Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...54
Dolů
Téma: Lze přestat pít bez pomoci?
*
#12107
Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat jestli tady je někdo kdo přestal pít bez odborné pomoci? Zvládl to někdo sám? Já už delší dobu pozoruji, že mne začal alkohol ovládat. Mám bohužel problémy ve vztahu a od té doby to řeším alkoholem.Včera jsem se tím svěřila i partnerovi. Přes den nepiju, ale vždy až večer. Nestačí mi málo, musím se napít tak až mám "dost" a piju obden. Chtěla bych strašně moc přestat.zvládnu to sama? Před 10ti lety jsem taky ze dne na den přestala kouřit, absťáky byly kruté, ale zvládla jsem to...
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12108
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Můžeš to zkusit, ale těžko, přetěžko to zvládneš,Zbytečně budeš zkoušet, znovu padat do pití, trpět....proč nezkusíš pomoc od lékaře, AA, antabus, léčebna....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12109
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
To nebyla moc příjemná pro mě zpráva, ale díky i za ní. Já nemůžu do léčebny. mám dítě a práci...můj kamarád , který pije už snad 10 let a to jakože denně a dost se ze dne na den rozhodl přestat pít sám a zvládl to, už nepije půl roku, tak tady vlastně vidím , že to jde...ale každé tělo reaguje jinak, jen jsem se chtěla zeptat zda to někdo zkusil a jaké byli abstinenční příznaky? Jestli se ty absťáky dají vydržet? Jinak jsem rozhodnutá hodně pevně a trochu mi pomohlo i toto že jsem se tady svěřila. Nechce to někdo zkusit se mnou se s tím poprat sám?
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12111
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Mé dlouhé odmlčení bylo známkou,že jsem do toho znovu spadla.Podařilo se mi umístit mámu,okterou pečuji do odlehčovacího zařízení-bohužel pozdě.Syndrom vyhoření se dostavil celé síle a já sáhla opět po láhvi.Před dvěma lety jsem sice absolvovala přeléčení po dlouhodobé abstinenci-POUZE VE ZKRÁCENÉ 6TÝDENNÍ HOSPITALIZACI-i přes veškeré varování.BYLA TO CHYBA.S největšími obtížemi se mi pomocí dětí podařilo pití zastavit.Dnes jsem se dostavila ke své psychiatričce(ordinuje jen pondělí).ZOUFALÁ JSEM JI PROSILA UŽ O KOMPLETNÍ PROTIALKOHOLNÍ LÉČBU.S vděčností v srdci jsem přijala ústavní pobyt v Apolináři.Ulevilo se mi-i když mám hrůzu z Prahy a sama bez doprovodu.Byla jsem tam 2x a pokaždé jsem se tam ztratila.Možná se tak stane-bud´se rozbrečím,nebo rovnou pos... strachy.Dnes mi jen cesta do centa Ostravy,kde žiju,kde to znám dal pořádně zabrat.ALE VÍM,ŽE MUSÍM ABSOLVOVAT PŘEDEVŠÍM PRO SEBE,SVŮJ ŽIVOT S OHLEDEM NA SVÉ DĚTI,KTERÉ NECHCI ZTRATIT PODRUHÉ.Co mne nezabije,to mne posílí.Tak mi prosím držte palce.Budu na vás všechny a nejen na vás myslet.Díky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12112
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
A KURVA!!! Jano, já jsem myslel, že už jdi ok, a že jsi jakousi mentorkou(spolu s Líbou) tohoto fóra. No, hodně štěstí.. Jinak zpět k tématu, podle mě to pujde, ale je to peklo. Klidně se s Tebou rád spojim a můžeme si vyměňovat poznatky a zkušenosti. Mam tady thread žízeň, tak tam se dozvíš víc.. Zatim a drž se Sandro.. Jirka
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12113
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
tak to je mi moc líto Jano... já si nejsem jistá, jestli bych šla znovu na léčení, mě by to přišlo asi jako ztráta času, nic jinýho, než co znám bych se tam už nedozvěděla... vlastně jsem se tam nedozvěděla nic novýho ani napoprvé a pak napodruhé... ale přesto to pro mě bylo dobrý, měla jsem srovnání a nějakou zkušenost, jak bych taky mohla skončit... ono ať už si tu abstinenci udržuješ jak chceš, život se nemůže točit jen kolem pití a nepití... já jsem přesvědčená, že pro mě je právě důležitý to, že žiju uplně normálně jako zdravý lidi, jen nepiju... nemám potřebu se v tom pořád plácat a probírat to... ale každej to má nějak, to je jasný...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12114
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jano, myslím si, že léčebny už znáš, lehce jí zvládneš, Ty máš asi ještě nějaký problém vedle alkoholu.Prahy se neboj, hodně sil, Liba
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12116
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jano,
moc Vám držím palce a věřím,že Vy to zvládnete-hodně štěstí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12118
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
pani janka, vnimala som v poslednej dobe vase aviza o tom ako ste pretazena a plne som to chapala, starostlivost o mamu po tom vsetkom co ste prezila uz bola nad vase sily
k tomu co ste dnes napisala, asi len tolko: priznala ste si to, viete dovod, uz len dat situaciu do poriadku ako sa len bude dat
drzim vam palce,zvladnete to, bolo toho na vas vela, ale viete vsetko co mate spravit
milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12119
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
este raz som si precitala vasu spravu a chcem zopakovat velmi vam drzim palce, budme na vas mysliet a posielat vam svoju energiuaby ste to zvladli, drzte sa a ked sa vam bude dat tak napiste
milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...54
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter