Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: poraďte prosím
#1063
poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Dobrý večer,jsem na tom úplně stejně jako ostatní je mi 22 let a vím o svém problému s alkoholem,před pár dny jsem ztratila přítele po 4 letech kvůli mojim výlevům právě kvůli alkoholu.často jsem bezdůvodně vyvolávala hádky.bohužel to není hlavní problém,já přestala jíst stačí mi balíček salámu na den jsem schopná si ve 12 dopoledne dát první pivo.naštěstí do práce chodím ale když mám volno bojím se sama sebe.Piju takřka od rána do rána 2 roky nevím co je hlad,ztratila sem veškerou zodpovědnost např.chodit k lékařce vyhýbám se lidem a jakmile jsem ve společnosti blízkých nesoustředím se,podá-li se mi kafe a já popadnu hrnek rozklepu se.Ani nevím proč píšu,znám řešení ale začínám mít obavy o holý život
verča
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1064
Re: poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Verčo,píšete,že znáte řešení,tak na co čekáte až spadnete na úplný dno?Nemine vás to a vy to víte,tak si to zbytečně neoddalujte,čím dřív tím líp.Tak s chutí do toho!Jste mladá,zvládnete to,ničeho se nebojte.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1066
Re: poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Děkuji za příspěvek.Samozřejmě řešení jsem si vědoma ale to by pro mě bylo nechodit do práce(nevím jak dlouho léčba trvá) a šok pro mojí rodinu,protože té jsem to nijak najevo nedala
verča
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1067
Re: poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Dobrý den Verčo,
moc dobře Vám rozumím. Byl jsem v naprosto stejné situaci. Prožíváte rozpor mezi potřebou udělat zásadní krok a zároveň obavou, jak to dopadne s Vaší prací, doma apod. Myslím, že by jste teď měla udělat jednu zásadní věc, vyhledat urychleně psychologa nebo psychiatra. To Vaši práci ani vztahy v rodině nijak neohrozí a zároveň je to ten důležitý první krůček. Odborník Vám navíc vysvětlí jak je to s délkou léčby, jak je to z nemocenskou po dobu léčby a spoustu dalších věcí, o kterých teď mnoho nevíte. Z vlastní zkušenosti Vám mohu říct, jak moc se člověku uleví, když poprvé odborníkovi svůj problém svěří.
Držím Vám palce. Jste mladinká, DEJTE SE DO TOHO!
airwalk
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1068
Re: poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Léčba je anonymní,pokud nechcete,nemusí se to dozvědět ani rodina.Léčba trvá 3měsíce,můžete to zkusit i ambulantně.Hanka zde z fora navštěvuje LAXUS a ani její manžel mám dojem o tom neví.Píšete o práci,ale jak dlouho myslíte že vám v tomto stavu práce vydrží.Už jste přišla o partnera a můžete přijít i o víc.Zkuste zavolat na krizovou intervenci,tam vám poradí co bude pro vás nejlepší.284016666.Jsou tam 24hodin denně.O práci a o další věci se bojte pokud v tom budete pokračovat.Neváhejte,máte celý život před sebou,přeci ho nechcete propít?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1069
Re: poraďte prosím Před 13 rok, 11 měsíce  
Moc děkuji za pochopení,podporu a rady jak situaci řešit.Zkusím zavolat do toho centra a uvidím co mi řeknou doufám že mě rovnou nepošlou do léčebny
verča
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter