Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...171172173174175176177...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#48991
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Vcelari,Santal..je to blby,je to zivot,je to tak..vase kroky a putovani,jsou zase jasnym dukazem toho,že demon ma dlouhe prsty,je neunavny,pevne odhodlany,nezertuje,mysli to vazne,a zkusi to kdykoli,kdekoli,jakkoliv..takze diky za to,že tu jste a napisete co a jak,je to hrozne dulezity.Dik a drzte se lidi,drzim pesti!
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48996
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantalko a Včelaři... Vehnali jste mi slzy do očí a neskutečný strach. Víkend před 14ti dny byl pro mě taky strašně kriticky. Tělo řvalo, vylej ten mozek, ať ho utlumis,pak všechno prospis a bude klid! Mozek ale myslel na děti,několik týdnů snahy, tuzby a přání za odměnu nepiti. Tak jsem ho jen prořvala a zobla jsem něco na nerviky, abych usnula. Rozumím vám, nic nezazlivam. Jen mě to moc mrzí. Byly jste můj vzor. Ještě, že je vás tu více. Děkuji vám všem! A vy dva, kašlete na to svinstvo. Vyskočte z rozjeteho vlaku, moc na vás myslim.

Včelaři, není to odplata za machrovani. Myslím, že je to jen o tom, že jsme všichni jen lidé

Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48999
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Nejhorší je, že když bych řekl normálnímu pijákovi, že jsem blázen. Já nepiju, abych byl veselej. To už dávno nemám. Já piju, protože se mi právě ten pocit umrtvení. Klasicky to porbíhá tak, že se naliju - někdo, nebo něco se posere a já piju dál, abych to nemusel řešit.

Nejvíc je mi líto ženy a dcery. Já je mám rád, ale nakonec to zase poseru. A jak jsem popisoval probíhá to dost monstrozně.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49002
Re: třes - úzkost - - deprese Před 5 rok, 11 měsíce  
Já piju hlavně proto, abych neměl absťák. Když jsem u toho ještě veselý, je to bonus navíc. Takové to pití do mrtva, tam není o co stát (dřív jsem to taky provozoval).
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49003
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
A já si teď tak cca 2 týdny lebedil, na chlast ani nemyslel, jen s odporem na ty špatna a nespavosti a tak. Že jako je to minulost. Že na to kašlu, nemám ani chuť!
A už asi tři měsíce nekouřim. Úspěch. Jo, je mi skvěle. Sem úplně výbornej-no, jak si tohle řeknu, tak vím, že je právě čas dát si bacha.
I jeden festival letních lidí jsem absolvoval, kapely, ohně, hipí time. Ale ani pivo jsem si nedal, nechtělo se mi. Stačilo pozorovat, poslouchat ožralky. Chvíli, protože ze střízlivýho břehu to je prostě nuda.
A říkal jsem si, že už ani nemám potřebu sem kouknout a kouknu a vida- kamaráde, kamarádko-otevřeli jste mi oči, jasně, že do toho můžu zas spadnout. Právě silnej v kramflecích. Právě když je mi fajn. To už to taky bylo.
A vím, že se chlastem vždy dost rychle po počátečním bujarým rozjezdu měním v depresáka, celkovýho tupopablba a takovýho toho vylekanýho rozčarovance.
Fuj.
Už to nechci.
Včelaři, Šantalko, jde to-zatnout chlast, zaseknout to. Je kam se vrátit.
Už to známe!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49004
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Nejako sa ti tie recidívy rozmnožili za krátky čas. Možno by nebolo od veci pozrieť sa na začiatok. Pozrieť si svoje prvé príspevky, čo bol cieľom tvojho abstinovania. Pripomenúť si to. Ber svoje príspevky ako stránky denníčku.
Toto je citát z jedného z nich: Já mám ty svoje holky tak rád a přitom je tak trápím. I žena mi řekla, že když neblbnu, tak by mě nikdy za nic nevyměnila. Myslím, že už si konečně zaslouží po deseti letech vztahu klid. Samozřejmě vím, že to chci kvůli sobě. Já už takhle přežívat nechci. Já chci normálně žít.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49006
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Možno si si toho naložil na seba moc. Asi si od abstinencie očakával viac, než je schopná ti dať. Niekedy môže byť menej viac.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49007
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Davide, to donekonečna nevydržíš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49009
Re: třes - úzkost - únava- depre Před 5 rok, 11 měsíce  
No pro mě je rizikem spíš dopad dlouhodobého pití na zdravotní stav. Jestli vydržím kontrolovat množství nebo ne, to nikdo neví, zatím to jde.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49011
Re: třes - úzkost - únava- depre Před 5 rok, 11 měsíce  
No niekde sa to prejaviť musí. Určite raz príde aj situácia, keď nebudeš môcť piť, napríklad kvôli chorobe. To sa asi absťaku nevyhneš. A možno sa absťaku vyhneš a na návštevu príde rovno delírko.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...171172173174175176177...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter