017
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Tomáši sám uznáváš, že sám nic nezmůžeš a to je fakt na kterém musíš stavět. Dobře odmítáš psychiatra, ok, tak zkus skupinu anonymních alkoholiků potkáš tam stejně starý přátele, můžete spolu sdílet zkušenosti, vzájemně se podporovat ve střízlivosti.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19018
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Neumim se bavit o techto problemeckym. Ted se mi nabidla kamaradka ktera studuje psichologii, tak to hudem zitra resit, tak jsem zvedvy, jestli prekon zacnu se o tom bavit
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19019
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Tomáši-z alkoholiků kteří pili to nedokázal žádný.Hovořit o sobě a svých problémech.Všichni se za ně nějakým způsobem styděli,báli se jich,nerozumněli jim.Všichni do AA přišli poprvé,převážná většina přichází se strachem.Ovšem během dalších kontaktů si můžou uvědomit kolik toho nás alkoholiky spojuje,kolik toho máme společného.Nejen nemoc,ale i projevy a dopady.Všichni v AA se učí žít se svojí závislostí tak,aby dopady celé nemoci nebyly tak výrazné a zničující.Najdeš tam spoustu opravdových přátel.Studentka psychologie ti pomoct nemůže pokud nemá zkušenosti se závislými lidmi.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19020
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj Tome, na anonymních alk. se nemusíš bavit o svém problému. Stačí poslouchat příběhy a zkušenosti ostatních, i to pomáhá. Zjistíš, že v tom nejsi sám. Nikdo tě k ničemu nebude nutit, radit ti, pokud o to sám nepožádáš, nikdo tě nebude kritizovat. Budou rádi, že jsi mezi ně přišel a budou se k tobě chovat přátelsky. Já na AA chodím moc ráda, našla jsem si tam spoustu kamarádů a moc mi to pomáhá v abstinenci.
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19021
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Tome, chce to jen zvednout zadek a vyrazit.Vidíš, jak se dívky snaží vysvětlit, utěšit, o AA nelžou, tak neboj a jdi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19022
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Jak se rika, v nouzi poznas opravdoveho pritele. Jsem rad ze aspon ti mi maji snahu pomoci. Dnes jdu k svagrovi, ktery se taky lecil a prosel si tim. Tak si od neho necham poradit a kdyz zo nebude stacit, pujdu do AA.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19024
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Necouváš trochu?AA Ti pomůžou jistě, švagr možná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19025
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Necouvam, jen zkusim jinou variantu. Treba mi rekne to same.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19173
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj Tomas, pisal si ake to bude ked budes mat 25. Ja mam tolko a je to horsie ako ked som mal 21. Necakaj. Zastav to cim skor...
hloh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19179
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 11 měsíce  
Tomáši, co ti poradil švagr?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter