Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám problém s alkoholem
#24438
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Je pátek a my vždy odjíždíme na víkend. Manežl mě vyzvedl v práci jako tradičně.vůbec to nechápu po tom co jsem zase provedla.On je jediný kdo se mnuou o mých problémech memluví.Deprese odezněla,tím,že jsem byla doma a kupodivu nic.
Žádné kázání ,výčitky....... těď je mi skvěle.Ale co bude dál??????????Bojím se.M
Míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24439
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Začni mluvit ty s ním o pití, že tě to mrzí, .......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24489
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mami, bud rada ze tohle tata ted prekousl,ale nemuzes se mu divit ze o tom s tebou nemluvi....Dobre vis, s kym zil pred tebou a cim vsim si musel projit.Ma toho proste dost. Vis jakej k tomu ma postoj. Jednou kdyz si neprisla rikal prej " co sem udelal, ze si tohle zaslouzim?" Taky je mu z toho ouvej je to clovek,kterej emoce najevo moc nedava...Ty bud rada, ze mas takovyho chlapa a zacni si ho vazit.Kdy uz konecne budeme vsichni stastna rodina???
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24501
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo,
tak vidíš, máš tak bezvadnou rodinu, která je ještě stále na Tvé straně. Na co ještě čekáš? Já jsem léčebnu také zásadně odmítala, byla to pro mě ostuda a hlavně vidina 11 týdnů bez domova, byla nesnesitelná. Teď jsem šťastná za to, že jsem se tak rozhodla. Dokonce musím napsat, že to bylo fajn, hrozně to uteklo, nasmály jsme se a tu hrůzu šlo snáz překonat. Nikdy bych se nerozhodla jinak. Protže nejít, to by znamenalo umřít.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24502
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, jdi do léčebny, začni už konečně něco se sebou dělat, jinak skončíš moc špatně, dobře víš, že sama nezvládáš své pití.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24534
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Takže,včera přišla z práce a sem si naprosto jistá že měla něco v sobě.Byť jen tošku,ale měla. Když sem jí to řela, tak se ještě tváří dotčeně... I táta mi včera říkal, že je mu to jasný, že se vyhýbá jeho pohledům apod. Včera se ve mě něco zlomilo...Mám toho dost, slibovat mi něco, co ani sama nechce udělat mě už prostě nebaví. Lhát mi vědomě přímo do očí, to budu čekat od neřítele,ale ne od svý vlastní matky. Sbaila sem se a odešla sem na byt ( který mám v pronájmu), byť jen na dva dny,ale šla sem...Budu teď hodně přemýšlet nad tím,jestli se budu chtít vubec vracet.
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24851
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Mílo, jak je? Nevzdávej to.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24889
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Jsem pořád na stránkách a čtu
Jsem teď na horách a je mi fajn.Všichni kolem mě pijí a mě to vůbec nic nedělá.Jsem naprosto v pohodě.Hodně tu přemýšlím a užívám si to.
Minulý týden jsem byla s kamarádkou na sleničce.Byla jsem vystresovaná co se kolem mě děje.
Abych to přiblížila.Mám lékaře (urologa),který se oběvil na internetu.Je obviněvý ze znásilnění a obtěžování pacientek.Chodím s ním každý den na cigeretu a nevím jak se na něj mám tvářit.Milulou středu mu začal soud.Je to hrůza.
Tak jsem šla na tu skleničku.
Ale rozhodně chci pokračovat dál a poictivě
Zatím pa Míla
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24890
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Mílo, to je nádhera, že se nevzdáváš. Mávááám na dálku a drž se, vlastně držme se)))pyč od chlastu.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25906
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 1 měsíc  
Zbytecny,zbytecny a jeste jednou zbytecny...treti den po sobe prijde nalita ( abych ji nekrivdila, tak vcera neprisla domu vubec)...Dala vypoved v tom svym kramu a nasla si jinej prostor...Sere i na to, tata dneska musel tomu panovi co se s nim ma uzavrit nova smlouva poslat nejake dokumety,takze se za ni stara i o tohle.Bracha ma jarni prazdniny,nevadi ze mamu od pondelka nevidel...a kdyz ji videl,tak zlitou...Ma skvely prazdniny...Takze tata je ted takova mamo-tata.
Sem tak neskutecne vytocena...
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter