Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...174175176177178179180...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#49138
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 10 měsíce  
Martine co zkusit k psychiatrovi a zkusit antabus?ony ty AA jsou fajn,ale od pití ti nepomuzou. To musíš najít v sobě.a antabus je dobrý prostředek k nenapiti.takovy bubak.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49386
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj, od doby co jsem se odstěhoval nastal jiný život.Svatba s prudence byla skvělá, je to opravdu zlatíčko. Z jejím synem za 5. Dokonce nás okradl. Samé soudy a placení. Snažíme se oba udržovat abstinenci. Někdy to jde, jindy ne. Chtěl jsem vás všechny jen tímto pozdravit a za oba pohladit. Alkohol je jed.
Ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49387
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Láďo, jsem ráda, že si se ozval. A že se máte dobře, i když to třeba není uplně růžové a určitě hodně zaboli problémy s dětmi.
A jsem ráda, že se vám daří abstinovat, alespoň trochu
Pozdravuj Prudence
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49391
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Laco,

"hlavne, že ste zdraví a máte *chuť žiť*!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49394
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj všem,
chci se vás zeptat na názor. jak to máte s alko kámošema. Snažim se nepít nebo tak nějak s tim bojuju tady už dlouho. Daří se mi se aspon neničit, občas se opiju, ale taky to občas fakt nezvládnu. Snažím se udělat v životě změnu, abych nemusela dál pít, protože vidim následky všude kolem, nebudu výjimka.. A ted mam dobrý kamarády, ale chlastaj. Nevim jak s tim naložit. Pořád mě to táhne zpátky a nechci zůstat bez nich. Jakou máte s tím zkušenost vy? Mam strach, že to nepujde bez toho, aniž bych je opustila. Máte někdo taky takovej problem? Nejsem na tom ještě tak zle, aby to bylo akutní. ALe tak na půl cesty se plácam už dlouho. A už mě to nebaví, unavuje mě to.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49401
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Ladis: Dik ze jsi se ozval . Obema Vam moc drzim palce at se dari jak moc to jen pujde!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49600
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Rachel, ak su ti kamosi naozaj tak dobri, tak ta podporia v nepiti ak nechces, ale ak sami chlastaju, tak neviem, ci to pochopia.
Je jasne, ze najlepsie by bolo mat kamosov, ktori nepiju a mozu ta motivovat ku krajsim veciam, programu, budes sa musiet rozhodnut ale sama, inac mne este bolo povedane, ono, ze ten alkohol je vsade naokolo, tak musis vediet, ci to vydrzis alebo alebo sa budes musiet vzdat chodeni s nimi pit, skus s mimi neaky nealkoholicky program, a ak to nepojde, mozno najdes kamosov este lepsich a bude ti lepsie. Taketo veci nas aj mozu posunut.
Maj sa a napis ako co
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 21/07/2018 13:45 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49640
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj děkuji! bohužel asi nejsou tak dobří. Je to docela bolestivý proces, zjištovat že je jim chlast asi milejší. Já už tuhle hru na to, jak je to cool do sebe lejt litry piv hrát nechci. Nemužu jí ani podporovat. Musim se tomu ze začátku vyhybat, nemam na to sílu..jak jsem mezi nima, necham se snadno strhnout a vždycky se opiju
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49644
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Rachel, to je isto spravne, ak skusits iny program, tak sa ti zapaci , nejaky fajn sport a tam mozes spoznat inych ludi, casto x su ovela viac fajn ako po baroch.
Je fajn, ze ti to ide ak ta nestiahnu, lebo ja stahujem sam seba i ked sa snazim, a potom ma tu maju za "hlupaka" Ale to uz riesim tiez
Prajem Ti nech stretnes fajn ludi, a musime vediet vydrzat aj sami so sebou, ak sme slabsi tak nas lahko moze niekto vyuzivat. Nech sa Ti dari Rachel.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 23/07/2018 10:44 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49646
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Děkuji ti moc, tobě taky přeju at to zvládáš co nejlíp:) Hlavně sami se sebou at je nám fajn
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...174175176177178179180...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter