Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...170171172173174175176...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#48961
Re: únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Maťo,

koľkokrát chceš ešte zlyhať aby si natrvalo zabetónoval tie zadné *birellovské* vrátka do sveta "pivsonovcov"?!?
Ony - tie vrátka, bývajú aj *radlerovské*, s medzistanicou v muštárni, a končia *lišiakovským/-ckym* cider-om (2% - 8% alkoholu). To je najspoľahlivejšia cesta späť → cestička návratu do područia závislosti.
Ak sa vysporiadaš sám so sebou vo svojej hlave, žiadne dvierka ani zadné už potrebovať nebudeš...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48966
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lidi ,

mate naprostou pravdu , jsem blbec a dobre mi tak .Spatne je mi jeste dnes , ale to mam za to , ze jsem hlupak . Birell nepiju , jak pisi kolegove , lepsi limo - vodu , nez-li placebo. Proste jsem se mel drzet svoji vody a mel jsem "klid ". Na dnesek jsem spal zase krasnych 30 min , no proste parada , ale je to ryze na mne , jak si to udelam . Nechapu , ze jsem mohl drive pit temer denne , kdyz se nyni napiju a je mne takhle jiz druhy den ....

Drzim palce vsem a at neudelaji takovou chybu jako ja .

Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48971
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Tak jsem do toho zase spadl. Od 4. května tah. Takže bezesná noc. Zpocenej ja pes. Ted na mě jdou asi halucinace. Asi msta za to jak jsem tu machroval.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48972
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Včelař napsal:
Tak "jsem do toho zase spadl. Od 4. května tah." Takže bezesná noc. Zpocenej ja pes. Ted na mě jdou asi halucinace. Asi msta za to jak jsem tu machroval.
..."vstaň, zdvihni sa a smelo opäť vykroč! (...do triezva)
(Recidíva nie je nevyhnutná súčasť nemoci.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48973
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj všichni. Já jsem celý víkend prolila. Pátek majáles… Sobota přes den cyklovýlet s pivem a odpoledne i kořalka. Totálně našrot, padala jsem a kdoví co ještě. Skončila jsem do rána na diskotéce, mám okno, čekám co praskne. Děs. Včelaři, ahoj...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48980
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Včelař napsal:
Asi msta za to jak jsem tu machroval.

Blbost. Proste se stalo. Mimochodem tusis co Te spustilo? Ptam se proto ze jsem mel (vlastne porad mam) v posledni dobe docela neprijemny osobni trable a parkrat to bylo o chlup... sejit se veci nepatrne malicko jinak tak uz v tom taky zase litam .

V kazdym pripade drzim palce at to zvladnes! Ted budu hnusne cynickej ale cestu uz znas a co Te ceka taky dobre vis.

Drz se!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48982
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Šantal, Včelaři, myslím na Vás. Nikdo nevíme, co na nás zítra čeká a kdy na tom budeme podobně.

Jak píše Gennosuke - cestu znáte, držím palce.

Držte se.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48984
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Gennsuke. Už jsem to někde psal. Na vánočním večírku jsem si dal pivo. Po dvou letech abstinence jsem měl pocit, že to mám pod kontrolou. V únoru na oslavě narozenin jsem si dal přípitek. V březnu jsem se zmastil, ale žádný drámo. Na velký pátek jsem si koupil černý pivo a pak už to nabralo spád. No a teď menší pocit křivdy doma. Sám o víkendu doma. Prostě jsem si pro pivo dojel úplně bez emocí a pak už to jelo. Žena přijela s malou od rodičů v pondělí. Masakr, jenže já jak začnu, tak nevím, kdy mám dost. Ležim na posteli, čumim na dokumenty do toho leju, když usnu usnu, jak se proberu, zase naleju a já se v takovým komatu dokážu udržet několik dní, ale už jsem to natáhl jednou na dva tejdny. To jsou pak strašný stavy...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48986
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Včelař napsal:
úplně bez emocí a pak už to jelo.
Masakr, jenže já jak začnu, tak nevím, kdy mám dost. To jsou pak strašný stavy...[/quote]

Tak přesně tak jsem to mívala: prostě bez emocí vzít flašku, otevřít a pít, dokud to šlo... V tu chvíli v hlavě totální prázdno. To jsem nikdy nepochopila, věděla jsem, jak to dopadne a přesto jsem si dala
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48989
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Včelaři, Šantal, to mě mrzi. Bojujte, zase to půjde. Je jaro, bude léto, nejkrásnější části roku, byla by skoda je propasnout....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...170171172173174175176...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter