Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26523
Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Pozdravujem vsetkych,
uvedomila som si strasnu pravdu o sebe, a to, ze pijem, a teda som alkoholicka. V kazdom pripade, rozhodla som sa, že s tym prestanem a pevne verím, že to dokazem. Dufam, ze aj za podpory tohoto fora.
Moje dni boli rovnake, rano do prace, podvecer domov, postarat sa o domacnost a deti a potom flaska vina, neskor uz dve, hlavne cez vikend... Prosim vas o podporu Dakujem.
Ingrid
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26528
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
1 a někdy i 2 flašky vína neni zas tak zlý přece. Pozor ať se to nezvrhne do abstinence, to je ještě horší nemoc. Jsem opět naložen v lihu, tak nebudu radit, jen popřeju hodně štěstí při přežívání absťáku.
PS: Takhle jsem byl rozhodnutej, že končim asi 1000 krát. Ale já nemam vůli.
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26530
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Já vůli mám a je to skvělý. Svět najednou září nádhernými barvami.
Ingrid - dá se to a stojí to za to.
To jen PetrCh a xxx nemají koule.
Absťák možná přijde, no a co? Jak přijde, tak odejde a začneš žít. Za ušetřené peníze, můžeš cestovat, nebo si dopřát něco pěkného na sebe. Ideální je večery s flaškou vyměnit za večery se sportem a jógou. Budeš koukat, jak najednou zkrásníš;-).
Tak vzhůru do toho, dnešek je ten správný den..
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26531
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Ingrid,
máš první poznatek , přiznala jsi si, že máš problém s alkoholem. Vyhledala si zde tyto stránky, podívej se je tu hodně rad.
Pokračuj s tou myšlenkou, že chceš nepít, buduj ji v sobě. Pokud budeš cítit, že nemáš ve své blízkosti k tomu oporu, vyhledej ji jinde. Může to být ambulatní léčba, mudr, áčka ..
Já pila hodně nárazově, pak se interval zkracoval...pak už jsem pila denně doma sama cca rok a k tomu se pokaždé zřídila, když ještě byla jiná příležitost. Proste chlast, okna, pády ...ráno pro pití honem...ostudy kopec .xxx pokusů přestat...abstáky..
Zatím to dávám, zatím, nemůžu Ti více poradit, jsem pouze na začátku,ale nedej se!
Pak jsou praktické rady, těch mám asi kopec, jak vychytrale jsem doma schovávala alkohol, tak se mu ted vychytrale snažím schovat já)))
Usměj se a bojuj!
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26532
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Usmievam, ja som sa pevne rozhodla a chcem vydržať Už mám aj aktivity na celý týždeň po práci. Takže flaška nebude... V každom prípade ďakujem za podporu a budem informovať.
Ingrid
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26732
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Ingrid Foxova napsal:
Usmievam, ja som sa pevne rozhodla a chcem vydržať Už mám aj aktivity na celý týždeň po práci. Takže flaška nebude... V každom prípade ďakujem za podporu a budem informovať.
Ingrid,
jak je?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26736
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Dnes jsem po dvou letech zabrousila na tyto stránky, na které jsem též dřív psala....a koukám,kde je Líba ???? ´vždycky denně psala, a už hodně brzy ráno, kdy já měla ještě půlnoc...
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26739
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
tak nemůže být furt závislá na nějakém webu,má aj svůj život,ne...
freeway

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26747
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Dohnali jste jí zpátky k chlastu. Léta se tady snažila pomáhat a vy jste se na ní slitli jako hyeny.
...

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26748
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Co to je za blbost ?? Jak něco takového můžete tvrdit ??
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter