Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...166167168169170171172...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#47556
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 1 měsíc  
Spankova paraliza, to poznam,
boli casy, asi 10 rokov dozadu, ked sa mi to dialo den co den a nevedel, co to je.
Clovek spi a zrazu bum, skaredo ho do toho hupne, akoby ho nieco prepadlo, vnima vsetko okolo, ale nemoze sa ani pohnut, citi strach, pritomnost niecoho zleho. Ja som pocul zvlastne bzucanie, a velmi neprijemny staklivy pocit akoby na bruchu. Raz ma to akoby chcelo vytlacit z tela a nemohol som vobec dychat, myslel som si, ze naozaj zomriem. Modlil som sa. Myslel som si stale ze to su nejaki demoni.
Keby som to mal este vidiet ako to popisal, tak by som sa asi, i tak to bol strach, pretoze ak sa Vam podari sa zobudit a pohnut, ste tak unaveni a malatni, ze si musite lahnut a on to tam je stale len co zaspite, chvala Bohu ak nejaky je toto sami teraz uz nedeje,
ja som prestal pit tvrdy, pijem len pivo raz za dva tyzdne, ale panicke stavy a nespavost mam ponom tiez riadne, pocit ze zinfarktujem a bolest na srdci, ja nechapem, preco som taky blb a nevykaslem sa nato, proste ta zavislost ma ovlada i ked nechcem pit, potom ma presvedci
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/02/2018 02:01 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47567
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 1 měsíc  
Štefan,

..."len sa Ty smelo napi a (z)infarktuj, lebo "asi" iba po tomto jedinom" Ti srdce piští..."


"Kedy sa rozhýbeš a začneš už konať!"
(...až po?/infarkte/)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47568
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 1 měsíc  
Nesmis si dát ani jedno malé pivo,paradoxně i v nealku je nepatrné množství alk, takze když se vypije 10 nealko je to špatně. Nesmíš k alkoholu ani čuchnout. Je všude, v listerinu, v přípravku na okna, v prřípravku do ostřikovačů.
A noční můry, těch se hned tak nezbavíš. Já se vůbec nedívám na zprávy, před spaním (s mirtazapinem)
si v hlavě spustím něco hezkého. A ani to někdy nepomůže.Podvědomí je bestie. Zkus se poradit s psychiatrem.Dnes to není žádná ostuda, já se o své minulosti normálně bavím. a to jsem abstinující alkoholik 15 let.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/02/2018 09:20 Provedl: Anavi.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47769
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj lidi ,

tak se stale drzim , nemel jsem ani pivo . Jeste jsem zacal jist ostropestrec (tluceny plod) a i jatra jsou Ok .Stale u mne pretrvava nespavost , uz je to dosti vycerpavajici . Neusnu ani kdyz si jdu po praci zabehat a manualne pracuji .Snad to tedy nekdy prejde. Byl jsem s tim u lekare a ten mi dal Cipralex , ze by mne to mohlo pomoci ..... , zatim tedy nic, uvidime .

Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/02/2018 12:59 Provedl: Marťas.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47770
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 1 měsíc  
Čo znamená v tvojom prípade nespavosť? Nemôžeš zaspať, budíš sa často, alebo sa zobudíš skoro? Trvá to často alebo občas alebo v kuse.... Spánok by sa mal upraviť, ale ak to už bude fakt ťažké treba využiť lieky. S Cipralexom nemám skúsenosť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48693
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj lidi ,

Tak stale abstinuji , jen ten spanek se mi nechce upravit . Zacal jsem i sportovat (beh / kolo) a pokousim se i zdraveji jist . Navite kam zajit , u jakeho lekare se venuji nespavosti ? Co jinak vy , nejak to tady ustanulo a nikdo jiz nic nepise .....

Mejte se fajn , Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48694
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Jak to tu tak čtu tak toto forum může být (asi i je) velmi užitečné pro lidi - začínající pijáky, nadměrné konzumenty atd. Pokud sem ti co abstinují píší pravdu, vskutku jim to mohlo pomoci, což je jistě úspěch.Každý "zachráněný" jedinec se počítá.
Ovšem znova si dovolím zdůraznit, že tu od dosti přispěvatelů cítím takovou tu situaci - po kocovině, tahu jsem se "rozhodl přestat" pít a začnu tím, že to oznámím všem zde, že už 2 dny nepiju a jak mi je strašně dobře.Dokonce už ani nekouřím 2 hodiny a celkově od 13,30 jsem začal zdravě žít - tak přesně tomuto se říká u alkáče, ochlasty taková ta "světlá chvilka", že se právě dnes rozhodl ze sebe udělat člověka a má nesmírnuo potřebu sebe sama klamě podpořit tím, že proto jakože začne něco dělat - vtp. učinil první "důležitý" krok a otevřel Internet a přispěl sem.Zde dostane jistě kladné reakce jak je "dobrý" ovšem přiznejme si, napsat sem z postele žádnou duševní ani fyzockou očistu neznamená a v konečném důsledku to tedy zřejmě ani příliš nepomůže. Alkoholik, který se chce změnit v lepšího, musí dělat věci co prostě bolí. A psát sem že (od rána nebo 1.1.) už se nikdy nenapiju je hezké, ale takovému sebeklamu snad nemůže věřit ani největší optimista.Hezký den všem abstinentům i stále trpícím
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48695
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Martine, v jaké dávce máš Cipralex? Měla jsem 1-1-0,teď jen 0,5-0,5-0. Někdy si vezmu jen ráno. Beru jej druhým rokem, ale na noc mám jiného pomocníka. Mívala jsem Ketilept, teď mám Buspiron-je super, dobrý je i Coaxil. Každému ale pomáhá něco jiného. Cipralex mne osobně pomáhá spíš celkově na stres a depky, přes den. Večer se mi honilo v hlavě milion myšlenek, čučela jsem do dvou, třech rána, budila se každou chvilku,... I několik měsíců v kuse, bylo to vyčerpávající. Teď spím jako miminko a ráno jsem plná energie.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48697
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Léčiteli, u mě to také tak bylo. Psala jsem po tahu, s opici za krkem a výkladní skříní v hlavě. No a za chvilenku už budu mít za sebou měsíc. Jdu si za svým. A tohle fórum mi dodává sílu Centrum závislosti ale radši navstivim. A áno, je mi fajn a moooc
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48698
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
MARTIN MANN napsal:
Ahoj lidi ,

Tak stale abstinuji , jen ten spanek se mi nechce upravit . Zacal jsem i sportovat (beh / kolo) a pokousim se i zdraveji jist . Navite kam zajit , u jakeho lekare se venuji nespavosti ? Co jinak vy , nejak to tady ustanulo a nikdo jiz nic nepise .....

Mejte se fajn , Martas


A co kava? Caj? Vynechat uplne kofein a namiesto toho nieco na skludnenie popijat cely den, caj nejaku relaxacnu zmes (hloh, medovka, lipa, levandula, harmacek) alebo striedat. Za tyzden by mohlo pomoct. Na mna ucinkuju dobre vsetky
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...166167168169170171172...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter