Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...172173174175176177178...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#49013
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Včelař napsal:
Já nepiju, abych byl veselej. To už dávno nemám. Já piju, protože se mi právě ten pocit umrtvení.

Jako bych cetl sebe.

Ja jsem si rikal jaky jsem strasny frajer... dva roky a par dni, vsechno cajk a pred par tydny v patek v noci oblecenej, penezenku v ruce a rozhodnutej zajet pro chlast. Nevim jestli zapracovala nejaka vyssi moc ale kdyz jsem mijel najezd na dalnici tak jsem to tam svihnul a jel jsem 700km na Slovensko do Dobsiny (vzpominky na detstvi). Tam jsem se trochu vyspal v aute, prosel po kopcich, dal si v hospode jidlo a jel jsem zpatky do Prahy. Po navratu uz dobrej.

Tenhle vikend pracovni akce, kolegove vesele kropili, chlastu plny stoly a ve me jen pocit hnusu. Z predstavy jak piju jen znechuceni. Ale mam strach az to zase prijde . Cim dal tim vic a vic si uvedomuju ze ty dva roky snazeni se a nekonciciho boje vlastne neznamenaji vubec nic... proste NIC. Ze se to vsechno muze otocit z minuty na minutu a co je asi nejhorsi tak ani po takovy dobe sam sobe neverim ze uz se nikdy nenapiju. Sakra treba je fakt cas zajit si o tom s nekym popovidat... nevim .

Vcelari, Santal drzte se. Ono to jde zvladnout a zrovna Vy dva to urcite zvladnete! Musite!!! Protoze kdyz jsem tady zacinal a v abstaku s cvakajicima zubama a tresoucima se rukama jsem listoval timhle forem tak Vy dva a Sochar jste tak nejak prave zacinali a jeli jste kus prede mnou - takovy my vzory (mimo jinych samozrejme).

PS
Vcelari jestli to tady po sobe chces smazat tak uplne chapu ale zkus si to jeste rozmyslet. Zrovna konkretne Tva historie tady na foru muze dost lidem pomoct.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49015
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Včelaři, tu históriu som spomínal len preto, aby si sa skúsil vrátiť k tomu, čo ti predtým pomohlo nepiť. Písal si pekne a múdro. Nemyslel som to v zlom, ako nejaké výčitky.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49030
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Je to přesně tak jak píšete. 5 let abstinence. Už jsem myslel, že je to v poho. Dal jsem si tedy občas birella, pak malé pivko po obědě. Občas jednu nebo dvě desítky. Pak dvanáctku po noční před spaním. No v hospodě mě obdivovali jaký jsem slušnák. Jenže pa to bylo po každé směně, o volnu každé ráno, mezi to rumy, lahev doma skovaná, každé venčení psa dvě piva, dva rumy....3-4 kráte denně. Pak aby více vlezlo, tak hup do hospody, objednat 4 rumy, vypít, tak několikrát za sebou a několikrát denně. Hospodská mi řekla, že už to počítala v litrech co jsem den co den vypil. Do práce pak dva dny střízlivět, třes, že jsem se nemohl podepsat, namazat rohlík, najíst se. vydržet směnu a šup do nonstopáče. Vše potají, aby si doma ničeho nevšimli. Ale když padáte v koupelně, už to moc nejde. Po 3 letech neživota, kdy jsem ani nevěděl co je za den....taky několik dní, v práci dovolená, pak i několik týdnů s hladinkou. V noci místo spánku alkoholové bezvědomí. Recidiva trvala 3 roky. Teď ambulantně na psychiatrii půl roku. Už nechci nikdy pít. Už nebudu nikdy pít. Ani birell ani rumové pralinky. Nic co by mě startlo. Vím že na to nemám. Zase bych do toho spadnul. Nic neplánuju co se týče alkoholu. Hlavní je nenapít se teď. Ušetřím peníze, můžu jezdit autem, dbám o sebe, koupil jsem si drahý tel. Snažím se. Držím vám palce. DRŽTE SE !!! Hlavně nepít !!!!
Rostinek
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49038
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
NEŽIVOT, to je presne ono. To, že už člověk pije jen z čisté závislosti, už ne pro zábavu, veselost, už to do sebe jen lije...
Genosuke, taky mám takovej ten strach, že se to všechno mávnutím smaže, u mě je to zatím rok a půl. Pit me ani nenapadne, ještě si pamatuju ten hnus a zoufalství na konci pití, teď jsme meli skvělou akci s bajecnyma lidmi, hrozne me baví byt na akcích strizliva, prostě si to uziju, pokecam, je sranda a i si to další den pamatuju a nemám kanaloidni pocity. Ale ta obava ze selhání je tam furt, možná je to prostě respekt.
A jinak si skvělý, jak si to dal s tim posledním bazenim, sice si asi udělal průvan v nádrži, ale hlavně že to dobře dopadlo a snad te to zas o kousek posili....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49040
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj ,Rostinek ,To cos popsal ten nezivot ,myslím že jsme se v tom mnozí poznali. Allie dobře se držíš,já nepiju teprve od nového roku a taky mám pořád strach a obavy.Taky jsem pila už jen pro ten pocit opilosti a zapomnění.Uz ne pro chuť a pro zábavu.Jo to zoufalstvíto.mam v paměti moc dobře .Taky se mi líbí jak to vyřešil Genosuke.A že to ustál velmi dobře.
Mi se po alkoholu nestyska a v zivote ho uz nechci ani v tech pralinkach.drzte se všichni.Stoji to za to.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49069
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Zdravím kolegové. Dám tady update jak na tom jsem.

Tak jsem si minulý týden kompletně prodělal absťák jako prase. Včetně halucinací, který byly nebývale silné. Bylo mi tak blbě, že jsem nasedl do auta a jel do Červeňáku na alkoholickou ambulanci. Přestože mělo být otevřeno, tak tam bylo ve 3 hodiny zhasnuto a pusto-prázdno. Do hlavního vchodu jsem se neodvážil, protože tam docela hrozilo nebezpečí, že by mě zavřeli na detox. Takže jsem se otočil a jel jsem zase domů, kde jsem si to vychutnal až do konce.

Začal jsem zase lítat do práce, kde jsem si sice svý oddělal, ale sám sobě jsem si přišel nepoužitelný. Ještě po týdnu od posledního napití si připadám taký gumový a když se na to tak zpětně dívám, tak nechápu jak jsem dřív mohl pít téměř každý den. Ne, že jsem byl ožralej každej den, ale pil jsem. Dokážu porovnat a ten rozdíl je až děsivý. Těším se až se ještě více vzdálím od poslední pijatyky a získám zase ten nadhled a vytratí se ta pachuť. Největší šok u mě však nastal, když jsem odvážel flašky zpátky do obchodu. Na celých těch deset dní mi stačilo 60 piv a dvě, nebo tři flašky tvrdýho. Asi se projevily ty dva a půl roku abstinence, protože jinak si nedokážu představit, že by mě toto mělo položit tak jak mě to položilo. Dřív by mi to stačilo tak na tři, čtyři dny. Každopádně jsem rád, že jsem toto mohl zažít a hlavně zažít téměř bez následků. V absťáku jsem si přehodnotil hodně svých pohledů na svět a utřídil priority za což jsem taky rád, protože jsem byl upjatý až moc na ty včely (ony mne však dostaly tenkrát z toho nejhoršího) a prostě chci začít zase znova a snad i líp. Přestože sám cítím, že je něco jiného začít abstinovat po každodenním chlastání a jednom takovým drsněším úletu.

Takže Vám všem přeji pevnou vůli a pokoru.

Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49070
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Včelaři, taky přeju pevnou vůli, odhodlání a pokoru.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49072
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Vcelari, ať už je jen a jen dobře. Ufff, hlavne,ze je to za tebou a vstal jsi. Jen tak dál. Drž se a užívej se dalších krásných střízlivých dnů
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49073
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Vcelar: Gratulace a respekt! Jsi dobrej ze jsi to dokazal utnout takhle rychle. A jestli Ti to pomohlo si ujasnit priority a urovnat myslenky tak jen dobre. Drzim palce at se dari! Ted uz to zase bude den ode dne lepsi...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49074
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Vcelari, je mi lito, ze Tě to tak semlelo. Snad už bude lip... Možná je dobře, že Ti bylo tak zle, bude se Ti líp abstinovat než kdyby se ti to pití libilo.
Hlavu vzhuru, držím palce, bojuj ☺
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...172173174175176177178...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter