Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila?
#2011
Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Dobrý den, sedím už druhý den zavřená v bytě, trápí mne výčitky svědomí a nikdo už se mnou nemluví. Partner,kamarádi,spolupracovníci a moje dítě. Nikdo už mi nevěří,všem neustále slibuji že už nebudu pít.Moje chování v opilosti začíná být AGRESIVNÍ. Žiju v podstatě dva životy.Jeden: když jsem střízlivá,jsem upravená,milá a veselá, v práci žádný problém , spolehlivá. Ten druhý : Agresivní,sprostá,bezohledná,někdy nepřídu celou noc domu a někdy vysedávám s cizími lidmy po hospodách,pokaždé ztratím všechny věci i peníze a nepamatuji si jak sem se dostala domu..A takto to jde pořád dokola.Nenávidím se a nevím jak to všechno napravit, nikdo o moje omluvy už nestojí a ve městě kde žiju mám strasnou pověst ..
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2012
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Leni, nemysli tolik, co bylo, ale co bude!Přemýšlíš o léčení?Chceš přestat pít?Věř, že jedné kapky alkoholu se dá žít velcice kvalitní, hezký život.Už to vím, dřív jsem nevěřila, jde to, návratnost je velká.Najdeš klid, znovu Ti budou věřit doma, mít Tě rádi, Ty najdeš sílu, radost ze života.Jen přestat.Zajdi na anonymní alkoholiky, někde poblíž Tvého bydliště se jistě scházejí, tam pochopíš víc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2013
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Omluva, za chyby, psala jsem bez brýlí, frajerka teda nejsem, jsem slepá.Bez kapky alkoholu, velice.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2014
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Zítra mě urcite vyhodí z prace,vím to,udělala jsem tam ostudu.Spolupracovnici se na me dívaji pres prsty,nikdo mi neveri.Posledni sanci od vedeni jsem dostala uz davno......
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2016
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Můžeš se jen omluvit, a říct, že se budeš léčit.A určitě s tím pitím něco dělej, zničí Tě, na to vem jed, chlast je velice silný nepřítel, zvítězí vždy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2017
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Vždy se týden omlouvam,pak stací 3skleničky.A je to.Pak dokonce na ty,kdo jeste zustal,utočím.Pořad si rikam,kdyz jsem do toho spadla sama,tak musi byt cesta zpatky.Bez lekaru.
Lenkav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2018
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Nehraj si na hrdinku, trochu pokory a hledej pomoc u jiných, víš sama nejlépe, že si neumíš pomoc sama.Nesnaž se prorazit hlavou zeď, porazit chlast, je to nevyléčitelná nemoc, a co nejdřív tu pomoc najdi, zničíš se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2019
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Ahoj Lenko, tuto diskuzi uz procitam nejakou dobu a poprve mam pocit, ze chci neco rict. Situaci, ve ktere ted jsi ty, znam velmi dobre. Vim jake to je, znovu se opit, udelat prusvih, ostudu, poztracet veci, bat se druhy den do prace, kdyz hrozi vyhazov. Nemit nikoho na svoji strane... Clovek ma pocit, ze uz mu nezbyva vubec nic... Muzes mi ale verit, ze prave diky tehle chvili, se budes jednou umet radovat z uplne obycejnych veci a budes stastnejsi nez ostatni, co tuhle zkusenost nemaji... V tuhle chvili se da delat jedine... nic sloziteho... jednoduse "jen" nepit... vubec to neni tezke, jak si mozna myslis... Neplanuj ted reseni nijak dlouhodobe, pockej jak to dopadne v praci a pak uz jednej podle okolnosti.. delej proste to, co musis... jasna je ted jen jedna vec... jestli se napijes znova, napises sem jeste v mnohem horsim stavu a budes si rikat, ze v tu nedeli to jeste nebylo tak hrozny... preju hodne sily pa
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2020
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
pRO NĚKOHO PŘESTAT PÍT, TO JE SKORO NEMOŽNÉ, BEZ ODBORNÍKŮ TO NEZVLÁDNE.
LIBA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2029
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Dobrý večer Lenko.
Vrátila jsem se z víkendu a přečetla jsem si Váš smutný příspěvek. To, co prožíváte Vy, prožívají snad všichni kvartální alkoholici. Nějaký čas jsou v pohodě, v pořádku a nějaký čas - ten, když to na ně přijde, tak v ten čas si všechno to, co si pracně vybudovali, tak to se okamžikem zboří jak domeček z karet a začínají zase od začátku. Ten začátek mají o to těžší, oč víc jsou popsaným listem..
Já osobně jsem byla mistrem výmluv. Sice jsem se nikdy ve společnosti neopíjela, ale o to víc nikdo nedokázal pochopit moje totální "ztracení z povrchu zemského", já jsem prostě v čase pití prostě a jednoduše nešla do práce. Protože jsem nemohla. Protože když jsem se napila, trvalo to moje pití i tři dny. Denně láhev vodky, ke konci i láhev a půl. Žádné jídlo, žádné nealko tekutiny, jen vodka, vodka ,vodka..pak šílený absťák, strach, černé svědomí, deprese jako blázen, umocněné tím nekonečným absťákem...Taky se mi párkrát stalo, že když mě našli doma pít a já jsem absťák třeba nezvládla, utekla jsem z domu - do lesa, na chatu - schovaná ve sklepě ve stísněném prostoru, aby mě nenašli, jsem s lahví vodky pila a pila a přála jsem si, aby to nikdy neskončilo..V práci už něco tušili, to prostě neutajíte a vodku si také kupujete v obchodě, kde vás určitě pár lidí potká..Prostě chlast neututláte..A jestliže pijete i se spolupracovníky, tak to je jasné..
Hlavu vzhůru Lenko, není všem dnům konec. Já osobně se domnívám, že jestliže se v nejbližším čase nepůjdete léčit, skončíte hodně špatně. Ale to je můj subjektivní dojem z toho co popisujete. Dneska moc nechápu, že jakmile se řekne Léčebna, každému se zježí vlasy na hlavě a i ten největší alkoholik si myslí něco o kriminále. Sama jsem měla tyto dojmy a když jsem šla poprvé do léčebny, přišlo mi, jako když jdu na popravu a celý život pro mě skončil. Blbost.
Podívejte se, jsme v demokratické zemi a léčebny za počátečních časů docenta Skály, jsou jen ve filmech všem dobře známým. Dnes léčebna je takový trochu "pionýrský tábor", kde máte čas si všechny myšlenky a životní priority ujasnit. A hlavně si Vás doma budou všichni víc vážit, že jste se rozhodla se svou závislostí něco dělat. osobně si myslím, že chlastat umí každý blbec, ale léčit se a vytrvat nějaký čas to už nedokáže každý, to dokáže jen někdo..A nikdo po Vás nebude chtít přísahu krví podepsanou, že už se v životě pití nedotknete. Já sama jsem několikrát selhala a nebylo to cíleně ani záměrně, abych just porušila abstinenci, abych just ublížila dětem, abych just měla problém v práci. To se prostě v životě tak stává, že člověk selže, vždyť jsme jenom lidé. Nevadí, jestliže to nevyjde poprvé, tak to vyjde podruhé, potřetí, no a co? Každá zkouška abstinence se cení a jednou to vyjít musí. Jestli se domníváte, že v léčebnách jsou jenom asociálové tak se hluboce mýlíte. V životě bych nenarazila na takovou koncentraci vzdělaných, inteligentních či mediálně známých lidí. Kteří bohužel mají tu smůlu, že jsou závislí. Pacienti v léčebnách jsou vlastně klienti, kteří si léčbu platí - jako v nemocnici 60Kč za den. Čili to není nějaký bezprávní uzavřený systém. To se snad dělo za hluboké totality, ale dnes absolutně ne. Máte tam svoje práva i povinnosti. Jako v běžném životě. Poznala jsem tam mladé ženy, které byly například pojedenácté na léčení a nevzdávaly to. A to je důležité, nevzdávat to.
Pověst je věc ošemetná, ale ruku na srdce, máte snad horší pověst než nějaký zprofanovaný politik nebo celebrita? Vidíte, určitě ne, ti mají pověst kolikrát tak hroznou a stejně se smějí a kašlou na věc.
Nikdo na světě si za Vás Váš život neodžije, jen Vy sama, tak nikomu do toho nic není jak si co zařídíte. Ono většinou to bývá tak, že na tvorbě "pověsti" sousedů se dost často podílejí lidé hloupí, nekvalitní s máslem na hlavách, lidé, jejichž život je ošklivý, nudný a nestojí za zlámanou grešli. Záleží Vám na těch lidech? Určitě ne. Ať jdou k čertu.
Vy sama se snažte hlavně o dobrou pověst ve své rodině, na tom záleží úplně ze všeho nejvíc. Pracovat na sobě, zdokonalovat se, aby si Vás zase děti a partner vážili. O to, myslím si jde apriori.
Hlavu vzhůru, žádný smutek, vše se v dobré obrátí.
Moc Vám budu držet palce.Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/10/2010 23:45 Provedl: Radka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter