Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...183184185186187188189...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#51109
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Držím ti palce a všem, komu se daří. Já mám o čem přemýšlet, jak ošetřit moje stavy, aby to zase neskončilo blbě. Jak si v hlavě zablokovat řešení akutního stresu flaškou. Fakt už taky nechci nikdy skončit na JIP a na psychiatrii. Ani na hřbitově.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51110
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
MichalB napsal:
Fuj, me mrazi uz jen z predstavy, ze bych do toho kdy znovu vlitnul. Jak by mi bylo blbe, nekde ve skarpe poblitej. Zle, psychozu aj. Nene.
...niektorým *korheľom/spitinám* práve toto chýba, a preto do toho strkajú stále rypák a nalievajú sa do nemoty až do kómy.

Keď som sa po odliečení z PAL v OLÚP na Prednej hore vrátil domov, stále mi niečo chýbalo a nedokázal som TO definovať. Teraz už viem, že TO boli práve TIETO stresory (faktory podmieňujúce stres) vyvolávajce nepokoj a ressentimenty.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/09/2018 12:49 Provedl: Ja. Důvod: Doplnenie výpovede... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51127
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
MichalB napsal:
Fuj, me mrazi uz jen z predstavy, ze bych do toho kdy znovu vlitnul. Jak by mi bylo blbe, nekde ve skarpe poblitej. Zle, psychozu aj. Nene.

Jo, je to hrozné, ležet někde ve škarpě v bezvedomí a ve vlastních zvratkách. A ještě lepší je, když kolem tebe chodí lidé a ty je nevnímáš, dokud nepřivolají policii. Raději ani nevzpomínat. Fuj, to byl ale trapas!!!!!!!!!!!!
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51129
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Stresorom býva najčastejšie vlastná neschopnosť zmysluplne si vyplniť "novovzniknutý" voľný čas...

"Ako (si) opäť zmysluplne zamestnať "DUŠU aj DUCHA", ktorí primitívne zdegradovali a vymenili schopnosť TVORIŤ za jednoduché *PREPLACHOVANIE a VYMÝVANIE (sa) alkoholom*?"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51133
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
"Nakonec to asi nebude ničím nekomplikovaný vzestup k důstojnosti a úspěchů, ale postupné narůstání závažnosti a složitosti problémů, ovšem nikoli do jednoleté tíhy, kterou je možné nést na ramenou jako Atlas nebeskou klenbu, ale do tříště prostých zcela nehrdinských úkolů, jejichž zvládání člověka decimuje do všední průměrnosti. Život možná postupně proměňuje jedince, který byl odhodlán se o něco tvrdě snažit, v osobu, jež raději přesunuje veškerou odpovědnost na někoho jiného." Myšlenky Mary Northonové o životě, který je možná jinačí, než si představovala. Z knihy Všem statečným se odpouští.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51138
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja, počítá se ke smysluplným činnostem i generální úklid i když mě vůbec nebaví?
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51141
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Som (príkladný) vzor bordelizmu na tejto planéte, takže sa necítim schopný primerane Ti zodpovedať Tvoju otázku.

"Prepáč, Prudence!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51144
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Ok. Tedy si odpovím sama. Jako ideální vyplnění volného času to rozhodně nevidím. Nicméně nad knihou příliš přemýšlím, v lese mi veverky nechtějí rozumět, přátele otravovat pořád nemůžu, jinak přestanou být přáteli, TV a rádio teď ignoruji, tak úklid je jediné možné řešení jak se vyhnout tupému zírání do tichých stěn a sebelítosti. A ještě ke všemu je tu čisto, což beru jako bonus
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51145
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Prudence,

nauč sa zastaviť myseľ a vyprázdniť ju, pre mňa je to omnoho prínosnejšie ako generálny ordung...


(Do slobodnej mysle môžeš siať ako do záhrady... /úroda neskôr/časom poteší/)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51155
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Hm, jaksi jsem na to ještě nepřišla. Zastavit myšlenky, když běží maraton? V klidu to absolutně nelze. Někdy pomůže předběhnout je fyzicky. Ale pak si připadám jako křeček v kole. A myšlenky mě stejně doběhnou.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...183184185186187188189...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter