Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Když začnu, tak jsem nezastavitelný.
#26190
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Anonym napsal:
... nemá koule:-D

...*odkladá/prokrastinuje*, až sa definitívne priloží k alko-troskám alebo dementom. (niekedy je to otázka pár dní!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26192
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Líba rozhodla, že sem může psát jen ona a bystří abstinenti nebo ukáječi co nevědí ani jak se jmenujou..No tak to si to tu užijte..

Na zdraví
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26194
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
xxx napsal:
Lidi co jsou sami závislý(je jedno na čem) u mně ztrácej autoritu když mi kecaj do chlastání. Kážou vodu a pijou víno. Kuřáci co jedou jednu za druhou+popíjej a maj keci mě dojímaj. Přestaňte se VŠEMA závislostma a teprv pak někoho sekýrujte, nebo dávejte rady.

No tak s tím se dá jen souhlasit..i když se to tu pár človíčkům nebude moc líbit
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26195
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Jo,jo-Libo a Anonyme
pořád jsou lidé, kteří se řídí heslem, že práce šlechtí člověka, ale huntuje tělo-obzvlášť velký problém mají ti ,co nemají koule, to jen na odlehčení
Jinak hezký slunečný den všem!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26196
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Helena napsal:
Jo,jo-Libo a Anonyme
pořád jsou lidé, kteří se řídí heslem, že práce šlechtí člověka, ale huntuje tělo-obzvlášť velký problém mají ti ,co nemají koule, to jen na odlehčení
Jinak hezký slunečný den všem!
Helena


No tak vy dvě s Libou, která roky chlastala bez práce a nakonec se byla ještě zadara x měsíců léčit z chlastu máte co řikat.Z důchodu se to kecá, když vám každej měsíc chodí minimum.
Do práce ať maže Anonym nebo co to je, ten nemá koule o sobě něco napsat, nemá koule aby měl prachy a nemusel chodit skládat palety a držet šéfovi..A ještě je tak tupej, že tady něco mele o koulích..toť zcela vše o tom duševnim mrzákovi, kterej kdyby měl vocas, tak nehoní tady

Ale holky o vás jsem si myslel, že ještě nemáte sklerozu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26197
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Nevím, co Ty bys tak poradil.Už jsi sám úplně mimo.Zuříš, urážíš....pokračuj, já tě jen můžu politovat, nějak se mně ale nechce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26199
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Hmmm...pravda bolí co
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26201
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
PetřeCh,
pochopila jsem, že jste nešel na pivko, proto jsem reagovala a pokud jste zaregistroval, tak jsem psala, že podle vašich příspěvků jste inteligentní-to o těch koulích nebylo z mojí hlavy, ale přišlo mi to docela trefné a tak jsem se snažila to nějak odlehčit.Všichni co sem chodíme určitě víme, o čem je alkohol,proto jsme tady.Navzájem se neznáme a proto bychom se neměli ani navzájem urážet.
Já nejsem s Libou my dvě-i s ní někdy souhlasím,někdy ne-jako s každým.To, že jsem v důchodu je fakt, ale: nikdy jsem se nikde neléčila na státní náklady, určitě neberu minimum a to, kolik mi je,ještě neznamená, že jsem "rudá" učitelka češtiny, nebo prodavačka,nebo čím vším jste měl označil.Já žiju na úrovni a to i z toho důvodu, že jsem si vždycky díky svému vzdělání a jazykovým znalostem uměla vydělat hodně peněz a snažím se v tom pokračovat i nadále, což se mi daří i v důchodovém věku.
Tím se nechlubím, to jen konstatuji fakta, ale i přes toto všechno jsem několikrát skončila na záchytce-i 3,7 promile!
Proto vím, o čem mluvím a i Vám jsem psala,jak dopadly jaterní testy,kdo mi pomohl atd.
Tak toť vše,mejtě se hezky!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26202
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Vy taky milá Heleno..

PS:jinak na prodavačce nevidím nic špatného, to soudíte vy podle sebe,co si myslíte o prodavačkách osobně
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26203
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
PetřeCh,
i o prodavačkách už jsem Vám taky kdysi psala, že si jejich,jako jakékoliv práce vážím, což je pravda-ale na čtení a pochopení čteného je potřeba být střízlivý a pak pochopíte víc věcí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter