Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...173174175176177178179...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#49078
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Včelaři, já v Červeňáku byla, ale o alkoholické ambulanci jsem neslyšela, to je tam asi nějak nově. A jak tam dokážou pomoct? Napíšou ti třeba na doma Diazepam, dají injekci a tak? Nebo jde jen o to, že ti "dají pár cenných rad"? (píšu v uvozovkách, protože nějaké rady pro člověka v absťáku mi přijdou na ....) A teda pokud bych jela v absťáku někam, kde bych čekala, že mi dají nějaký benzák na zmírnění, a oni tam nebyli, přestože dle ordinačních hodin být měli... umím si úplně představit ten maxipocit vytočenosti a zoufalství. To bych možná do toho hlavního vchodu vlezla a stěžovala si prvnímu doktorovi, na kterého bych narazila.

Jinak přeji také samozřejmě, aby už bylo u tebe vše OK, i do budoucna.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49097
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Reminiscence. Tak jak to tam funguje se mi nepodařilo zjistit. Právě, že v ten diazepam jsem doufal, protože mi bylo fakt blbě. To jsem ještě nevěděl co mě čeká... Jinak je to tam nově. Vytočenej jsem určitě nebyl, protože jsem byl ve stavu totální odevzdanosti a toužil po pomoci. Tý se mi nedostalo a nakonec to bylo asi dobře, protože aspoň nemám nikde žádnej zápis, resp. vroubek.

Nakonec jsem se z toho vyškrábal, ale od tý doby jsem takovej nějakej prázdnej. Chlast mi určitě nechybí, ale asi jsem ještě nedospal ty tři, nebo čtyři noci co jsem nespal(přestože předtím jsem nalitej prospal deset dní v kuse). Nedokážu ten pocit popsat. Možná jsem jen utahanej, protože jsem poslední dva roky jel pořád na plnej plyn a asi mi jen došla šťáva. Každopádně jsem se opět ujistil, že mi chlast nic nedává a zpětně nechápu, proč jsem to opět potřeboval vyzkoušet.

Každopádně všem přeji ať se daří.
Hezké dny Vám přeje Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49098
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Včelaři,
drž se! Síla i energie se ti vrátí, určitě brzy. Drzim ti palce
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49101
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Asi bych zkusil Včelařu zase někde docházet, na skupiny, k nějaké MUDr. jen tak na pokec, anebo antabus tak na rok, takto sám máš na sobě hodně naloženého a najít se dá fušku. Nevím, osobně jsem se v životě nařešil dost a rozpitval toho v sobě tak, že v současnosti nemám potřebu o tom s nikým mluvit, mám jiné starosti, ale zkus na to jít nějak jinak, přehnané sebevědomí máš za sebou a tak od rána každý čin co uděláš promysli, i ty malé věci, neukvapuj se a udělej třeba něco jiného. Dnes je volný den, nějak se ho snaž prožít v klidu, aby netrpěli hlavně druzí-rodina... jako já působil navenek dlouho dost protivně a odnášelo to okolí, v hlavě bordel, směs pocitů, pak prázdnota vše se vyvíjí, chce to čas a ten nějak vyplň, abys udělal vnitřně nějaký posun, ne jen dřít od rána do večera a padnout únavou do betle, vyvážit to a najít to svoje.

Choď tu třeba zas denně na chvilku a pročítej, tady na fóru je myšlenek...

Hodně zdaru
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49106
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Vcelari,ten pocit znám ,přejde,buď vděčný za tu zkušenost. Recidiva je dobrá k uvědomění si ,že ta cesta na kterou ses vydal je správná.Najdes zas pohodu a klid.A také je důležité neprepinat síly.A nesnažit se vše zvládnout za každou cenu.Co se stalo z toho ber poučení do budoucna.ja uz to vím.pro ty případy kdy se mě zmocní neklid mám tabletky,není to od věci.zklidni a myšlenky se uberou jiným směrem.taky dobre jídlo pomůže a čokoláda.nechci tu dávat moudré rady je to jen má zkušenost.
A Šantalce věřím ona to zvládne.a taky ostatní. Drahus drzis se obdivuhodne.a holky také.o těch skalních nemluvě.zdravim timto všechny.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49107
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Hej, recidívy sú úplne super, dajme si jednu ešte dnes! Lebo bez toho ako má človek vedieť že je idiot?
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49108
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Nepoznaný. Nikto tu ani recidívu neschvaľuje. Ide o to, že sa kvôli tomu netreba hneď vzdávať a nepodliehať myšlienkam, že to nikdy nedám. Samozrejme, brať recidívu na ľahkú váhu je hlúposť. Len to treba skúsiť znova. Raz sa to môže zlomiť.
Pokiaľ niekto zrecidívuje napr. každý druhý týždeň, tak to už je samozrejme problém niekde inde.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49134
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj lidi , mam za sebou 4 dny piatiky a ted samozrejme abstak jak se patri . Nepujdu dnes ani do prace ,nic bych tam neudelal. Nevite nekdo , jestli je nekde nejake zarizeni kam se da treba jednou tydne zajit , zarizeni , kde pomahaji alkoholikum ? Nemohu si dovolit byt nekde 3 mesice zavreny a nechodit do prace , mam hypoteku . Uz to tak vygradovalo , ze s tim musim neco udelat a hlavne chci . Dekuju za jakekoliv rady . Jsem od Litomeric . M
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49135
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Čo tak toľko spomínané kluby?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49136
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Krtek napsal:
Čo tak toľko spomínané kluby?
Krtko,

keď už nepomôže klub ani spoločenstvo AA, ešte vždy jestvuje možnosť "nechať sa zmiznúť" na spôsob Harry Houdini-ho, v zázračnej krabici... Je možnosť, že ho TO v takejto komnate aj "osvieti" alebo "ožiari" a "konvertuje/zmení" svoj náhľad *subjektu/opilca* na triezvy = "normošský/triviálny", t.j. bežne chápaný triezvejúcimi ľuďmi (aj triezvou časťou populácie)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...173174175176177178179...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter