Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila?
#2398
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko.Každý z nás má kousek toho dobra,ale i toho zla.Který život Vám vyhovuje?Proč je pro Vás důležitý právě ten,který jste si právě ted´vybrala?Co VÁM SCHÁZÍ Z TOHO DRUHÉHO,KTERÝ JSTE SI NEVYBRALA?Jsou to otázky jen pro Vás.Pokud Vás ničí výčitky svědomí z toho horšího způsobu života-je to normální.Ozývá se ve Vás stále ta dobrá Lenka,která se chce změnit.Jen má výčitky z toho,že zklamala druhé.Lenko-vy jste ale zklamala především sama sebe!Máte strach z lidí,že to vidí,vědí a odsoudili Vás.Lenko-tím ale odsuzujete a trestáte sama sebe!Vy přece žijete svůj život!Ti druzí žijí také jen svůj život!Nikdo nemá právo Vás soudit-děláte to jen Vy-ve Vašich myšlenkách,ve Vaší hlavě.Co tak si vzít z toho všeho pro sebe zkušenosti,které jste učinila,odpustila si tu druhou zlobivější-nebo zvědavější?Lenku-začala se mít ráda i se svými nově nabytými zkušenostmi.A???Časem uvidíte sama,že rodina se zlobila ze strachu o Vás.Kde je strach-tam může být i láska.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2406
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Kdepak asi Lenka je?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2429
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Zdravim,vše dopadlo,jak jsem oekavala,jsem bez prace,a piju...potaji.A nemam silu jit hledat novou praci,stejne me po case zase vyhodi...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2430
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Leni a co Vaše dcera nebo syn?
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2431
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
musi mu byt strašne,nenávidí me...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2432
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Leni, kolik je synovi?
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2433
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Hlavně klid a žádné přehnané emoce, to bude dobrý. Jasně? Všechno bude dobrý. Teď musíme vymyslet, co dál. Přijela jsem právě na Moravu, mám spoustu práce, ale vykašlu se na ní a budu si s Vámi povídat, jestli chcete. Chcete?
Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2434
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Nechci Vás zdrzovat,od prace.Jen v rychlosti,synovi bude 14let,a v žádném případe,jak řekl,nikam a k nikomu nepujde!Ve škole,děla 3 druhy sportu,a nenecha si to ničim narusit,žádnou 3 měsíční lečbou,a podobne,je v puberte,neda se s nim mluvit...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2435
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Leni, to ho musíte na jednu stranu pochopit, má svůj cíl a to je hodně dobře. lepší tento cíl, než jiný - naštvaný, drogový a podobný.
Sakryš blbne mi tu internet, každou chvilku to padá a já to musím psát znovu.
Teď je nejdůležitější zastavit to pití. Co pijete? V jakém množství? Vařila jste oběd? Míváte nepříjemné absťáky? Práci Vám pomohu sehnat. Ale nejdříve..taková trapná otázka..chcete, aby syn od Vás odešel jinam? To není otázka varovná, to je ryze otázka intimní, toužíte po osamostatnění Vašeho syna, abyste měla volnost k pití? Jsme holky a naše komunikace zůstane mezi námi. Já když jsem pila, přála jsem si, abych bydlela sama, bez dětí, aby mi daly pokoj a nechaly mě pít a vidět je jen, když já budu chtít, když budu já střízlivá, říkala jsem si, že by bylo fajn, nezpovídat se stále někomu, když mi alkohol tolik chutná...
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2436
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Chci se zeptat,mohly by jsme prejit,na chat,bude to rychlejsi,nebo musime zustat na tomto disk.foru?
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter