Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25075
nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím. Na toto forum chodím čtu si ale nepíší. Dvacet let pijí nárazové víc míň a i nepiji. Jen poslední rok miň a snažím se nepít několik dní v kuse nebo deně abych neměla psycho stavy a nemám je.

Pertch to spíš je debata s tebou? Prostě v hlavě si neumím říct úplně dost nebo nechci. Zjistila jsem,že pokud pijí a už jsem v náladě ne úplně na káry. Tak mi druhý den nic není. Pokud pijí nebo jsem pila několik dní a nejedlá a hulila jednu za druhou. Měla jsem ty psycho stavy. Teď mám radost že se napiji a na před najím a není mi zle druhý den. Jelikož to brzdím. Alkoholik zřejmě jsem a pit přestat nedokážu.

Nepijí tak jak pijani. Musím do opilosti ale ne zas takových abych nevěděla o světě. Strašně se mi ulevilo a už se tím tak nedeptám jak dřív že nedokáží přestat a nemusím snášet ty psycho stavy. Jen to prostě nedokáží. Manželovi to vadilo ale už sám vidí ten rok,že druhý den fungují a neležím a nepijí více dní a vzládam povinnosti. Tak se smiřuje že nedokážu přestat. Sám taky občas pije.

Máš to taky tak?
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25076
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Drž se..já ti co nejdřív napíšu..klido pij
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25077
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Libo hlavně mi nepište jdi do AA nebo na léčbu. Jsou tu také alkoholici co pijí a nemůžou přestal.

Je to silnější. Nezlobte se ale jediný kdo to tu chápe je Petrch.
Renata a Anna. Ty nikomu neříkají co má a nemá udělat.
Když říkám že to u mne nejde tak vím proč!
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25081
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
...a chceš pít...chceš vid kotě ..nikdo ti nepomuze dokud nebudeš sama chtit nepít, to prostě nelze
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25082
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
jinak chápu zvláštní věc tohoto fora
petrch to jsem já

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25083
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Pěti abych ti řekla pravdu mě to přináší něco tak divnýho a jsem jak v extázi a toho se nedokáží vzdát.

Jen mi vadily ty psychózy po přehnaným popíjení bez rozumu a míry. Tady všichni píšou že nemohu už nemohu chlastat bez kontroly a to zatím zvládám a rok je taky docela doba. Asi jsem schopná se i kontrolovat abych s tím nemusela přestat a jednou měsíčně si dám a opravdu vychutnám ten pocit.

Je to divný,ale takhle to mám. Vím je to síla. Renča teď má příklad. Jaký je rozdíl mezi alkoholikem pravým a ožralou. Tak ten alkan jsem já!
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25084
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Já tu nehledám proč přestat. Jen jestli to taky někdo má?
Hlavně příběhy o špatných koncích a to mi pomáhá se do toho nepustit úplně.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25085
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25086
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Renčo tovíže nějaký ty etapy byli. Já začala v manželství a jsem i geneticky dobře vybavená z rodiny. U nás je z obouch rodin tento gen zděděný. Jak po otci i po mamce a půlka rodiny ten problém má.

Když mi můj chlap zanášel a dělal ze mne Boba a jen zapíral a lhal tak mi to tak uráželo a zraňovalo ty chvíle čekání na něj a bezesných nocí jsem začala popíjet až do rozvodu tak tři roky to trvalo než jsme se rozvedli. To už jsem byla závislá po té době. Pak zas nový život s vylečeným alkoholikem a to byla síla a občas se taky ožral a pak moralizoval a vše mu vadilo. Byl zakomplexovaný. Jsem z malé vesnice a moc možností na nový dovoz nebyl a jezdit do nejbližšího města se seznamovat už mi nelákalo a láhev mi zůstala po večerech.

Pak jsem si sehnala práci v Praze a hurá do velkoměsta no a to byl masakr. Z vesnice do města. Kvůli mé práci jsem měla hned plno známých a plno mejdanu a já žila po 15 letem manželství a celý život na vesnici a u baráku. Strašná změna.

Začala jsem cestovat pracovně i dovolené co jsme nikdy dřív nebyli a život úplně jiný. Renčo taky jsem měla doby kdy už jsem ztratila chuť žít a smysl. Plno trápeního a chlastáního. Nikdy jsem na nic nesrala do práce jsem chodila. Tahy jen ve volbu i doma návštěvy. Jinak bych brzy zkončila. To jsem věděla ale pití jsem se nedokázala vzdát a musela jsem občas pít. Jinak bych zkolabovala nervově. Pak přišla doba až obě děti odešli z domu a já ten smysl ztratila se hlídat a snažit pít jen když jsem sama. Děti často byli o víkendu u otce.

Pak jsem začala deně sama doma i bez přestání a hodně dlouho až s nynějším manželem jsme to řešili a sám si taky rád vypije,ale ne tak jak já pila. Já pila a pak 4dny umírala. Už jsem byla jen doma nechodil a jsem skoro ven a týden max jsem vydržela a znovu. Pak jsem se snažila kvůli němu a omezovala dávky a prodlužovala interval asi rok a pul a teď pijí rok jedenkrát v měsíci neopíjím se do němoty jen proto že musím a klepu se nato,ale máme pravidla a já je už neporušují. Nikdy ráno a přes den až po splnění povinnostech a jen jednou v měsíci a do pohody ne do mrtě žijeme tak. Každý odpoledne jdeme ven se psem. Stále něco tvoříme teď jsme si zrekonsruovali byt. Nehádáme se nic mi nevyčítá a máme se rádi a sám pochopil že sennou nehne a ocenil i to že já taky se snažím to neporušit.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25099
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zanda, ale ved ked sa ti to podarilo takto ustalit a pijes len raz za mesiac, tak je to super a nemas to preco menit. Vacsine alkoholikom to nejde a vzdy sa zas rozpiju. Ja abstinujem preto, lebo som to skusala tak ako ty, ale mne to proste neslo, len obcas a tie psychostavy som mala ku koncu uz aj ked som sa neopijala do nemoty. Ale tebe predsa nie je dovod radit, aby si prestala, ved pijes uz menej ako vacsina populacie. Si dokazom toho, ze moze existovat aj kontrolovane pitie, len to neplati na kazdeho. Ty si dokazom toho, co som vzdy tvrdila, ze ku kazdemu treba pristupovat individualne a alkoholizmus je tak zlozity, ze sa nemoze nikdy generalizovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter