Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jiná činnost než pití - ale jaká??
#25842
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok  
Rafael.X napsal:
Abych to uved na pravou míru, nesrovnávám nic s chlastem.
Tak potom jiná činnost , než pití je nepití.
Ono vlastně i to pití není činnost jako taková. U nealkoholika je to pouze něco navíc při stolování, při oslavách...Ale činnost jako taková, samotná, sama o sobé , pití není.
U alkoholika, pijana je to sklon, otupění mysle, poškozování zdraví nadměrnou konzumaci. V podstatě to je konzumace ,ne činnost a u nékoho nadměrná.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25843
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok  
Do práce musíš, to je jasný, najdi si teda lepší!Nebo-názor mého dědy- každá práce má něco špatného, ale i dobrého, vyber si to dobré, půjdeš tam radši, uteče ti rychleji čas v ní, -kdysi jsem se tomu smála, nyní vím, že je to pravda.Chceš řešit svět, neřešíš své bolesti.A hlavou svět neprorazíš, nezměníš to, co změnit nelze.Jsi jen člověk.Najdi si něco pozitivnějšího.Určitě někde vedle tebe něco hezkého, dobrého je, jen to chtít vidět.Já bych také chtěla třeba být mladší, cestovat, užívat jiného světa, než jsme měli my, nebo být zdravější, jenže nejde to, tak nešílím, nepiju, nezměním to.A mám tolik koníčků, zábavy, práce, že vůbec nestíhám, jako Kira.Vážím si života takového, jaký mám, hodně ho můžu ovlivnit sama, nečekám zázraky, stejně chodí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25845
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok  
anna napsal:
Ano je to přesně to,já po tom,co jsem přestala s drogama(nebylo to nijak šílené,dva měsíce jsem brala extázi),pořád jsem myslela na to,jaká to byla zábava,sranda a pokoušela se najít,co mi dá to samé.Měsíce jsem chodila a dělala věci jen že musím,trvalo to dlouho,ale postupně mě začaly bavit jiné věci.Nejde to tak že přestaneš pít a hned druhý den se vrhneš na něco a bude tě to hrozně bavit...

Moc hezky napsáno. Když valíš dva měsíce, ještě to není v tobě tak hluboko, ale když valíš osum let, pak je to uvnitř tebe hodně zažraný a těžko se hledá cesta zpět. Stopy po kterejch si přišla už dávno zavál prach a nevíš kudy ven.. Jinak podstatu si vystihla výborně
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25853
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok  
Jdi na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25858
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok  
Já si už ve 22 letech dával před každym zápasem 2 piva, aby se mi přestaly klepat nohy z pátečního tahu (fotbal-zápasy většinou v sobotu ráno) a jelikož 2. den byla neděle, tak po zápase osprchovat a rovnou do restaurace na stadionu a pak radši někam jinam...Pak jsem zjistil, že fotbal, kterej mě tak celý roky bavil mě vlastně omezuje v chlastu, tak jsem se na to vyprd a měl jsem klid (diskotéky,holky,nonstopy,bary...pak už spíše jen zahulený hospody, tam alkáč lépe "splyne s davem"
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter