Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25762
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Na tu fyzickou stránku nedám dopustit na ty léky co jsem brala v první dny, ALE KAŽDÝ TO MÁ JINAK, nicméně tady tím nic nezkazí, naopak potěší játra)))Já je nadužívala v první dny, aby se tělo spravilo.
Téma zde- zvládnu to-takže můžu k tomuto tématu napsat, jako radu i tady ty bylinky, jako další pomoc k zvládnutí fyzičky.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25770
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak hlásím,žiju))).odpoledne jsem přestala pít,večer si dala prášek,usnula.sice jsem se v noci vzbudila,vylétla z postele jako blázen,neklepala jsem se,jen asi panika.tak jsem si dala ještě půlku a spala do rána jak miminko.teď jsem trošku rozklepaná,ale po tom,co jsem zažila včera přes den je to paráda.ano přesně,s těmi dětmi je to mnohem těžší,nemůžeš dva dny trpet v perinach,musis fungovat.je krasne,mame zahradu,takze jdu vylit zbytky toho svinstva a jdu ven,bude mi na vzduchu lip))).až budu z nejhoršího,poběžím pro antabus,protoze presne,az je cloveku zase dobre,bude mit choutky.a ja uz nechci)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25772
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Jinak pro stopku,pobavila jsi mě s tou zajecickou.kdysi mi kamaradka rekla ze mi to pomuze,ze ona když je ji zle vypije celou.jenze uz mi zapomnela rict,na co to vlastne je....ja si ji koupila,dala jeden lok a pak jen litala .a mas velkou pravdu v tom piti.ja pila asi hlavne protoze trpim unavou,bojuju s ni.a kdyz jsem se napila,zvladla jsem vsechno a jela jak motorova mys.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25793
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Hlásim, že den jsem přežila v pohodě. Kupodivu žádný záchvaty. Jen ted jsem trochu rozklepaná.... CO ty Anno?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25794
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
To je super rachel,co ja?tak kupodivu jsem uklidila,vyplela zahon,tri hodiny stravila v kuchyni,uvarila tri jidla a doted jeste zehlila.obcas mam jeste chvilky kdy mam trochu uzkosti,ale cekala jsem dnešek stokrát horší,překvapila jsem sama sebe,kolik jsem toho zvládla,takže i proto se cítím líp.půjdu si lehnout,snad máme nejhorší za sebou a bude jen líp
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25796
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
To je jak se pěkně podporujem jen tak dál a vydržet!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25797
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Jasně že jo .takže krásnou dobrou noc,ať se tu zítra zase v pořádku sejdeme a ještě v lepší náladě
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25801
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Anno, nemusíš zase stíhat nemožné, užívej si střízlivosti, klídek.No, a jak dál, děvčata?Neotrne vám, vydržíte nepít?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25804
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
No Líbo! Tot ta pravá otázka! Leží mi v hlavě, hleam cestu k motivaci. Zatim nemám v sobě pevný rozhodnutí. Ale nechci se zas za půl roku psát že mam šílenou kocovinu a že to nezvládam Doktorka - psycholog mi řekla, že nejsem závislá, ani kvartálně. A že se toho zas tolik u sebe nemusim obávat, aby to mělo tragicý následky. Ale...........si každej tady umí doplnit sám. Zatim se budu držet abstinence.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25810
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Doktorka se může plést, nemusí tě pochopit, jen ty sama víš, jak jsi na tom, jinak by jsi nešla ani sem, na tuto diskuzi.Jaký si ten život uděláš, takový bude.Jen a jen ty sama.Možná netušíš, co je alkoholismus za běs.Je silnější než ty, dostane tě.Chceš skončit jako dement, poslintaná, pomočená, nebo zemřít?Jde žít a nepít.Stojí ti ta chvilka euforie s chlastem za tu kocovinu?Žij, nepřežívej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter