Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkohol bulimie a tak
#22350
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Karle, tak jak?
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22398
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Dík, že se o mně staráte, ale asi to je k ničemu. Přestat na 3 dny nedokážu. Zjistil jsem, že jedu několikaletej každodenní tah. V noci jsem se probudil dehydratovanej(pil jsem totiž od rána piva, to nikdy nekončí dobře. moc si včerejšek nepomatuju), bylo mi blbě, nešlo spát a tak jsem to chtěl dneska trochu omezit. Jenže to nejde a ráno jsem mazal do krámu abych měl co pít, ale jedu pomalejc(taky mam ze včera ještě hladinku). Jak jsem psal, nemůžu si věřit, nevim co chci(a to jsem psal "Dam na vás", další lhaní sám sobě). Chvíli myslim jak to budu řešit, píšu si kontakty kam mam volat(kontakty na odborníky), nebo pod vlivem, když jsem v klidu tak koukam aspoň kam můžu jít na AA setkání, když už nic jinýho a myslim konstruktivně.. no a další den to zase uplně zavrhnu, že teda nepujdu, otočim to o 180° a řikam že jsem v pohodě a kontakty roztrham. Komu neni rady, tomu neni pomoci. Už teď vidim, že neudělam vůbec nic. A můžem uzavřít téma.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22399
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Nějak moc lehce se vzdáváš?Proč?Nechceš žít?Už si nepamatuješ, jaký je život bez chlastu, co?Mrzí mně to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22412
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Zdar jmenovče. Já to ještě po cestě do léčebny chtěl na 200km asi 1000otočit a vykašlat se na to. Dnes mi naskakuje husí kůže, když si představím, že jsem to mohl udělat. To že se jeden den rozhodneš někam zajít, zavolat a něco začít dělat a druhý den se na to vyflákneš je asi normální. Přiznám se, že doteď některé nepříjemné věci odkládám až do poslední chvíle, ale snažím se to nedělat. Neber to jako nějakou agitaci, ale pokud opravdu nevydržíš ani tři dny bez alkoholu a chceš to změnit, léčebně se asi nevyhneš. Přeji Ti, abys rozhodnutí udělal dokud je čas a abys v něm vytrval
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22416
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Kajo, jestli je to tak, jak píšeš, nevim, na co čekáš...ta svině te ma v hrsti, mas nonstop hladinku. ... Alkoholismu nerozumím, sama se s tím peru, ale co popisujes mi nahani husí kůži. Vždyť takhle nemůžeš fungovat!!!?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22459
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Právě no, život bez chlastu už neznam, držim hladinku, přesně tak (spíš než že bych se uchlastal 1x tejdně do němoty, tak jedu ve stabilním tempu). Probudim se a myslim kdy, kde sehnat pití, život je až na 2. místě. Četl jsem tu, jak manželka chlápka(taky něco přes 20) co pije basu piva tejdně a chodí po putikách, tak si s nim neví rady... Lidi pod to psali jak od něj má utéct…. A já dam aspoň 2 basy za 4 dny. Nechápu jak vydržíte nepít, to musíte trpět (dam max. 1 den a pouze po tom co v ožralosti udělam průšvih a je mi trapný zas pít). Znam ty stavy kdy v noci kamsi(taky jak ten zmiňovanej člověk) jdu, druhej den se mně ptaj co jsem dělal, nic si nepomatuju, tak si něco vymyslim. Potvrdili jste mojí hypotézu, že jsem vypitý hovado. Už tak opakuju 2 ročníky a ohlásit doma, že chci přerušovat beru jako úplný selhání. Matka i otec taky docela chlastaj, bereme to jako normální způsob života (oni to u mě ale nevidí rádi a snaží se mně omezovat, proto tu mam skrýše alkoholu a piju tajně). U nás se to nechápe jako nemoc. Nechci je zklamat tim že pujdu do ústavu. Hlavně jsem už přechlastal tu kocovinu ze včera, za chvíli budu mít tu svou hladinku.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22461
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
A nebude větší selhání, když budete kvůli pití opakovat potřetí?

Pokud to Vy i rodiče berete jako normální způsob života, proč tajně? Tajné pití by možná i oni brali jako problém, ne jako normu.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22480
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Rodiče nežijí tvůj život, ty si děláš sám takový, jaký máš, jsi za něj zodpovědný, škoda, že nechceš na něm nic změnit.K lepšímu!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22482
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Kajo, nikdo neříká, ze jsi hovado. A navíc pravé ted mas čas, možná bys nemusel ani prerusovat, víme, jak to na VŠ chodí. Stejně takhle nezvladnes žádnou praci, nebudem si nic nalhavat. Zkus něco, cokoliv. Kamos at do tebe prudí - i kdyz nevim, zda to, chudák, vydrží...jeden den o birrelu. Ambulantne psychiatra. I s hladinkou na aa. Něco, nebuď rezignovany mouchy snezte si me!!! Na VŠ mas hodne času, můžeš ho věnovat sobe
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22483
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Jo, a trpím, kdyz se mi podaří nepit. Ale trpím, pac jsem si vybrala, ze nechci byt otrok chlastu a chci mu to občas ukázat. A trpím jak svin, mám úzkosti, na ne chlast pomáhá. Ale je to lepší než trpět po prochlastanem veceru!!!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter