Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: SELINCRO
*
#15898
SELINCRO Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahoj. Ma nekdo skusenost s pripravkem SELINCRO? Vcera vecer sem si dala prasek i kdyz sem nechtela chlastat (selincro se pouziva pred pitim alkoholu). Vysledek - noc bez spanku a ted sem unavena a je mi blbe tak nemam dnes pomysleni na alkohol a toho sem chtela dosahnut.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15902
Re: SELINCRO Před 10 rok, 4 měsíce  
To zní jako že si chtěla dosáhnout toho, že ti sice bude do smrti blbě, ale nebudeš pít...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15962
Re: SELINCRO Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahoj.Veľmi ma zaujíma ako reaguješ na tento liek,ako zvládaš pitie alebo nepitie.Ja idem o pár dní k lekárke a mám v úmysle požiadať ju o liečbu týmto liekom.
Daj vedieť ako sa ti darí.
danae

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16541
Re: SELINCRO Před 10 rok, 2 měsíce  
Prosím o názory, ak máte niekto viac osobných skúseností s týmto liekom. Priateľ berie Campral, ale nevidím v tom nič mimoriadne. Ďakujem.
Sima

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16610
Re: SELINCRO Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj.Pokud se jedna o moji skusenost s Selincro tak nedoporucuji.Je to novy prašek a mam dojem ze dokonce nezkoumany. Ke praškom sem dostala od doktora krasny notes aby sem mohla zaznamenavat jak se citim, co me boli,či je mi špatne.Nic sem nepsala ja mu to krasne reknu primo at si nedela s pacientov pokusne kraliky.S Campralem sem byla naprosto spokojena. Selincro..ano pit nebudes ale taky nebudes žit. Nebudes spat,nebudes kontrolovat svoj vlastni pohyb.Rada by som taky poznala skusenosti s timto pripravkem.Ja kazdopadne juz NIKDY!
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16611
Re: SELINCRO Před 10 rok, 2 měsíce  
Campral sem brala a bylo to dobre. Necitila sem chut na alkohol. Pak sem došla doktorovi po dalši baleni a predepsal mi selincro. Nedelal mi dobre. Nechci tady davat nazory ostatnim alkoholikom necitim se na to ale kdyz nikdo jiny nema nazor na tento pripravek tak nic jine nezbyva jak NEDOPORUCIT!
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16625
Re: SELINCRO Před 10 rok, 2 měsíce  
Katka, ďakujem za odpoveď. Ak sa smiem spýtať, tá nespavosť a nevoľnost sa dostaví po užití alkoholu po lieku? Či všeobecne je po ňom ťažko? Viem, že priateľovi bolo zo začiatku nevoľno z campralu,prvé dni. On má tie kvartálne výpadky, vtedy mu ani campral v chuti na alkohol nezabránil Preto som chcela vedieť názor na selincro,o ňom som čítala, že sa má užiť pred pitím a zníži účinok alk.. No priznávam, nejde mi to do hlavy, ako toto môže fungovať.
sima

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16950
Re: SELINCRO Před 10 rok, 2 měsíce  
No bohuzel nemam skusenost jak to pusobi s alkoholem bo po kazde kdyz sem si dala selincro bylo mi tak blbe ze sem si nakonec te alko nedala vubec.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19073
Re: SELINCRO Před 9 rok, 10 měsíce  
Lidi, neblázněte, nekupujte nic od neznámých prodejců, můžete si pěkně naběhnout, ublížit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19288
Re: SELINCRO Před 9 rok, 10 měsíce  
Nikdo nic nekupuje od neznámých prodejců a ani tady nejsou inzeráty od internetových překupníků.
Tento lék lékař rád napíše pacientovi, který je vhodným adeptem.
Nějaká dáma si tady stěžovala, že snad lék nebyl testovaný..nežijeme ve středověku. Léky, které jdou na trh samozřejmě testovány JSOU a bez toho by na trh NESMĚLY.
Kartičku, do které jste si měla zaznamenávat pocity, Vám lékař dal z dobré vůle, abyste vy sama měla přehled o tom, jak prožíváte abs. příznaky a jak na vás lék účinkuje. Je ale pevně a hluboko v českém člověku zakořeněno, že pro něj je vše špatné a nikdo se mu nezavděčí. Tipuji vás na rozvedenou čtyřicítku, u které je zavděčení se ještě větší problém.
Můj osobní názor a zkušenosti s tímto lékem jsou takové:
HROZNÁ nespavost...jednak je to přípravkem a jednak to je jeden z mých nejsilnějších abs. příznků. Když to beru, tak nespím i tři první noci, než se detoxikuji alespoň částečně. Na mě Selincro působí tak, že nemám na pití jednak chuť a když už si dám skleničku, ani ji nedopiju, protože mi to nejede. Je to dobrý, nicméně drahý lék. Kéž bych uměla nepít i bez něj. Vydržím to max měsíc,pak je to jednou/dvakrát týdně a za pár dní každý den jako vždycky....přeju všem hodně zdaru ať už se Selincrem, nebo s jakýmkoliv jiným pomocníkem.
Markéta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter