Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: žalost
#25492
žalost Před 9 rok, 1 měsíc  
Dobrej den, chtěl bych se vás zeptat na jednu radu, ale nejprve bych se chtěl představit. Co bych o sobě řek... Bejvalej sportovec, mám problémy trošku s pitím, rád se napiju. Když se to povede, tak si dám i deset piv a nejakou tu kořalečku - pul litru kořalečky. Já nechlastám proto, že by mi to nechutnalo, ale mě to chutná.
Alkohol mi trošku vzal, rozboural mi manželství. Rozved jsem se před 14 lety. Dcera to velice těžce nese, asi není ráda jak žiju, ale musí to vstřebat, no. Muj den začíná pifčom a rumem. Pivíčko hezky po ránu ako vyprošťováček musí bejt a takhle si představuju den - pohoda, sice prachy nemám ale to se nám to dobře žije, když se pujčuje, se mi to žije hezky... Přišel jsem pomaly o všechno. Já jsem defakto byl kdysi nóbl číšník, ale bohužel jsem tu karieru prochlastal - jako kluk z vesnice, z Pičína, jsem se dostal do centra Prahy. Momentálně žiju z toho, co dostanu od bratra, dokud jsem měl ještě kamarády, tak jsem si pujčoval od nich, minimum peněz vydělám občas na brigádě.
Poslední dobou, když jse nenapiju, tak nefunguju. Už ani nepamatuju, že bych si něco nedal denně, to skoro neexistuje jako, denně se musím nečeho napít. Život je boj, co máme dělat, musíme bojovat jako. Včera jsem zas toho vymňoukl a nevím jak dál. Ono to nejde přestat pít z jedno dne. Chci se k tomu nějak dopracovat a teďko hledám nějakej koncept. A proto jsem se, pane doktore, rozhodnul, že bych něco měl udělat, poslednou dobu já hodně piju. Resumé - že bych jse měl jít léčit, asi jsem na to zralej. Asi udělám lidem v okolí radost a hlavně tí dcerušce. Takhle to nejde.
Pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25500
Re: žalost Před 9 rok, 1 měsíc  
Pavle, nejlehčí cesta, jdi na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25563
Re: žalost Před 9 rok, 1 měsíc  
Normalne se vozer a ser na aa..
rumohlt

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25564
Re: žalost Před 9 rok, 1 měsíc  
Pavel napsal:
Dobrej den, chtěl bych... Resumé - že bych jse měl jít léčit, asi jsem na to zralej. Asi udělám lidem v okolí radost a hlavně tí dcerušce. Takhle to nejde.

Paľo,
...choď sa liečiť najmä kvôli sebe - urob si radosť.

(Okolie sa postará o seba samo a dcéra bude hrdá na triezveho fotra!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25565
Re: žalost Před 9 rok, 1 měsíc  
Pavle, i když si cestou ožereš papulu a oni ti řeknou, že opilýho tě nepřijmou tak jim řekni, že si to jdeš hodit a uvolněj pro tebe speciální pokojík
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25754
Re: žalost Před 9 rok  
Pavle,
jak to zvládáš? Dej vědet co jsi podniknul. Jdeš do toho boje s démonem?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25788
Re: žalost Před 9 rok  
Nakonec jsem navštívil ambulanci ALKO a tam mi navrhli konkrétní termín na podrobnejší povídaní a základní vyšetření. Byl jsem šťasten, že udělám radost lidem ve svém okolí, ale bohužel jsem si řekl, že takové rozhodnutí se musí zapít. Takže jsem zas toho vymňoukl a jsem dopad, já hlava vypitá... To byl zas den. Ledva jsem rozprával a v takovém stavu jsem zavolal dceři, že se jdu léčit
Snad to dobře dopadne, jsem odhodlaný do té ambulance na daný termín opravdu zajít.
Pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25809
Re: žalost Před 9 rok  
To je fajn, že už máš termín, řešení,máš z toho radost a už to už chlape neslav)))
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter