Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Potřeboval bych poradit jak přestat pít
#29171
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 8 rok, 9 měsíce  
Zrovna dnes jsem byla na sezeni AA tj. Anonimni alkoholici. Byla jsem tam poprve a myslím si,že by to mohlo fungovat i když mam na néco jiný názor,ale to je pocit začátečnika. Hlavni je chtít se uzdravit a začít konečné žít!!!
Jitka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29172
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 8 rok, 9 měsíce  
3-5.7. je sjezd AA na Hluboké, nechceš zajet, poznat AA v plné síle?Nedělej hned závěry, počkej.A ptej se, určitě ti rádi poradí.
Liba6

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29173
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 8 rok, 9 měsíce  
Jitka píše:
...chtít se uzdravit a začít konečné žít!!!

Najpodstatnejšie je úplne detoxikovať fyzicky a v mysli.

Stabilizácia a úzdrava emócií bezprostredne nadväzuje;
a je TO dlhodobý doliečovací proces.

(Kolektív dosahuje rýchlejšie a lepšie výsledky!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29232
Dotaz Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den. Je mi 24 let a cítím, že moje chuť k alkoholu se prohlubuje. Když piji tak nevím kdy mám dost a vím, že tímto směrem by to dopadlo brzy velmi špatně. Piji tak 3 krát týdně. Studuji a mám dobré výsledky, ale cítím jak mi alkohol bere velkou část životní energie. Nejhorší na tom je, že o problému vím, ale neumím s ním skoncovat. Proto se chci zeptat, jestli je dobrá volba zajít za lékařem a projednat s ním antabus nebo jiné metody léčení. Také jestli po řešení problému s lékařem budu někde evidován a tím bude lehce dohledatelné, že jsem tento problém kdy řešil. Děkuji za odpověď.
Dotaz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29234
Re: Dotaz Před 8 rok, 9 měsíce  
Ve zdravotní kartě záznam bude, je to nemoc.Zkus AA, tam jsi anonymní, spousta lidí přestalo pít úplně díky návštěvám v AA, nepotřebovali lékaře.Kdyby ti nepomohli, pak jdi až k odborníkům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter