Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#19964
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Peťo , já nevím co to bylo, ale bylo to tady u mě doma, já sem ateista ale on se mnou mluvil
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19965
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Za pár hodin to bude rovné 3 dny, co jsem neměl ani kapku...Myslíte, že mi hrozí ještě delírko? Jsem jenom hrozně úzkostný..., už se neklepu, jen.. něco třeba dělám a za chvilku nevím, co jsem dělal, to je asi ta krátkodobá paměť... přejde to někdy?¨

Díky za případné rady

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19966
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Jsi šikulka, já to zatím ještě nedokázal, ale věřím že to dám
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19967
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Detox trvá 7-14 dní.Samotného alkoholu se tělo zbavuje do 3 dnů, pak hrozí i delírko.Ale myslim, že u tebe Ignatius už to nehrozí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19968
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Peťo , trošku se bojím , ale jednou jsem řekl dost , tak musím , udělám to pro sebe , pro mou mamku i taťku a kámošku. Ten pan MUDr. včera se kterým sem mluvil osobně byl moc fajn, ale říkal že mě na tom detoxu zavřou asi tak na 4- týdny.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19969
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Laďo,

jak jsi na tom teď? Kdy jsi naposledy něco vypil a kolik? Nemusíš nutně na detox, mohou tě odvézt i na internu, kde budou kompenzovat zaručeně vyšší tlak, který v absťáku máš, pokud bys měl selírko, tak Tě stejně šoupnou na JIP, jde o to to pak řešit, až ten akutní odv\kací stav odezní, řešit tu závislost jako takovou

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19970
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Ládo,horší než přežít akutní absták je pak vydržet za čas nepít..ale to poznáš sám, že až po čase abstinence přijde bažení, je obrovsky těžké se nenapít
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19971
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Jak sem na tom, nechci tu nikomu lhát a tak to neudělám. Mám zase něco v žíle a kafe před sebou, potím se a třesu, vzal sem si ty léky co mám , výš já piju asi tak 30 let , skoro nikdy jsem nepřestal, budu to mít asi těžké. Pokud bych to dnes třeba utnul, myslím že to by bylo špatně, bez dohledu. Nechci volat 155, vím jak se k opilcům chovají. Byl sem Policista. Bez alkoholu vydržím, to ano práce, nebo když někam musím autem, nikdy bych si za volant nesedl napitý, nemám na pokuty. Ale jak vím že nic nemusím a přijde víkend , je konečná. Nejhorší je i ta práce, bojím se že až zjistí, že nastoupím až někdy za půl roku, že mě vyhodí. Ale, možná taky dobře, ona práce kde se pije od rána do večera (tajně) ale pije je špatná. Dělám strojírenství – přesná mechanika do 0,03 mm.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19972
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Ladíku,

nerozumím sdělení: "nechci volat 155". Pokud to sám nezvládneš, je lepší si nechat pomoci. Pracuješ, platíš daně, tak se nemáš za co stydět, přeci jsi nezačal pít s úmyslem, že si jednoho dne opatříš delírko. Já mám dodneška svému okolí za zlé, že mě nikdo včas nevaroval, jaká je alkhol s odpuštěním sračka.

Drž se!

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19973
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Ignáci , děkuji tobě i ostatním za pomoc. Já mám ještě problém s domácím zvířetem, bude o ni postaráno až od pondělka, je to slečna kočka Nácinka. Do Pondělka vydržím i v tom stavu, ty léky mě trošku tlumí , a chlast taky. Horší je že nemám už prachy
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter