Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...164165166167168169170...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#47055
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
A to mas/jsi mela uplne kazdou noc??
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47056
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Allie ,

a za jak dlouho Ti to cca pominulo , mne to drzi i dva mesice ....

Diky , Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47057
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Ja to prave mam kazdou noc , totalka propocenej a srdce jaky by chtelo prestat bit .. Je to fakt humac a spatne se s tim clovek srovnava a fakt se na tu noc nikdy netesim . Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47062
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Martin, tie problemy, co popisujes, nemozu vyplyvat trebars z tej "docela nadvahy" a alkohol to proste v minulosti prebijal?

Ten sport by si asi nemal velmi hrotit, uplne staci chodza na zaciatok. Beh s nadvahou nemusi byt dobry napad kvoli klbom. Plavanie, bicyklovanie a/alebo posilka mi pridu o dost setrnejsie. Intenzitu zvol taku, aby si pri sporte vladal rozpravat, ale nie spievat (znie to srandovne, ale presne to sedi, aby sa clovek prilis neprepinal, ale ani neflakal ).

A este jedna vec ma napada, ak pijes kavu, skus prestat, alebo zredukuj len na jednu salku rano. Kofein takisto nepriaznivo vplyva na spankovy cyklus.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#47065
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Martine,

Měl jsem taky divné stavy a až po letech jsem zjistil pak proč..

to celý co popisuješ.. ty blbý kocoviny, nespavost, to srdce a tak je právě ta panická porucha podle mě. Ona má spouštěče a jeden z nich je právě stav po pití.

Jinak jen nepitím se to zřídkakdy upraví. Měl by jsi za psychologem ten ti navrhne co dělat.

Sport je určitě super ale pozvolna.. taky můžeš zkusit po ránu začínat den ledovou sprchou. Jo a asi to znáš ale existujou druhy dýchání atd který ten stav dost upraví když potřebuješ usnout nebo alespoň v klidu přežít noc..
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47066
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
... jo a to kafe taky nanic. Jak píše Double že to ničí spánek to je pravda. Navíc to opět přispívá té panické poruše...
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47068
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Já jsem to měla, když jsem ještě pila, pak to vymizelo, delší dobu jsem pak měla alko sny... Poceni a cervenani a otok ksichtu zmizel časem, hnula jsem i s váhou, po roce mám cca 10kilo dole a celkově se prostě cítím lépe a zdravěji...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47073
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Nevím co řešíte..normální absťáky..A pokud nemám pravdu tak at se pan Martin měsíc nenapije a dokáže tím, že mu to nevymizí..dobrou noc
Petr Praha
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47075
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Martine, tie sny sú bohužiaľ úplne normálne. Bude nejaký čas trvať, kým sa ich zbavíš. Ja som zažil skutočne desivé sny, keď som nevedel, čo je sen a čo skutočnosť, pretože sa to odohrávalo v identickom prostredí mojej izby, keď som "cítil" na sebe cudzie dotyky, po dlhej snahe sami podarilo akože prebudiť a rozsvietiť, ale to bol zase len vo sne...A keď som sa skutočne prebudil ale stále nevedel, či to nie je zase len sen a tie mátohy sa zase nevratia... No bol to pre mňa des. Sedieť na posteli a klepať sa od strachu, na to sa nedá zabudnúť. Bolo to tak 3-4 deň po vytriezvení. Ja som si ich nazval "Živé sny". Neprajem nikomu zažiť. Ležíš na posteli a niečo ťa ťahá za ruku alebo za nohu. Chceš si sadnúť, ale nemôžeš, lebo niekto ťa drží. Alebo cítiš ten tlak rúk na hrudi a nemôžeš sa nadýchnuť. Totálna panika.
P.S. Trošku rozháraný opis, ale ináč to neviem dať.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47076
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 2 měsíce  
Mal som aj také sny, že som sa opil. A často som skončil na psychiatrii alebo v liečebni, pretože som spravil nejakú somarinu. Alebo som sa dobíjal na psychiatriu opitý, lebo som sa bál ísť domov. Pamätám sa aj ako som šiel vo sne pešo na Prednú Horu a keď som tam prišiel, tak ma nechceli zobrať, hajzly jedny. Takú štreku pešo a oni ma nezobrali. Ale to boli normálne sny, také s príbehom. Tie boli OK. Ráno som sa prebudil, zistil, že to bol len sen a neriešil to ďalej. Vedel som, že je to bude po alkohole . A trvalo to obdobie snov dosť dlho. Teraz mám inú zábavku v snoch. Sníva sa mi, že som v práci. Mali by mi zaplatiť nadčasy. . Ináč už teraz spávam ako bábätko. Nezobudil by ma ani tank. A keď ma chytí, tak aj 12 hodín v kuse, aj viac. Len mama chodí pozerať, či žijem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...164165166167168169170...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter