Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: SELINCRO
*
#54551
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
Ja, praveze este pred tym, moj problem je velmi silny craving, ktory volou neviem zvladnut, ba naopak, uplne ovladne moje zmyslanie, a z prvotnych veci o ktore som sa usiloval, sa stavaju veci v pozadi, vnimam ich ale nemaju vahu, otocene zmyslanie.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54552
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
stef napsal:
Ja, praveze este pred tym, moj problem je velmi silny craving, ktory volou neviem zvladnut, ba naopak, uplne ovladne moje zmyslanie, a z prvotnych veci o ktore som sa usiloval, sa stavaju veci v pozadi, vnimam ich ale nemaju vahu, otocene zmyslanie.
...a "Ty že nepotrebuješ stádo alebo čriedu odborníkov?"
(...viac ako ktokoľvek iný!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54553
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
mne pomoct nevedia ziadni "odbornici", mali moznost, ja som sa fakt snazil, velke H z toho ...
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 09/04/2019 18:18 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54554
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
Stefe, my dva jsme na tom byli prakticky stejně. Víš ono to jde! Jde být abstinující alkoholik. Jde se naučit žít střízlivý život, ale mi příjde, že se moc soustředíš na věci proč to nejde, místo, aby si hledal cestu po které by to šlo...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54555
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
To je faze nechci a chci pit
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54607
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
mam novy akcny plan, kedze prestat pit neviem, aby som sa nezabil alebo neskoncil na ulici

vcera som mal silnu uzkost pred koncertom a musel som dat 2 vodky, chcel som inac pit len desinku, chcem uplne minimalizovat co to pojde, ale mat pritom pocit ze zabava.

Este pred tyzdnom si moja hlava myslela, ze alkohol mi tak neskodi ehm

Takze zacinam brat SSRI nech to tlmi uzkosti, ale len 10MG pretoze potom clovek neciti ani sex a selincro skusim zobrat 1/4 lieku, co to spravi. Ja ako pozitkar zavislak sa neviem pripravit nejak o tieto pozitky.
Asi preto, ze zivot je skupi na ine radosti pre mna a nasilu to nejde.
Takze skusim to tak, bude to mozno menej intenzivne ale snad s tym budem ok a podari sa mi to viac ovladat. K tomu sport a zdrava strava.

Len to je to ze ja som taky blbec, ze ak mi je lepsie, zacnem si mysliet hned ze oki neskodi to tak a idem von viac a zasa si rozhodim organizmus do peeeecka.

tak som zvedavy ako mi to pojde
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54609
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
Najdi si na internetu vliv alkoholu na úzkosti a deprese
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54613
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
stara znama vec Michale, ja s tym bojujem 10 rokov uz
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/04/2019 17:40 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54628
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
Stef:
Mrzí mě, že léčba nejde tak hladce, kéž by ten nový plán fungoval. V jistém směru ohledně zábavy či nového životního stylu tě plně chápu. TSM mi pomohla se závislostí jako takovou, nicméně večery a víkendy jsem se musel naučit trávit jinak.

Krtek:
Vedlejší účinky Selincra jsou u lidí velmi odlišné a jistým způsobem se i vyvíjí v čase. A určitě máš pravdu v tom, že ten lék či metoda celá není vhodná pro každého, s tím plně souhlasím. Nicméně konkrétně u Stefa (ale i u dalších kteří jsou zde na fóru a svůj problém si teprve uvědomují a začínají ho řešit) vidím určitou podobnost s mojí vlastní zkušeností se závislostí. No a když TSM pomohlo mně, tak proč by nemohlo pomoci i jim...

Zdenek.dry:
Blbost. Evidentně nevíš o TSM nic. Ano léčebny jsou sice pro každého, ale málokomu pomohou!
Nastuduj si a pak o tom můžeme diskutovat.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54642
Re: SELINCRO Před 4 rok, 11 měsíce  
Zdenek.dry:
Blbost. Evidentně nevíš o TSM nic. Ano léčebny jsou sice pro každého, ale málokomu pomohou!

Petře, léčebny pomohou tomu kdo opravdu chce přestat,ať tam jde jednou nebo 10x.Ten kdo chce chlastat a zobat Selincro v domnění, že tím přestane pít,je podle mě blbost na entou.Mohla jsem si vybrat Selincro a pít dál ve falešné naději a dál se trápit ,nebo prostě přemoci chutě a žít střízlivě.Jo je to těžké a pro někoho nemyslitelné, ale jde to.
A že alkohol úzkosti a deprese podporuje ,je starý fakt.Toť můj názor a zkušenost.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter