Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám problém s alkoholem
#25907
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
Kajo,muj manzel byl nekolik let mama-tata. Kazila jsem,co se dalo. Nepomohl plac deti,vztek,mlceni. Pomohl strach o vlastni zivot. Nechte ji, nemluvte s ni, kdyz je opila, vetsinou je clovek vztekly. Pak nekdy prosi o prominuti,ale stejne jede dal. Bud se upije,nebo se pujde lecit. Musi padnout na dno. Jeste tam neni. Drzim palce.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25908
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
Každej má dno jinde...jeden má dno, že ho vyhoděj z práce další má dno že zmrzne na ulici
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25911
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
PetřeCh,
a jak jste na tom Vy? Co MUDr. a testy-slíbil jste,že se ozvete
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25912
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
Zdravím...
Mudr. má tento týden (zřejmě z důvodu prázdnin) dovolenou.Takže mi jen sestra napsala lístek na konec měsíce do práce..Takže mě to čeká po víkendu znova..Už ted se mi chce zvracet
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25914
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
PetřeCh,
zvracet nemusíte, ale ty testy si udělat nechte-fakt to není sranda, vím,o čem mluvím
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25917
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
Petře, proč se bojíš práce???Alkoholu se nebojíš, liješ ho do sebe, ničíš se vědomě.Práce ti dá peníze na žití, nebudeš se nudit, uteče ti den, unavíš tělo.......normální je pracovat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25918
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok  
Kájo, je to děs, co?Nikola má pravdu, snaž se mámu nevnímat, i když je to těžké, vím,už ji ovládá chlast, je jeho otrokyně, hodně nemocná.Doufejme, že najde sílu na léčebnu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter