Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#1753
mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
zdravím Vás všechny,je mi 41 let, piju zhruba od 20 let,pokud beru víkendy v pátek s kamarády a přes týden nic.
míval jsem za střízliva dost velké problémy s komunikací,pod vlivem alkoholu jsem měl přítelkyně ,kamarády obchody ,prostě všecho.(zhuba po 12 letech ,když jsem navštívil psychiatra jsem zjistil že trpím sociální fobií ,které jsem se úspěšně zbavil
bohužel alkohol si vybral už svou dań a já trpím jak zvíře
každý den se mi tak třesou ruce ,že nemůžu psát deseti ,lidi v práci z toho maj srandu,nechodím na jídlo do jídelny protože neudržím příbor, bolí mě klouby, mám cukrovku,cholesterol a po dálnici jezdím 70 a to jsem fanoušek do aut. jelikož jsem jediný vydělávají v rodině -sestra nezaměstnaná a otec je na mě závislý se nemůžu v léčebně a ani se odprásknout.
dneska jsem si v práci musel skočit pro lahev vodky a ucucávat,
protože jsem to nedovedl fyzicky překonat
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1754
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
vlastně jsem zapoměl říct ,proč sem vlastně píšu, asi měsíc si čtu vaše příspěvky a moc mi to pomáhá. před dvěma týdny jsem se rozhodl skoncovat s pitím,sehnal jsem si prášky tiapra na zmírnění abstinenčního syndromu -impulsem byo toto forum
po 2 dnech jsem překonal absťáky a pocení a myslel jsem si že jsem z toho venku na celý život. nádherný pocit. bohužel jsem si večer uvědomil že jsem sám v bytě ,což jsem si pod vlivem neuvědomoval, kvůli tomu jsem začal zase pít i když mi to vůbec nechutná. takže to asi bude problém hlavy a ne jen těla.
a nemám to komu říct okolí řekne tak se nenapij a je to
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1755
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jirko, máš nás, piš sem cokoliv, určitě je tu pár lidí, co pomůžou, poradí rádi.Nyní už opakované rady, máš psychiatra, zajdi za ním, antabus, AA.Musíš se naučit žít vedle chlastu, né s ním bojovat.A už nejsi sám, nebudeš.Na AA najdeš přátele, zázemí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1764
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Vážený Jiří,
také Vás chci podpořit ve Vašem rozhodnutí, nepodporovat ničivé účinky alkoholu pro Váš organismus. Gratuluji k prvním krokům, nenechte se odradit i z prvího neúspěchu a vyhledejte pro sebe další potřebnou odbornou pomoc.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1770
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
díky za podporu,jednou už se mi to podařilo na 3 měsíce nepít,měl jsem velkou motivaci,protože moje kamarádka přestala v ten den kouřit a pěkně trpěla,tak když jsem ji viděl,tak jsem si řekl že přestanu pít. ani nevím proč jsem pak zase začal pít,alkohol jsem nepotřeboval a po pravdě řečeno nějak moc mi to nechutnalo.
problém je že mě teď nic nemotivuje, ta negativní motivace že musím protože jsou ty zdravotní důvody mě spíš stresuje
a vo tom to je

zkusím pro začátek ty anonymní alkoholiky, třeba tam na něco přijdu ale neumím se modlit,tak nevím ,co od toho čekat
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1771
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Modlit se na AA nebudeš, ovšem, rychle se modlit naučíš, až budeš na alkoholickém dně.Možná Ti to už nepomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1772
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jiří, na pomyslné misky vah, kde jsou důvody proč nepít byste mohl dát, že budete pořádně spát, za volantem si budete jistý, v práci budete moci využívat vaši dovednost rychlého psaní na PC a jídlo pro vás bude potěšením. Ještě by se určitě našlo dost věcí, vzpomeňte na ty tři měsíce, které jste to již vydržel. To už by na motivaci dodržení abstinence mohlo stačit a třeba se časem ještě něco nového najde.
Hodně pijte vodu, bylinkové čajíčky a Radka tady píše, že jí pomohly husté masové vývary. Jestli máte možnost zajít na AA, tak to zkuste, nebo do AT poradny,v Laxusu mají psychoterapeutické poradny, kde si za doprovodu odborníka můžete srovnat spousty věcí v hlavě. Nezůstávejte v tom sám, ještě něco podnikněte - o tom to je, ale to vy víte.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1812
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Zdravím Jiří,
jak se Vám daří? Vyhledal jste pro sebe patřičnou potřebnou odbornou pomoc. Nevzdávejte to, dokud jen trochu chcete z toho problémového kola ven. Potřebujete svůj stav svěřit odborníkům! Nebojte se toho, stojíto za to, když jen pomyslíte, že stávající problémy pominou, prostě nebudou
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1822
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
včera jsem volal na anonymní alkoholiky,chtěl jsem se domluvit na nějaké návštěvě,mají tam jen záznammík,tak tam zajdu osobně.
každý den zkouším přestat ale nějak se to nedaří,nicméně budu muset.tyhle ranní rituály jako vyzvracet se a rozklepanej se dostavit do práce mi na klidu nepřidají.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1823
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jirko,
asi bude zapotřebí vaše rozhodnutí podpořit návštěvou lékaře ohledně Vaší fyzické závislosti. Tyto příznaky o kterých píšete v úplné abstinenci bez dohledu odborníka můžou přejít k vážnějším věcem. S alkoholem už to taky nejde, nebojte se toho, nepřemýšlejte o vaší neutěšené ekonomické situaci v rodině o které se zmiňujete. Když Vás z práce pro alkohol propustí bude hůř . Na AA Vás to táhne to je dobrá zpráva nenechte si ujít tuhle příležitost VAŠEHO ROZHODNUTÍ, ale potřebujete Jiří podpořit i lékařsky, potřebnými léky ,,vždyť trpíte jako to zvíře,,. Kujte železo dokud je ještě alespoň teplé . Fakt, nevzdávejte to.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 15/09/2010 11:01 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter