Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...101102103104105106107108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#53842
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Vacsinou to tak byva. Normalnym ludom je jedno, aky napoj si das podobne ako je kazdemu jedno, co si v restauracii objednas na veceru. Prekaza to len inym pijakom, pretoze cim menej ludi v spolocnosti chlasce, tym viac (lahsie) si ostatni vsimnu, kolko toho popiju. Tlakom na ostatnych sa snazia normalizovat vlastne pitie. Ale tych ludi je minimum a vacsinou nie je problem ich vylucit spomedzi priatelov, lebo mimo alkoholu s nimi spravidla aj tak nema clovek nic spolocne.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#53847
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
a další suchý den. Zatím pohoda. I když - natíral jsem navečer skleník, po skončení jsem sešel do sklepa a automaticky sáhnul do regálu pro plechovku piva. Málem jsem ji otevřel. Zarazil jsem se, dal si kofolu. Pak jsem sedl na kolo, jel ke kamarádovi, něco jsem potřeboval. Jeho manželka mi řekla, že šel na pivo. Prý jestli nechci dál a dát si skleničku. Odmítl jsem, jel za ním do hospody. Číšník automaticky točil pivo. omluvil jsem se, že ještě pojedu autem /jsem slaboch, nedokázal jsem před plnou hospodou říct, že zkouším nepít/. Vypil jsem vodu, vyřídil, co potřebuju. Jenom si pořád víc a víc uvědomuju, kde všude se ten chlast promítá do mého života.
Ivo
samorost
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53848
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Ivo, alkohol je defacto lidmi tolerovana droga.

Nerekl bych, ze jsi slaboch jen proto, ze si v hospode nerekl, ze zkousis nepit. Ja bych rekl: nepiju. Ale pokud se jedna o hospodu, kam jsem chodil pit a nechtel bych to tam s nikym resit, rekl bych totez - jedu autem.

Kazdopadne klobuk dolu, ze to zvladas takhle jednoduse. Nebo jak to rici. Vypada to, ze ti staci rici si: "nepiju" a jde ti to.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53849
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Díky.. Zatím to jde až podezřele snadno, když uvážím, že jsem pil denně cca 33 roků! Denně jsem měl v žíle minimálně deci čistého lihu, a teď mi nedělá problémy se tomu smát, a večer nalít partnerce skleničku a sobě čaj.
Ivo
samorost
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53850
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Jo, ja to mel nejakou dobou podobne. Ty vole, co's si takovou dobu blbnul? Vzdyt to jde samo! .. A .. pak .. rok v mlze a totalni tme a beznadeje.
Chci tim jen rici, ze pro me je to tenka hranice - zit nebo se upit.
Mam zavislostni chovani na kdecem - resp. dokazu si vytvorit zavislost nakdecem.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53851
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Už jako kluk jsem dostával k obědu deci piva, burčák byl normální, občas víno, svařák.. Tím - jako kluk, myslím, že mě bylo 6 roků. Přitom rodiče nebyli alkoholici. Táhlo se to se mnou pořád. Pak škola, internát, pivo teklo proudem. Potom dospělost, práce, od 2 hodin ráno. Automaticky konec pracovní doby a hurá do hospody. Utekl život, teď se dívám, jak rychle, a dost v mlze. Komické je, že rozpad manželství byl ze strany manželky - pila víc jak já! Teď si uvědomuju, že bych chtěl žít i bez toho, abych večer usínal v takovém stavu, že ráno přemýšlím, co jsem dělal, řekl, ba dokonce kde jsem byl.
Ivo
samorost
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53852
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Tak drzim palce pro uspesnou dlouhodobou abstinenci
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53853
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
"Držte se, "ogaři"!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53862
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Další den za mnou... zatím pohoda. A ode dneška držím s tchyní i půst...
Ivo
samorost
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53865
Re: zvládnu to? Před 5 rok  
Ivo držím palečky. To zvládneš.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...101102103104105106107108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter