Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila?
#2437
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Mail je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2438
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
skype je Laueren
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2439
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko.Vaše vlastní slova před 1měs.a1týdnem-v práci nemám problém.Ted´ho ale máte-jak sama víte díky pití!Zaujaly mne zmínky o zklamání-určitě smrt matky je šok s kterým se těžko vyrovnává.Jak vy,tak Vaše sestra.Místo aby vás to dalo dohromady,pomohly jedna druhé po psychické stránce?Odjela jste do ciziny aby jste později mohla zajisti sama sebe i svojí bydlení.Sice jste zajistila byt-ale nedokázala jste se se svojí sestrou rozdělit o sama sebe.Později jste to ovšem dokázala,jak říkáte s jiným mužem,kterému jste dala vše?Nebylo to všechno JEN PRÁVĚ PROTO,ABY JSTE SI HO ZAVÁZALA A NEOPUSTIL VÁS???On tak ale učinil-odešel s jinou.Opět vaše zklamání a důvod pít!Proč vyžadujete lítost,která nepomůže,proč se chcete válet v bahně,které vás zabíjí,stejně jako vašeho syna?Proč se nepodíváte PRAVDĚ DO OČÍ-A NEHLEDÁTE KDE A V ČEM JSTE UDĚLALA CHYBY VY SAMA?CO VÁM DĚLÁ PROBLÉM-MIMO PITÍ?zTRATILA JSTE JEDNODUŠE K SOBĚ TEN POZITIVNÍ VZTAH,S KTERÝM SE MŮŽETE PŘÍP.ROZDĚLIT SE SVÝM SYNEM?NEBO JSTE NIKDY TENTO VZTAH NEMĚLA SPRÁVNĚ NASTAVENÝ?Vy sama jste měla vlastně ohromné štěstí,když vám partner včas zdělil,že odchází k jiné.Nejste ojedinělý případ-je to dnes a denně.Měla jste štěstí,že jste nestihla s tímto partnerem otěhotnět.Potkala jste člověka,který Vás zklamal,zničil VÁŠ SEN-možná právě vy v minulosti jste udělala něco podobné.Toto je děvenko ŽIVOT.TEN JE ČASTO HODNĚ VZDÁLENÝ NAŠIM SNŮM A PŘEDSTAVÁM.Naučte se ten život přijmout,stejně jako sebe a začnete milovat doopravdy.Nikoliv své sny!Potom teprve můžete najít toho pravého muže.Základem toho všeho je uUDĚLAT VŠECHNO PROTO,ABY JSTE PŘESTALA PÍT!A nezlobte se na mne,kdyby jste byla opravdu rozhodnutá pro léčebnu?Syn by vám nebránil!Věřte,že příbuzní by s radostí vaše rozhodnutí přijali a o syna se řádně postarali.Zatím se Lenko chcete rochnit jak v pití,tak v sebelítosti.Stále lžete sama sobě!Nezlobím se na Vás-ale sama znám jak chutnají vlastní lži,jak se krásně poslouchají.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2441
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Máte pravdu,jsou to jen sny,a protoze se neuskutečnil,zadny z nich,zacla u me sebedestrukce,a nenavist k sobe same,pribuzni nemohou pomoci,zadni nejsou,sestra nechce komunikovat...je mi to jedno,ale je tu syn,musim se o nej postarat,nez bude plnolety,to zvladnem,a pak,uz je jedno,jak dopadnu,me je to jedno...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2442
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Do léčebny nemůžete, jak píšete...Ale ambulantně se léčit můžete. Nebo ani to nechcete ????
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2443
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko-neznám Vaše rozhodnutí.Vím,že sama pít nepřestanete.Přestala jste si věřit!Ale stále unikáte a lžete!napadlo vás,co by se stalo se synem,kdyby se cokoliv vážného přihodilo Vám-a museli Vás okamžitě převést do nemocnice a dlouhodobě hospitalizovat?I toto se stává,i toto je má zkušenost.Toto jsem zažila sama,z práce mne odvezla sanitka rovnou do nemocnice.vrátila jsem se za 4měsíce.Ono to začne fungovat-sice opět jinak,než by jsme sami chtěli-ale VŠECHNO JDE-JEN SE ČLOVĚK MUSÍ UMĚT ROZHODNOUT-A JEDNAT!A o tom to je!4ím déle budu přemýšlet,tím více důvodů si najdu NE PROTO ABYCH MUSEL-ALE jen proto,ABY NEŠLO NIC!Uvědomte si-UŽ JEN NAŠE KAŽDÁ MYŠLENKA JE HMOTNÁ!TAKOVÁ JE V NÍ SÍLA!!!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2444
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
To muzu,i jsem se byla zeptat na AA v miste bydliste,ale jsou tam jen ve ct.od 17 do 18 hodin,pekelne dlouha doba,aby to alkoholik vydrzel...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2445
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko-nic není nemožné-STAČÍ OPRAVDU CHTÍT A udělat proto maximum.Rázně se rozhodnout a jít do toho!Alkoholik v krizi má jednu variantu-je jí 24hod.program.Začínám ted´!s narůstající nervozitou a chutí?Jednoduše oddaluji rozhodnutí napít se po půl hodinách,po jednotlivých hodinách.Své myšlenky na pití,které budou přicházet můžete měnit tím PROČ JSTE ROZHODLA NEPÍT!Co Vám alkohol dával dřív,o co jste postupně přicházela.Máte možnost se upnout na myšlenku-JESTLIŽE VYDRŽÍTE NEPÍT A PEVNĚ VYTRVÁTE VE SVÉM ROZHODNUTÍ-BUDE SE vÁM VŠECHNO,CO JSTE V ŽIVOTĚ ZTRÁCELA POMALU VRACET-TOTO VÁM MŮŽU ZARUČUT!Vrátí se vám nejen to,ale mnohem víc,než si uvědomujete!Každý den se na sebe usmát do zrcadla a pochválit se,že jsem ten den zvládla!Máte možnost spoustu věcí,které Vás bolí a pálí napsat na papír-dívat se na to co jste napsala nejen svýma očima-ale i očima druhých lidí.Pokud v sobě najdete sílu,můžete všem lidem začít odpouštět-ale nesmíte zapomemout na sebe!Odpustit sama sobě-jiné cesty není.A celý papír spálit!Tím se dá uzavřít kapitola Vašeho pití.Máte možnost kdykoliv použít tyto stránky a napsat sem.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2447
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
dobrý večer..přečetla jsem si váš příběh a viděla jsem se jako v zrcadle.Můj problém s pitím trval 3 roky než jsem si ho přiznala.Dokonce i vnočata se mnou nechtěla být a říkali,že se mě bojí a tehdy sem se ze dne na den rozhodla..NEPÍT..Vydržela jsem 1/2 roku.Přišel problém a lítala jsem v tom zase.Navštívila jsem psychloga,vše jsme probrali,napsal mi léky.Vydržela jsem 3.měsíce a zase začala.Pak si manžel našel přítelkyni.A to byl pro mě šok,který rozhdl..Je mi 52 roků,udělala jsem si řidičský průkaz,koupila auto a je mi fajn .
Píši vám to jen aby jste to nevzdávala a pokud to nezvládáte sama,není ostuda jít se léčit..pořád je to řešení..chce to jen odvahu .Věřte že to stojí za to.Držím pěsti a přeji hodně štěstí.Budu na vás myslet.Dáša
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2448
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Cely dnesni den,nad tim premyslim,vymezila jsem si na to dnes cely den,jen pro sebe.Ja se nepotrebuji nekde na 3 mes.zavrit,a mazat si maslo na hlavu..Jen jsem to piti dotahla az tak DALEKO,ze nemam praci,neni zaplaceny najem,prisla mi exekuce,volaji mi lide,co jim dluzim penize,vyhrozuji mi.V pondeli rano,bych mela,sebrat vsechny svoje sily,jit vzit prvni praci,a zacit vse resit!Vim,co se stane...dam si v prvnim baru vino,pak druhe...pak budu vykladat nekde ve 4hospode jak me nikdo nechape,pak ztatim vsechny veci,zbytek penez,ty ktere na najem stejne uz nestaci,pak budu obvolavat zbytek znamych,kteri mi vynadaji co otravuji,a prijdu v utery...vysledek,to same porad dokola...Nevim,kde zacit,je tezka doba.Kdyz se pujdu lecit,kdo zaplati najem,dluhy,jidlo pro syna......porad dokola.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter