Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkohol bulimie a tak
#21516
alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Dobrý den, nechci přijít o průkazy(jako řidičskej atd.. kde potřebujete bejt ok), ale asi bych to už měl řešit, jinak se dobrovolně zabiju a to mi je jen něco mezi 20 a 30ti. Rodina moje pití tak nějak toleruje(i když přiznam jenom část). Alkohol potřebuju nutně kažkej den a trpim bulimií. Nevim jestli má cenu jít za psychiatrem, když zamlčim to pití a řeknu jenom o těch úzkostech, nespavosti, beznaději a poruše příjmu potravy....znáte to. Prostě nevim co dělat, nemůžu přijít o ty průkazy. Tak se cejtim jako ve slepý ulici. Tak třeba tu někdo něco podobnýho řešil a ví co dělat
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21521
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Některé léčebny nehlásí, že jsi na léčení, ale musíš vydržet celou léčbu.Máš Dvě těžké závislosti, na co ti bude řidičák, když umřeš?V Červeném Dvoře léčí obě závislosti najednou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21532
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Děkuju za odpověď. Koukal jsem na tu léčebnu, ale tam zavíraj lidi na 3-6 měsíců prej. Na to nemam čas, slíbil jsem doma, že udělam vysokou a to nějakym zázrakem zatim zvládam. Myslel jsem, že to jde řešit jen chozením za psychiatrem občas. Hlavně nechci aby mi někdo bral mojí devítku, mam strach z toho že tady v tom světě budu zavřenej a nebudu mít klíč ven(sebevraždu), mam strach sám ze sebe a ze života.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21533
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
kdybys měl rakovinu tak tě tam zavřou a nikdo se s tebou bavit nebude..ted si na tom daleko hůř a řešíš školu..dost dobrý
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21534
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahoj.V každém příspěvku uvádíš co nechceš.O tom střízlivost není,pokud to nedokážeš změnit.Měl by jsi dát VŠECHNO DO TOHO CO CHCEŠ,CO POTŘEBUJEŠ.TÍM JE VYHLEDAT OKAMŽITOU POMOC-MYSLÍŠ NA SEBEVRAŽDU-UŽ TO JE DŮVOD TI POSKYTNOUT HOSPITALIZACI NA PSYCHIATRII,ODKUD NÁSLEDNĚ MŮŽEŠ NASTOUPIT PROTIALKOHOLNÍ LÉČBU.O proti jiným v tom máš výhodu-protože na léčby závislosti jsou čekací doby.Ber současný stav jako výhodu-a snaž se jí pro sebe maximámlně využít.Hlavně jednej.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21536
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
ahoj Karle,najdi si AA a mluv s těmi lidmi.Hodně se ti uleví.Začni tím,že budeš MLUVIT.Nic ti nevnucuju.Budeš dost inteligentní na to,abys měl vlastní představu.Je to jen má rada.Držím palce...........
honzis

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21568
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Karle, ta kombinace alkohol a bulimie je dost oskliva. zajdi minimalne za psychiatrem.drzim palce
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21586
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Jo, děkuju vám. Jano já nevim co chci. Musim jen mít přístup k alkoholu abych se z tohodle světa mohl dostat, to potřebuju. Hospitalizace na psychiatrii je pro blázny a horší případy než jsem já, i když mě tam rodina posílá už dýl. A ráno jsem zase myslel, že jsem v pohodě a stejně co jsem jedl jsem vyzvracel a od tý doby do sebe leju chlast. A pak zase. A Hozis psal že mam jít na AA, ale já nemůžu mluvit s lidma, neni mi kolem nich dobře, kamarádů jsem se zbavil a s nikim stejně nemluvim. Na sebevraždu myslí kde kdo, nezasloužim si speciální péči.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21599
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Kde jsi na to přišel,že si nezasloužíš péči???Kde jsi vyhrabal myšlenku,že na tom nejsi tak zle???Hrabe ti z pití!!!Jenom z toho,že nejsi s pitím schopný REÁLNĚ MYSLET!!!Trpíš trojnásobnou sebedestrukcí!!!A to je ti málo????Bulimie-sebedestrukce,cílené upíjení se-sebedstrukce,sebevraředné myšlenky-sebedestrukce!!!NA CO ČEKÁŠ????Když si zavoláš rychlou věci se dají okamžitě do pohybu směrem ven z tvého kruhu-ve kterém jsi uvězněný.POTŘEBUJEŠ OKAMŽITOU ODBORNOU POMOC!!!!ŠKOLA POČKALA-A POČKÁ,AŽ SE DÁŠ DO KUPY!Máš před sebou celý život!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21614
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Jsi jeden z nejhorších případů, co znám.Psychiatrie je pro nemocné lidi, ne pro blázny.Neurážej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter