Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...96979899100101102...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#30068
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 8 měsíce  
Jak už jsem psala chuť je ale moc dobře vím že jeden hlt stačí na to být zase na začátku.takže ať je chuť jakákoliv,mezi mnou a hltem je obrovská propast,kterou jen tak nepřeskočím
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30154
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 8 měsíce  
Tak prázdniny končí, najedem zas na jiný režim, musím vozit děti do školy, pracuju doma a stará si mně pochvaluje jak jsem poslední rok spolehlivý, dává mi teď často aa-školení a při bažení jí musím hned volat, ale inak mně rozmazluje, hody skoro denně ale jo, fajn je to, na zábavy a do společnosti už moc nejsem, cosi mně to přešlo, ale v dílně mi to pivko chybí, oúoú
Jinak mi nic nechybí, sme zdraví, klape nám to, spokojenost. Už ty horory nechcu zažit
Co vy všichni, jak se daří??
Bohuš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30291
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohouši to je jedině dobře.a je jasné že někdy to chybět bude.mě občas taky ale zdaleka ne tolik abych se musela napít.u mě je dobré,že kdyby zklamal rozum,mám ještě obrovský strach takže jsem docela jištěna:).byla jsem i na dovolené,je mi fajn
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30298
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 8 měsíce  
Časem ten alkohol přestane chybět.A budete mít radost, že jste přežili, ustáli ten chaos, deprese, smutek, bolesti, chutě, vše, co se kolem chlastu točí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31544
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 6 měsíce  
Ahoj holky býváte tu ještě některá?jak to jde?U mě úplně fajn,jen na mě lezou podzimní deprese,ale zvládla jsem rozchod,zvládám se o vše teď starat sama,a i když ještě můžu být rok na mateřské,chodím do práce,je mi tak mnohem líp.teď to bylo 7 měsíců co nepiju taky díky vám tady,je mi fajn.Anna
Jitka Nová
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31547
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 6 měsíce  
Super, sedm měsíců je krátká doba, ale držím ti palce, jen tak dál a drž se! Vždycky si vzpomeň na nás a napiš! Ono sice už asi všichni přestali psát, ale třeba je to ještě přejde...

Potřebujem se povzbudit, ujistit a hned je nám líp.

Sice mně zmátla ta Jitka, vlastně bylas anna, ale to je takový kolorit, že při registraci to dopadne pak jinak, jako Aneta je Alice a mohla být třeba Aneta1, Anetatři tečky, atd....sem mírně zmaten

pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31550
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 6 měsíce  
Tak to se omlouvám že jsi ze mě zmatený .ano je to krátká doba ale myslím že první rok je nejdůležitější.chutě pořád jsou ale s tím se dá krásně pracovat.ať jsou jakékoliv,prostě se nenapiju.ano právě mě zajímá co s holkama tady je,protože když někdo přestane psát první co člověka napadne že už nemá proč sem psát .proto i já jednou za čas napíšu a přečtu si svůj první příspěvek abych si připomněla,jak jsem na tom byla
Jitka Nová
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31553
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 6 měsíce  
Jsi mladá, máš ještě hodně před sebou a vidím, že to máš pěkně srovnané...

Teď jsem viděl anketu jestli vám vadí, když mladivství pijí alkohol a 37% hlasuje že ne, když pijí s mírou...no mně to teda vadí, tu naši českou toleranci nějak nechápu, stačí se porozhlídnout jak ti mladí v mém okolí vypadají, ten oraganismus je prostě nevyvinutý, a jak vidím tu svou neteř, no...

Mně táhne na padesátku a díky výchově začal víc pít až tak ve 22, do té doby to pití stálo tak na silvestra a o nározkách, no a pak po letech ... prostě na dlouho a teď nepiju, je mi fajn, sem spokojený, ale ono to tady furt je. Neleju několik let a těžké byly první dva roky. Potom to bylo dva roky v klidu a začlo to znenadání přicházet, vleklo se to pár měsíců, co sem zvládal v poho tak už to nebylo ono. Ztrácel jsem se, nenapil, ale mám dobrou terapeutku.

Řešil jsem to. Jak s tím nezačnete něco dělat z kraje, tak vás to dostane. Samotnému to jde těžko, taky sem si kdysi myslel.

Třeba nebudu reagovat přehnaně na nějakou událost co vím, že přijde a stejně jsem reagoval šíleně. Neovlivníte to. Mám různé diagnózy, psychické tělesné, ale dá se to. Vždycky je nějaký způsob.

Tak sem se rozepsal
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35781
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
katarina napsal:
Anicka prajem ti vela sil do zivota. ja abstinujem bez pomoci uz pol roka a zatial sa dari. Viem o com pises. Takze vela sil a pohody prajem:)

Katarína,

Všimla jsem si , že jseš zde často, jako čtenář a jestli se můžu zeptat, zajímá mě jak se Ti daří?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35853
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
ahoj Stopko,

az teraz som si vsimla, ze si pisala. ano chodim tu dost casto.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...96979899100101102...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter