Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#16952
Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Caute,mam 35rokov a taky problem ,ze aspon raz mesacne sa opijem.Vypijem cca 8 piv +zopar slivovic.Potom na druhy den je mi strasne zle a tak idem do krcmy zase.Pijem dokial vladzem,v krcme som cca od 07*00 do 15*00.Potiahnem 2 dni a potom mam zase na jedem mesiac pokoj,Co mam robit?Aby som prestal.Prve pivko vypijem na EX.Sadnem si s partiou kamaratou *Stagmasti*Oci sa mi roziaria mam obrovsku radost a chut,kupim pivo palenku a nedokazem od nej vstat.Teoreticky, mi je potom vsetko jedno.Neurobim niekedy to co sa odo mna ocakava.Potom to uz ide hned k tomu aj cigarety.Potom mam na mesiac pokoj.Zbytocne pijem ,aby som sa rychlo opil,presikane peniaze.Trapia ma potom s toho vsetkeho vycitky svedomia a potom sa nad sebou hnevam,ale potom zase tuzba po alkohole je silnejsia ako ja.Tak potom ide zase..Mam manzelku,deti, nechcem aby sa za mna hambili.Pijem cca od 18 rokov.Ked mam ist von ,alebo sa niekde zastavit tak som velmi rad potom pride pivo + poldecak.A ja potom neviem kedy prist domou.Bol som uz aj za fararom povedal som mu to myslel som si ze ma to troska aspon zabrdi nepomohlo,nechcem sa spravat ako... Mozno by som mal ist na protialkoholicke,manzelke som uz to vravel,isiel by som keby mi to pomohlo hlavne sa mi jedna o pracu,aby ma nevyhodili keby som sa dal liecit.Chcem byt triezvy a nechcem sa zamarat tuzbou po alkohole. Nie som agresivny,ked si vypijem rad sa zabavam ,ale casto skoro kazdemu kupujem tak idem domou bez penazi a s hambou,ked si pomyslim ako som tam pil.
emil2004
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17181
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Co říct..si typický kvartál..nemusíš mít dlouho nic a potom buch a opiješ se.. Dobrý je že si přiznáváš že máš problém..do řada kvartálů nedělá (já vlastně nejsem alkoholik - já dokážu klidně mesíc nepít takže nejsem závislý atd.). Máš nějaké koníčky ? Něco co tě baví ( sport, kultura atd.) ? Pokud jo vždycky když tě přepadne chuť na chlast, dělej něco co tě baví. Super je například jít to tzv. vyběhat. Hlavně si ale neustále v hlavě promítej jak se chováš ožralej, vzpomeň si na děti jak jim asi je když vidí tatínka na mol. A pokud možno - omez styky s těmi co v té hospodě s tebou vysedávají. Oni tě nepochopí a jenom tě budou stahovat zpátky. Drž se !!
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17182
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Tady si dočteš, co tě čeká, co je alkoholismus, přestaň pít úplně, dokud je čas.Sám cítíš, že je něco špatně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17184
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Často přemýšlím, zda-li je lepší být kvartál (chlastat občas do němoty v kuse několik dní) nebo normální alkoholik (chlastat denně ale ne tak našrot) nebo nebýt alkoholik, být normální vožrala (50% národa ) a i tak sedět v hospodě a lemtat pivo..... ještě jsem na to nepřišel (ps.já jsem kvartál)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17189
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
To máš jedno.Alkoholik je holt alkoholik,je jedno jakým způsobem pije.Kvartální pití se časem zvrhne v každodenní.Protože se jedná vždycky o to,že se člověk bojí odvykacích stavů,které jsou velice nepříjemné a bohužel i smrtelné.Je to STRACH A ZOUFALSTVÍ,KTERÉ NEDOVOLÍ VYSTŘÍZLIVĚT.STRACH Z NĚČEHO NOVÉHO,NEZNÁMÉHO ZPOČÁTKU VELICE NEPŘÍJEMNÉHO,POZDĚJI BOLESTIVÉHO.Bohužel je to nutno podstoupit.EGO má strach jak budu bez pití vypadat,co si kdo o mně pomyslí,když nebudu pít ve společnosti.Co si počnu?Jak se budu bavit,když se nenapiju?Jak budu žít?PŘITOM SI NEPŘIPOUŠTÍ,ŽE POMALU UMÍRÁ.Nejprve vnitřně,později fyzicky.Je to nedostatek víry,kterou už člověk ztratil,protože nemůže věřit ani sám sobě.Podvědomně tuší své zklamání,kdykoliv se napije.Přestal si věřit a už vůbec ne důvěřovat.Alkoholismus toto nechce dovolit vidět pravdu.Bojí se pravdy stejně jako se pravdy bojí alkoholik.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17268
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Stále si vše pročítám, je děsivý, jak jsou si všechny ty "příběhy" podobný... Stejný schéma, model, rozdíl je jen v tom, že někdo to ustojí, najde sílu na léčení, ti slabší se ocitnou v pekle. Budu já mezi šťastlivci? Můj největší sen, bojím se, že mě to semele. Čeká mě návštěva AA, doufám, že mi dají odvahu.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17269
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Gratuluju k tomu,že jsi získal odvahu k tomuto kroku.Co je nejdůležitější?Vytrvalost,trpělivost a důslednost k vlastnímu rozhodnutí.Ztráta těchto vlastností je alkoholikům příznačná.Chodit a chodit a nevzdávat.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17279
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Nevydrzal som zase som isiel do krcmy,isiel som pozerat hokej a vratil som sa ako svina.Nepridem zvalany,alebo poobijany ,len ako hovado.Zase hamba nic nic nic,,,a potom to pride.Boze co mam robit ked chut na alkohol je taka velka. mesiac nefajcim nepijem a prepadnem tomu zas.Staly kolobech suvislosti a stale ti isti stagmasti.Vypijem si a potom mi je vsetko jedno nemyslim potom ,vobec nemyslim.Vtedy sa citim ako kral.Ale som ODPAD....Zivot je krasny a ja si nedokazem povedat DOST stacilo.Cely cas na to myslim a hambim sa.Ze to dokaze s clovekom zamavat ,ten blby alkohol?Ako s toho von,ci uz povedat dost stacilo?Kolko krat som to povedal a nic...Ci vlastne ako to je.Nechcem ,aby sa za mna moja rodina hambila.Co i len obcas vypijem ,ale aj tak.
emil2004
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17280
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Nikdy jsem nedokázala myslet na následky svého jednání.Nikdy jsem nechápala,že za ně nesu zodpovědnost jen já sama.Nikdo jiný,než já.Učím se jednat sama k sobě zodpovědně.Já nesu zodpovědnost za svůj život,své stavy,které můžu opět změnit jen já sama s pomocí své víry v Boha.Toto mi pomáhá udržet se v určitých krizových situacích.Modlím ,často se modlím a prosím o pomoc Boha ptotože jsem si přiznala,že alkohol se stal pro mne nástroj samotného pekla.Nezbývá ti,než odpustit si své selhání a pokračovat v cestě za střízlivostí.Možná trochu jinak,než jsi našel svoji cestu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17281
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Verim v Boha,no niekedy je to nutkanie vacsie.Ze ma tak dokaze toto opantat,ach jaj.Hambim sa Peniaze presikane a splachnute.Citim sa strasne.Zase ma bude ludia brat do ust ,ale kazde cudo trva cca 2dni.Zase nebudem teras pit a potom cca 2 tyzdne na mna dolahne,tak ako keby sa mi zakrutila hlava a myslim na to stale kedy pojdem.Vypijem si a tak si telo ulavy,ale to je iba taka blba droga.Alebo ako prist na tie ine myslienky?Chut mam hlavne ked som v strese a ked som vynervovany.Po vypity sa mi ulavy.Nechcem proste predist do stadia ,kedy budem pokracovat den ,co den v alkoholickom opojeny
emil2004

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter