Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25717
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Anno, mam asi momentálně podobnej problém. Nepila jsem dlouho, občas, ale s mírou. A ted několik párty za sebou, dneska ráno jsem myslela, že to nedam, že umřu. Bydlim na vesnici, byla sem sama doma, fakt jsem hotová. Doufam, že to brzo skončí, pít nechci, už na to nemam na takovýhle paření. Piju hodně vody, snad to bude brzo dobrý...Držim ti palce a drž je taky mě
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25718
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Rachel moc ti držím palce a potěším tě.takový stavy jsem měla mockrát,ale nikdy to nebylo jako dnes.taky se snažím hodně pít,vitamíny,fyzicky to není špatné,ale psychicky fakt peklo.ať mi bylo jakkoliv,nikdy jsem na tom nebyla tak zle jako dnes,kdy mám pocit,že to opravdu nedám,začala jsem se o sebe i bát.bohužel přítel místo aby podpořil,akorát mi podkopává nohy,takže to,ze jsem na to sama a musím se do toho starat o malou dceru,moc nepřidá.držím ti palce,snad máš někoho,kdo ti je aspoň nablízku,to zvládnes))))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25719
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
U mě je to prave těžší tím,ze přes noc se z toho nedostanu.potřebovala bych aspoň dva dny,abych se dala do kupy.ale když je v noci a ráno zle,musím pro dceru fungovat,tak si dám zas panáka.nejsem opilá,dokonce toho spoustu udělám,ale ty noci....ale vím že to takhle dal nejde,jsem rozhodnuta,ale od rána do večera,když vím že tu pro ni musím být a budu a nikdo mi nepomůže,je to špatný(((
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25722
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Já právě tyhle stavy taky znam, ale dneska to bylo něco šílenýho. Ráno jsem opravdu myslela, že to nedam. Delirium ti hrozí podle mě první den, nebo pár dalších, max snad 4-5 dní...Myslim, že první den je nejkritičtější. Snad je nejhorší na mnou, bojim se trochu noci, ale už se cejtim mnohem líp než ráno. Mám taky děti, tak to znam...dáš si dvojku vína a hned to jde líp....ale to ta cesta do pekla právě
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25723
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
To už si právě uvědomuju,všichni mě straší deliriem a podobným,ale já tu musím být pro své dítě.proto,když se na mě přítel ráno vykašlal a odjel do práce,tak jsem se bála,ze jsem zase pila.ale už mám konečně ty prášky které mě snad dostanou z nejhoršího,takže dnes večer začínám,protože jinak sama,bez doktorů a prášku bych to nezvládla,kor když jsem na tom psychicky takhle.nejhorší fakt pro mě je,když mě někdo pořád straší,já si to potom vsugeruju a je prusvih.ty to das uz,drz mi taky palce )))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25725
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Pojd do toho, dáš to! Držim palce!! Já si tu kocovinu taky zhoršuju výčitkama atd...To je zbytečný. Je mi líp, ale chodí to na mě ve vlnách, návaly úzkosti. Ale lešpí než ráno to je určitě..
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25726
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Já většinou měla ty návaly ve dne,teď je nám v noci,do toho se přidá,ze jdu na záchod,jsem rozespala tudíž vstanu a motá se mi hlava.to zažívám i bez pití.ale s pitím už si vsugeruju ze je to hrůza a už to jede.....
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25727
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ne, tohle už nechci zažívat! Je to fakt hnus. Ale dneska bez pití, většinou mi to v tý kocovině nejde...musim pít a ty stavy pak, to necheš zažívat....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25732
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Já taky ne už hodinu mám v sobě prášek,tudíž pití končí...je mi furt zle,ale díky prášku tak nevyšiluju.večeře hotová,dítko najedené a připravené na spaní a já jdu odpočívat.po včerejšku se budu bát usnout,ale jsem tak unavená,že to nebude dlouho trvat.kdyby ti bylo v noci zle,vzpomen si na mě že trpím taky
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25733
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Držim nám palce oběma. Ráno snad mezi živejma
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter