Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Mam problem, a chci jej resit.
#1855
Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Zdravim, uz nejakou dobu se rozhlizim tady po webu, a ted konecne jsem se odhodlal napsat svuj pribeh a poprosit Vas o podporu. Je mi 23 let a dle meho jsem uspesny clovek (tedy co se prace tyce) co se tyce zivota za zavrenymi dvermi uz to tak nebude. Muj otec je alkoholik, a ja jsem 18 let sveho zivota alkohol nesnasel a netoleroval, jenze pak se najednou neco zmenilo...dal jsem si sklenicku a vsecko bylo na jednou super, mel jsem kamarady, mel jsem holky...mel jsem vse. To co zacalo nenapadne jednou za tyden s flaskou rumu ve trech kamaradech se zmenilo v deset piv, a x panaku min. v patek a nekdy i v sobotu. Zjistil jsem, ze se nedokazu uhlidat a pit s mirou nebo nepit, v sobotu si vetsinou nic z toho co jsem delal nepamatuju. Loni uz jsem si i ublizil fyzicky. Uz nekolikrat jsem si rikal, ze budu v patek doma, ze nikam nepujdu...jenze pak kdyz jsem sam doma ve svem byte a vsichni jsou tam venku a bavi se, tak mi to nedalo a musel jsem jit taky. Pritelkyne se semnou kvuli alkoholu rozesla. Jeste jsem nedosel k tomu ze bych si domu kupoval alkohol a pil sam, ale vyhledavam prilezitosti kdy se muzu nekde opit a tesim se na ne... Nevim jestli jsem typicky alkoholik, uz jsem se nad tim zamyslel...a rikal si kdyz to delaji ostatni tak to prece nemuze byt tak spatne, ale podle me ano. Mou nevyhodou je to, ze jsem z maleho mesta a ve svem okoli nevim o nicem kde bych si mohl nechat pomoci.
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1856
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
ale vyhledavam prilezitosti kdy se muzu nekde opit a tesim se na ne...
Marku to co jste napsal, že to tak cítítě, vyhledáváte akce , kde se napít a maximálně Vám to vyhovuje, tak Vám to může ublížit. Je fajn, že o tom uvažujete, že není něco v pořádku a že chcete pomoct. Mě moc pomohlo tady to anonymní fórum, podporuje to moje rozhodnutí , že již alkohol nechci. Opravdu chlast bere život, pokud´ pijeme velice pravidelně a hodně nadmíru a tešíme se na něj, vyhledáváme ho, a myslíme na něj jak se k němu dostat a lžeme si, že bez nej to nejde, a s ním je lépe a přece nejsem jediný kdo pije....a podobně. Začněte nepít alkohol, jinak si pos... život. Ted´ to třeba ještě možná ustojíte, ale časem Vás ti pohltí nadoraz, zdravotně, psychicky, ve vztazích natolik, že budete obklopen pouze lahvema a postupně i v práci to bude pak horší, dostanete se na dno. I z něho se dá vyplavat , ale s horšíma následkama.Ted´ máte čas na Vaši straně. Když je člověk už u konce a tam pomalu a jistě pravidelnou konzumací alkoholu spěje, tak je to čím dál horší. Pokud´ potřebujete pište sem, jak to zvládáte, tady s tím bojujeme a je nás tady dost))) Taky jsem přestala, začátek čaje , detoxikace-zelený čaj, zázvorový čaj, každý to má jinak. Vhodně jsou antidepresiva, ty Vám předepíše mudr.Já chtěla volně prodejné antidep. protože to na mě bylo moc silný, ty na recet - Neurol, Xanax mi nesedl , tak se dlávím Persenem a není návykový je bez předpisu a vyhovuje mi. Vysmějte se chlastu, a pošlite ho k čertu. Jinak to s návykem na alkohol nejde. Jde pomalu a najednou ho máte v životě a bere Vám ho. Držím Vám palce.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1857
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Moc diky za podporu. Nejhorsi jsou ty stavy, kdyz se clovek probere a pak se tak strasne stydi za to co vyvadel. V sobotu to bylo na posledy, musim tomu verit, nechci uz zazivat tu ostudu a to ze jsem ani mladsi sestricku nemohl vzit na bazen, protoze jsem mel zbytkac v krvi Ani si nejsem jisty jestli jsem ted uz strizlivy, je to sice uz 30 hod. ale porad si pripadam nesvuj, radeji jsem se omluvil v praci, chci byt ted sam a premyslet co vsechno zmenim. Jeste kdyby jste/jsi mi mohla poradit s temi prasky. To muzu jit ke svemu normalnimu lekari, nebo nekam specialne??
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1860
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
S těma práškama je to tak, že ty na předpis je jsaný, že se musí k mudr., kde jsem já osobně řekla, že mám depku, a že mám tendence to řešit chlastem, jsem mlžila...bez problému mi dala recept, jak už jsem psala, byla jsem po nich hodně mimo, tak jsem je vyhodila. Nevím jakou máte mudr, nevím jak udrží lék. tajemství, jaká je , jestli je dobrý ji hned říct svůj problém, to JE hrozně individuální. Doporučuji ze začátku to zkusit s nenávykovým antidepr. volně prodejným bez receptu, třeba ten Persen, třeba to bude ok. Začátek bude těžký, budete mít výčitky, jak píšete, bude Vám tak, že se budete chtít napít, to ustojíte lépe s lékama, proto se dávají. Nejsem stroje s plechu, máme pocity a ty jsou alkoholem rozházené a směřují jenom k dalšímu pití, to je to podvědomí a celá ta rozházená osobnost po chlastu. Jdete do lékárny kupte si Persen, a nebojte se není návykový,a opravdu sklidní. Taky jsem si první dny, ačkoliv jsem se klepala hned jsem si vzala léky , hodně pila čaje a snažila jsem se vypadnout a začala chodit na krytý bazén, do sauny -nesedet nelitovat se a nezabírát si CO BYLO, žádný probírání OSTUD, co bylo to bylo,at´si to každý probere po svým, je to kus života co k Vám sice patří, ale je to především Vaše věc, nějaká ostuda Vám může být ukradená, na lidi a jejich pomluvy nedejte. Kupte si i vitamíny-magnesium,pijte šumivý Céčko, dejte si kafe a dopřejte si pohodlí. Jde to i bez chlastu. Dobrý film navečer a klid, relax.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1861
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Můžete jít k normál. praktickému lékaři. Ten zbytkáč je potvora. Počkejte, je dobře , že jste se v práci omluvil.Musíte se ted´ dostat z kocoviny, pak jednat. Vím jak Vám je, držte se, zvládnete to.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1863
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Ok, diky. Myslm ze mi muzete klidne tykat. Vykani a respektu atd. toho mam dost z prace. Tak tedy dneska navstivim lekarnu, vezmu sestricku konecne na slibovany bazen a budu premyslet co dal udelat proto abych uz do toho nespadnul.
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1864
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Taky jsem pro tykání.
Bude to ok, s těma práškama ze začátku, pomáhají, uvidíš, musíš se dát dokopy.
Dej vědet jak to jde.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1866
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
urcite se ozvu jaky je kazdy dalsi den, ted v tydnu je to pro me relativne snadne, kdyz pracuju tak mam opravdu hodne prace, nejhrosi to bude az prijde patek jinak se chci zeptat na kolik penez tak ty prasky vychazeji??
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1872
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Přes stovku, mají persen a persen forte-cenově kolem 100 Kč.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1876
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 7 měsíce  
Tak uz ho mam doma, jdu zjisti jak se to presne davkuje. nevim cim to je, ale dokud jsem nerekl ze s tim chci zjistit neuvedomoval jsem si jak moc se na ty patky tesim, a ted se desim toho co budu delat, toho ze uz se nikdy nebudu "bavit", toho jak stravim silvestr, narozeniny atd atd
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter