Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...979899100101102103...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#35854
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
ako sa mi dari? 21.8. budem mat desat mesiacov bez alkoholu tak verim,ze mi to co najdlhsie vydrzi
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35855
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
katarina napsal:
ako sa mi dari? 21.8. budem mat desat mesiacov bez alkoholu tak verim,ze mi to co najdlhsie vydrzi
Pro Katarína,
děkuji za reakci. Nech nám to všem abstinujícím vydrží co nejdéle.
Je to paráda se ráno vzbudit bez alkobolehlavu a s čistou hlavou.
Přeji krásný den
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35856
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
nie je zac sem tam napisem. a ano mas pravdu uz to bolo neunosne a hlavne tie stavy. konecne sa mozem naplno venovat tomu, co som dlho zanedbavala. ale pred alkoholom mam velky respekt a nejak sme sa navzajom naucili respektovat
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35978
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
Domi
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/08/2016 08:48 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36099
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
Ahoj. kto toto čitaš.Zvládnem to?Neviem.Alkohol je svinstvo! To viem.Už som unavený....Nechcem chlastať..som otrok chlastu.- je to konečná.OSOBNY DEBAKEL.No mám víziu...šťastia...vymením za všetok alkohol na svete.Je to láska.k žene,deťom,to mi chýba..psychiatrička mi to povedala dnes rovno.je to fajn žena..proste sa volá Katarina
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36100
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
Nedaleko od Trenčíná, bývá malá Kataríná,
čérné očí má, to musí být má mílá,
takú frajarečkú já chcem, co má jméno Katariná

Zdendo, nech se prosím Tě konečně zavřít na PAL. Pořád máš ještě šanci se z toho dostat a žít. Jde to i bez chlastu. Tam někde docela blízko už čeká zubatá a brousí si kosu, postav se jí, je ještě brzo na smrt, nejsi přece slabá máčka otrok. Zvládli to jiní, zvládneš to i Ty a pak se dostaví to štěstí, uvidíš.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36102
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
zdenek napsal:
Ahoj. kto toto čitaš.Zvládnem to?Neviem.Alkohol je svinstvo! To viem.Už som unavený....Nechcem chlastať..som otrok chlastu.- je to konečná.OSOBNY DEBAKEL.No mám víziu...šťastia...vymením za všetok alkohol na svete.Je to láska.k žene,deťom,to mi chýba..psychiatrička mi to povedala dnes rovno.je to fajn žena..proste sa volá Katarina

Zdeno,

"tak tú víziu začni aj uskutočňovať!"

("Mlátenie prázdnej slamy Ti už celkom dobre ide!")

Iba skúsení odborníci Ti pomôžu odomknúť a uvoľniť pancier závislosti a naučia Ťa ako opäť slobodne a voľne žiť. Aj bez drogy.

Postupne...
("Ani chodiť si nevedel okamžite po pôrode! Či?!?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36103
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
zdenek napsal:
Je to láska.k žene,deťom,to mi chýba..psychiatrička mi to povedala dnes rovno.je to fajn žena..

Mozna prisel cas vymenit psychiatricku. Jiste je fajn ze si prijemne potlachate ale co naplat kdyz jsou vysledky cista a koncentrovana nula.

Je naivni snit o lasce k zene a diteti kdyz jsi ve stavu kdy, obrazne receno, kazdou kartu kterou Ti zivot namicha nemilosrdne prebije kralovskou postupkou chlast ve Tvoji hlave .

Pujcim si meho oblibeneho Wericha, ozraleckou pohadku Az opada listi z dubu... "nezbylo mu nez se s tim smirit a delat to co lide delaji neradi - menit slova v ciny". Timhle zacni! Pises ze jsi vydrzel mesic bez piti? To vubec neni spatny. Vis co by za to dost lidi co chodi na tohle forum dali? A pokud OPRAVDU citis ze to nezvladnes a ze prohravas tak jak uz Ti radili jini - lecebna.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36104
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
Kurňa Zdeno, neurážaj sa, ale štveš ma. Prečítaj si svoje prvé príspevky. Stále to isté dookola. Riešiš všetko len nie seba. Prácu, chcel by si vzťah a bohvie čo ešte. To chceme väčšina. Tiež som sám. Ale niečo preto robím, aby som to zmenil. A ty len čakáš na zázrak. Každá žena Ťa pošle do teplých krajín, ak budeš len vyplakávať, ľutovať sa, aký je ten život sviňa a zapíjať to chlastom. O tom, že v žiadnej robote dnes nechcú chlapa, ktorý je nespoľahlivý, lebo pije snáď nepochybuješ ani ty. Písal si, že Láďa je Tvoj vzor. Do šľaka, tak sprav to, čo on pred 2 rokmi a choď na to posraté liečenie. Vidíš, že sám doma to nedáš. Tie pokecy u psychologičky Ti pomáhajú zrejme len kým si u nej (rano si tam bol a večer už si mal borovičku). Možno je milá, sympatická a páči sa Ti, ale to nestačí. Tebe pomôže len to liečenie. Tam Ťa síce nevyliečia, to nikoho, ale dostaneš návod ako na to. To že aj po liečení veľa ľudí zlyhalo, tak na to sa vykašli. Si chlap Zdeno, tak už niečo konečne začni so sebou robiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36109
Re: zvládnu to? Před 7 rok, 8 měsíce  
krtek,

také Zdenkovi fandím, to co jsi napsal podepíšu klidně i krví. Kdyby to jen trochu šlo, jdu na léčbu s ním
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...979899100101102103...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter